Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



IT posao Njemačka

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
F.R.C.
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1
Lokacija: Buchholz in der Nordeheide
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.12.2018. 8:32 
Naslov: Note IT posao Njemačka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako je slučajno netko zainteresiran, meni bi dobro došao jedan pomoćnik - Junior Windows desktop developer za forms over data aplikacije za planiranje in pratnju radnog procesa.

Ja sam klasični freelancer (ne neka velika firma), a radim za nekoliko naručnika po Njemačkoj. Programiram module za razmjenu podataka, manje/pomoćne desktop aplikacije i funkcionalna razširenja za ERP sisteme (SAP, Infor COM, PSI PENTA) i ostale "ad hoc" stvari, koje su potrebne za optimiranje procesa u proizvodnji i logistici.

Poželjeno je poznavanje pojmova:

- Windows desktop development
- Database development
- Forms over data
- Delphi, C#, VBA, T-SQL
- VCL, WinForms, ASP.NET, WebForms, Reporting
- DevExpress Components


Rokovi i obim:
- nastup ca. 07.01.2019 (po dogovoru)
- puno radno vrijeme

Način suradnje:
Zapošljenje za neodredjen period

Ugodnosti:
- mali team, gdje ideje svakog pojedinca dobijo svoje mjesto i u kom nema nepotrebne birokracije
- 25 radnih dana / 5 tijedana dopusta (u prvoj godini, dodatak po jedan radni dan svaku slijedeću)
- fleksibilno radno vrijeme u iznosu 40 sati na tijedan (pon-pet / izmedju 8:00 i 20:00)

Primanja:
- plaća ca. 2.500 - 3.000 EUR (navedeno za pocetnika- ovisno od predznanja kandidata moguće odstupanje na gore)
- Urlaubsgeld u visini 1/2 plaće 30.06. za tekuću godinu
- Weihnachtsgeld u višini 1/2 plaće 30.11. za tekuću godinu

Lokacija:
Parkstraße 1, 21244 Buchholz i. d. N.

Budite slobodni, da stupite u kontakt i postavite vaša dodatna pitanja, i potrudit ću se odgovorit detaljnije, što vas bude zanimalo. Ujedno mi napišite i vaša očekivanja u vezi plaće, radnog vremena, work-life balance, itd.

Vaš Životopis mi proslijedite na mail p j [kod] p j data soft [tacka] de (uklonite prazna mjesta i stavite navedene simbole umjesto teksta u zagradama, da dobijete email adresu u normalnom obliku).

P.S.: Za pravopisne pogreške se unaprijed ispričavam.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: