Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Božićna čarolija kreće i u She – Women's Fitness Zone [nagradna igra je završena]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65740
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.11.2018. 11:56 
Naslov:  Božićna čarolija kreće i u She – Women's Fitness Zone [nagradna igra je završena]
Od 28.11.2018. 16:00 do 07.12.2018. 15:59 (uključivo)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brinete se kako ćete stati u tu malu crnu novogodišnju haljinu? She – Women's Fitness Zone ima rješenje za vas! U u suradnji s portalom Osijek031.com poklanjaju nekoliko članarina.

Ali kao i u Top Shopu, to nije sve! Za sve koji se na treninge prijave do 1. prosinca 2018., daju popust od 50% na sve programe za prvih mjesec dana treniranja. Ako imate nedoumica i teško vam je odlučiti koji je program najbolji za vas, javite se s pitanjima u inbox a treneri će vam pomoći donijeti odluku. Isto tako, možete s njima dogovoriti besplatan probni trening nakon čega ćete još lakše odlučiti što vam najviše odgovara. Prijave su obavezne zbog ograničenog broja mjesta.

Eto, sada osim što ćete savršeno izgledati u odabranoj haljini, s poklonjenim članarinama i popustima možete odmah početi tražiti i nove cipele. Ne propuštajte ovu priliku već im se javite u inbox stranice ili na broj 098 994 86 53 i rezervirajte svoje mjesto.

Nagradna igra
Portal Osijek031.com poklanja 1x1 članarinu za programe: Pole dance, Fit Butt Lift, Full Body Challenge, Body&Mind Dance vjernim korisnicima portala.

Sudjelovati možete:
1] ispunjavanjem obrasca ispod i klikom na gumb "Like" na vrhu ovog članka
2]u Facebook komentar, par centimetara ispod, upišite "Osijek031.com mi poklanja članarinu za program: Pole dance!"
ili
"Osijek031.com mi poklanja članarinu za program: Fit Butt Lift!"
ili
"Osijek031.com mi poklanja članarinu za program: Full Body Challenge!"
ili
"Osijek031.com mi poklanja članarinu za program: Body&Mind Dance!"
[bit će nam drago ako se prijavite na oba načina (povećavate mogućnost dobitka)!]


Nagradna igra je završena, a sretni dobitnici su:
Pole dance: Tea Stanić
Fit Butt Lift: Antonia Ostojić
Full Body Challenge: Nikolina Mijatović
Body&Mind Dance: Anita Ament

Dobitnici će u roku 24 sata na e-mail adresu navedenu prilikom prijave primiti obavijest/upute o preuzimanju nagrade. U slučaju nedobivanja e-maila s obavijesti, molimo Vas da nam se obratite na e-mail redakcije!

Dobitnici čestitamo, a ostalima želimo više sreće u nekoj od sljedećih nagradnih igara na portalu Osijek031.com!






Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: