Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Caffe bar Peppermint: Predavanje i promocija knjige "Misli, kreni i ostvari sve"

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65676
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.10.2018. 8:57 
Naslov:  Caffe bar Peppermint: Predavanje i promocija knjige "Misli, kreni i ostvari sve"
10.11.2018. 18:30
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Predavanje i promocija knjige "Misli, kreni i ostvari sve" održat će se u subotu, 10. studenog 2018. u 18:30h u caffe bar Peppermint, Osijek. Ulaz besplatan!

Knjiga "Misli, kreni i ostvari sve" govori o jednoj drugačijoj spoznaji sebe i velikog potencijala koji svi imamo u sebi iako to do sada možda još nismo osvijestili.
Jednom sam i sama imala divnu ideju “Napisati ću knjigu!”.

Činila se isprva, kao san. Onda sam čula da se snovi ostvaruju kada u njih vjeruješ.
Krenulo je pisanje moje prve knjige. U nju sam utkala veliki dio sebe. Vodila me vjera da će nekome moje iskustvo i metode koje sam koristila biti onaj A-ha trenutak u kojem će početi ostvarivati svoje snove.

Knjiga "Misli, kreni i ostvari sve", biti će vaš prijatelj i putokaz u osvještavanju vlastitih misli i potaknuti vas da uz konkretne vježbe počnete razmišljati na način koji vas vodi korak dalje u smjeru željene promjene. Ova knjiga napisana je svima vama koji želite preuzeti kontrolu nad svojim životom a trenutno ne znate kako. Svima vama koji radite na sebi kao i svima vama koji želite znati kako se usuditi živjeti život kakav negdje u sebi, osjetite da i zaslužujete.

Ako vam samo jedna rečenica iz knjige "Misli, kreni i ostvari sve"bude služila da napravite korak u smjeru svojih snova, za mene je ona ispunila svrhu.

Pozivam vas na besplatno predavanje, druženje i razmjenu lijepih misli, emocija i iskustava.

Pozivam vas na besplatno predavanje, druženje i razmjenu lijepih misli, emocija i iskustava.

Knjiga se neće moći kupiti na promociji stoga, svi koji želite svoj primjerak knjige, istu možete naručiti po promotivnoj cijeni od 100kn preko
majaprocoaching.com ili uplatom na:

IBAN:PBZ HR9123400091160492720
subjekt: PRO-ACTION
opis plaćanja: IME I PREZIME + KNJIGA
poziv na broj: VAŠ OIB
iznos: 100 kn


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: