Svakog dana,
od ponedjeljka do petka, portal
Osijek031.com svojim čitateljima nudi
servisne informacije isključivo za taj dan. U servisnim informacijama možete doznati tko će biti bez
struje, plina, vode, kakva će biti
prognoza.. Također, možete na vrijeme doznati što je trenutno u
kinima, kazalištu, ali i kakva će se događanja održati tog dana u našem gradu i okolici..
Danas,
7. studenog 2018. godine iz Hrvatske elektroprivrede obavještavaju građane da su za danas planirani radovi u ulicama:
Čepin
Ulice:
od 8:00 do 11:00 sati - Željeznička 16-62
od 10:00 do 13:00 sati - B.J.Jelačića 1-53 i 2-40, K.Tomislava 60b-80b
Tvrđavica
Ulica:
od 13:00 do 15:00 sati - Tvrđavica 1-47 i 2-34
Aljmaš
Ulice:
od 10:00 do 12:00 sati - Trg Braće Radića 24-52, Zlatna 61-144 obje strane, Ivana Česmičkog cijela ulica, Lipin dol cijela ulica
Aljmaš planina
Ulice:
od 9 :00 do 10:00 sati - Cijelo vikend naselje
Prognoza: Djelomično oblačno uz dnevnu temperaturu do 18°C i slab do umjeren istočni vjetar.
Program za kino i kazalište:
[KLIK] HNK u Osijeku [5.-10.11.2018.] [program]
[KLIK] Kino Urania [1.-7.11.2018.] [program]
[KLIK] CineStar Osijek [1.-7.11.2018.] [program]
Dječje kazalište [6.-11.11.2018.] [program]
Događanja u gradu:
[KLIK] GISKO: Mjesec hrvatske knjige 2018. [program]
[KLIK] Građevinski fakultet u Osijeku: Mjeseca hrvatske knjige [2018.]
[KLIK] Trg Sv. Trojstva: Donatorski sajam knjige "Knjiga za 5!"
[KLIK] GISKO: Predstavljanje knjige Jasne Horvat "Atanor"
[KLIK] GISKO: Predavanje "Rano otkrivanje raka dojke"
[KLIK] Galerija Waldinger: OGS - Zagrebački puhački trio
[KLIK] Tjedan sporta i rekreacije osoba s invaliditetom 2018.
[KLIK] GISKO: Izložba slikarskih radova Zlate Živaković-Kerže "Moj slikarski opus" @ Ogranak Donji grad
[KLIK] Tjedan mobilnosti studenata 2018.
Od 9. listopada kreće
jesenski redoviti postupak ispiranja vodoopskrbne mreže:
Peti tjedan - od 5. do 9. studenog radit će se u ulicama:
Južno predgrađe, Nuštarska, Rastanci, Ivanovačka, Tvornička, Subotička, Palagruška, Brodska, Pazinska, Raška, Olibska, Breznička, Šoltanska, Zapadno predgrađe, Voćarska, Jablanova, Splitska, Karašička, Vijenac M. Krleže, Bistrička, Bosanska, Bednjanska, Stadionsko naselje, Jablanička, Wilsonova, Lonjska, Belomanastirska, Ilovska, Orahovička, Sv. L.B. Mandića, Voćinska, Čempresa, Aljmaška, Ariša, Pleternička, Hrastova, Novogradiška, Banjalučka, Bogdanovačka, Antunovačka, Štitarska, Laslovačka, Koprivnička, Bihačka, Vatrogasna, Belišćanska, Šarengradska, Prijedorska, Sarvaška, Delnička, Ćelijska, Lipička, Gospička, Drniška, Kutinska, Požeška, Bjelovarska.
Foto: Imelda Galjer
Tekst: Osijek031.com