Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Udruga Dokkica: Zimski dječji kamp "(ni)Sam u kući"

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65431
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.12.2018. 12:10 
Naslov:  Udruga Dokkica: Zimski dječji kamp "(ni)Sam u kući"
Od 07.01.2019. 10:00 do 11.01.2019. 15:59 (uključivo)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dječja osječka kreativna kućica ove zime za djecu osnovnoškolske dobi organizira Zimski dječji kamp „(ni)Sam u kući“ kao podršku roditeljima i djeci za vrijeme zimskih školskih praznika. Kamp je namijenjen djeci koja svoje zimske praznike žele provesti na kreativan i zanimljiv način, a provodit će se kroz poludnevni boravak. Pod vodstvom dva voditelja djeca će imati priliku boraviti u velikom, interaktivnom, djeci prilagođenom prostoru u Keršovanijevoj ulici u razdoblju od 7. do 11. siječnja 2019.g. svakoga dana od 10,00 do 15,00 sati. Petodnevni kamp je osmišljen kroz provedbu različitih kreativnih i zabavnih aktivnosti (kreativne radionice, dječji filmovi, društvene igre i dr.), a u ponudi je i topli obrok te osvježenje za svako dijete. Članarina za Zimski dječji kamp iznosi 200 kn.

Roditelji mogu prijaviti djecu svaki radni dan od 8 do 16 sati na broj telefona 031/782-454, putem maila udruga.dokkica[at]gmail[dot]com ili osobnim dolaskom u Ulicu Otokara Keršovanija 4.


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: