Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[FOTO] Blagdansko raspoloženje u gradu - otvoren je Advent u parku!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65698
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.11.2018. 22:02 
Naslov:  [FOTO] Blagdansko raspoloženje u gradu - otvoren je Advent u parku!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Danas je službeno počelo pravo blagdansko razdoblje u gradu.

Advent u Osijeku i Božić u Tvrđi od danas su otvoreni za sve naše sugrađane. Ni hladno vrijeme koje je štipalo za nos nije spriječilo brojne sugrađane da uživaju u Adventu. U sklopu Božića u Tvrđi pušteni su i lampioni.

Bogat program se nastavlja i ovog vikenda, pa svakako vas pozivamo da proštete i uživate u blagdanskom okruženju.. P.S. toplo se obucite..

Kako je bilo pogledajte u našoj galeriji fotografija..
Galerija 031: Počeo Advent u parku i Božić u Tvrđi [2018.]
[Foto: Antonela Martinčević, Ivan Baboselac 30.11.2018.]
Napomena: Fotke pregledavate KLIKOM na fotku ili strelicama lijevo-desno, kao na Facebooku ;-)



Najave: Advent u parku [2018.]
- Božić u Tvrđi [2018.]


Zadnja promjena: Redakcija 031; 01.12.2018. 17:24; ukupno mijenjano 2 put/a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
!Klick
Offline
Ukupno postova: 269
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.12.2018. 13:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Iskreno sam razočaran jer sam očekivao da će barem za vrijeme adventa park dobiti prigodni festival u vidu rasvjete koju svi volimo u ovo doba godine. Godinama gledamo istu rasvjetu po gradu na koju smo se manje više navikli i umjesto da grad i organizatori privuku ljude na advent jednim igrokazom boja i svjetla koji se nalazi na idealnom mjestu, oni propuste jedinstvenu priliku da jedan dio grada postane posebno mjesto.

Nevjerojatno je s koliko se "baš me briga " svemu pristupa u gradu. Dobili smo novoobnovljeni park i naravno tipično za ovaj grad, uvijek nešto mora se zasrati. Sve što se da u parku i okolo su obnovili. Sam park i parkinge za Elektromodul i naravno da su "zaboravili" obnoviti onaj stub za plakatiranje.

Zato mi nije jasno zašto prostor parka, onaj dio bez kučica, nije dobio božičnu rasvjetu koja bi svakog privukla tamo ? Niti bi to bilo preskupo a još manje itko bi na tako što prigovorio. Pogledajte samo most koliko je omiljen noću za slikanje na njemu. Šteta a mogli smo imati još jednu svjetlosnu oazu koju bi svatko volio više od svega.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: