Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Biraj Bolje: Krunoslav Štiks "Želim na televiziju"

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65440
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.12.2018. 10:44 
Naslov:  Biraj Bolje: Krunoslav Štiks "Želim na televiziju"
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Danas evo nešto malo lakše da ne bude uvijek da samo znam pljunuti, znam ja i pohvaliti, nedjelja je idealna za to.

Prije nekoliko godina vodim vamo-tamo dijete iz vrtića i učestalo gledam pješački prelaz (dalje u tekstu fakin ZEBRA) koja postavljena stoji a bas ničemu ne sluzi a i sa tehničke strane gledano ako prelaziš tamo ulicu Mozes dobiti kaznu. Rađena je po principu "daš mi govno bez kašike".

Dakle morao si proći preko zelene površine s obje strane da bi prešao preko ceste. Sad je tu popločeno stazom onako kako treba biti.

Nevjerovano al "e pur e muv" sto bi moj susjed Galileo Galileji kazao, ipak se kreće. Nu radova (vidite fine slikice biti će nešto) a kako je došlo do toga.
- prvo ja uslikam i stavim na fejs i napišem tekst čiji je zaključak bio nešto kao "tko tu koga....?" - NITKO NIŠTA
- nakon toga zamolim i ostale da zasheraju da sto vise ljudi vidi sprdnju od zebre - NITKO NIŠTA
- onda iskoristim svoja poznanstva da portali postave bilo sto slično na svoje stranice - NITKO NIŠTA
- Onda zamolim veće portale da objave to kao vijest na naslovnici njihovih stranica kao ruglo grada (hvala im puno posebno osijek031.com) - NITKO NIŠTA
- eeeeeee onda to završiti mora na TVu konačno je netko prepoznao „glupario vulgaris“ ali opet - NITKO NIŠTA
....da bi nekome konačno u gradu bilo neugodno i započnu se radovi koji traju još uvijek hvala Bogu biti će gotovo onajkasnije do ožujka 2021..
Ne kažem da sam jedini zaslužan jer nisam, puno se ljudi moralo aktivirati da se prepravi samo jedna jedina mala "fakin zebra" ali eto dobiti ćemo barem logičnu zebru i molim jugovce da ju ponosno koriste.Kad imate vremena i ne znate što ćete od dosade idite i pređite zebru nek svi vide da ju imamo.
Zaključak, možda sam odmah trebao na TV bilo bi brze a ne mučiti tolike ljude da pomognu. Staviš budalu bez dlake jezika na TV i da vidiš cirkusa. Ali ovo je samo dokaz da ZAJEDNO možemo svašta, trebamo biti složni i ajmo redom.

Želim Vam svima ugodnu nedjelju





Tekst i foto: Krunoslav Štiks

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: