Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



ima li u Osijeku pošteni aerobic centar ili fitnes centar osim XXL-a?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.08.2008. 9:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osobno sam zdovoljna s opremljenoscu XXL-a...takodjer djevojke koje vode aerobne treninge su fantasticne, Zeljka posebno.....

....puna prostorija kardiovaskularnih sprava,,,gore na katu staticnih vjezbi za sve misicne skupine i ako si novi vjezbac dobijes i osobnog trenera...za novac koji uplatis mislim da je ponuda sasvim pristojna...

...guzva je periodicna, naravno u proljece najveca,,,,ali ako se nekome vjezbamislim da mu to ne bi rebalo biti presudno...

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 09.08.2008. 13:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Oprosti, fairy, ali ti "osobni treneri" baš i nisu nešto, a da ne spominjem da ne prate medicinska istraživanja vezana uz vježbanje s utezima pa sve nove vježbače(ice) i dalje tjeraju da rade čučnjeve tako da koljeno ne prijeđe vrh nožnih prstiju pri pokretu, za što sam našao da baš i nije preporučljivo (ako se potrudim možda i nađem link o tome negdje).

A za cure što vode aerobne treninge sam čuo samo pohvale, tako da vjerujem da one rade ok posao.

A sad...teretana ipak vrijedi para, ako ni zbog čeg drugog onda zbog prostranosti (iako se čini kao da je velika 20 kvadrata kad dođe narod) i broja slobodnih utega (što se opet poništi kad se skupi rulje ili kad se nađu dvojica malo naprednijih od kojih jedan radi bench a drugi deadlift Very Happy). Ali i dalje ne razumijem zašto se oteže u nabavci potrošnog materijala, konkretno onih kvačica/osigurača za slobodne utege...đizs...

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.08.2008. 18:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la (Pogledaj post): › Oprosti, fairy, ali ti "osobni treneri" baš i nisu nešto, a da ne spominjem da ne prate medicinska istraživanja vezana uz vježbanje s utezima pa sve nove vježbače(ice) i dalje tjeraju da rade čučnjeve tako da koljeno ne prijeđe vrh nožnih prstiju pri pokretu, za što sam našao da baš i nije preporučljivo (ako se potrudim možda i nađem link o tome negdje).

A za cure što vode aerobne treninge sam čuo samo pohvale, tako da vjerujem da one rade ok posao.

A sad...teretana ipak vrijedi para, ako ni zbog čeg drugog onda zbog prostranosti (iako se čini kao da je velika 20 kvadrata kad dođe narod) i broja slobodnih utega (što se opet poništi kad se skupi rulje ili kad se nađu dvojica malo naprednijih od kojih jedan radi bench a drugi deadlift Very Happy). Ali i dalje ne razumijem zašto se oteže u nabavci potrošnog materijala, konkretno onih kvačica/osigurača za slobodne utege...đizs...


....koliko mi je poznato osobne trenere se masno placa, tako da ovi besple sasvim dobro dodju,,,,mislim, ne prate medicinska istrazivanja,,,de dobro je,,,,

....znas sto cu ti ja reci,,,tko zeli vjezbati dovoljna mu je i spuzva na podu, a svi ostali su uvijek necim nezadovoljni...

..zelim samo reci da za novac koji se plati za clanarinu dobijem i vise nego dovoljno...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 09.08.2008. 22:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa dobro, kad se netko vođen nestručnim savjetima sjebe, vidjet ćemo tko će koga tužiti i da li će se izvući na foru da "ljudi nisu radili vježbe kako im je rečeno" ili su "uzeli preveliku kilažu".

nema veze.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.08.2008. 22:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...gle sto se tice prevelike kilaze tu ne znam sto bih rekla jer bi to ajmo reci vise muska problematika...ali mislim da si u pravu i da decki pretjeruju,...

...sto se tice zena,,,imala sam priliku vidjeti trenera kako nebrojeno puta objasnjava vjezbu i ispravlja, ali ona bi i dalje radila krivo,,,,a sto napraviti u toj situaciji? POjedinci zaista imaju dvije lijeve ruke i noge i nisu stvoreni za sport,....

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Delfin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 505
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.08.2008. 11:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la: ›
"osobni treneri" baš i nisu nešto, nove vježbače(ice) i dalje tjeraju da rade čučnjeve tako da koljeno ne prijeđe vrh nožnih prstiju pri pokretu, za što sam našao da baš i nije preporučljivo


nisam te bas shvatila sta zelis reci.
Naime koljeno NE smije prijeci palac s unutrasnje strane jer se tako trosi hrskavica, ligamenti i izuzetno je stetno za koljeno.Sto znaci da ti treneri dobro objesnjavaju.

_________________
...MOJ OSIJEK PUN JE SUNCA... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.08.2008. 12:12 
Naslov:  Re: ima li u Osijeku pošteni aerobic centar ili fitnes centar osim XXL-a?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kata111 je napisao/la (Pogledaj post): › ima li u Osijeku pošteni aerobic centar ili fitnes centar osim XXL-a?

Nema

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SanjaM
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.08.2008. 12:56 
Naslov:  Re: ima li u Osijeku pošteni aerobic centar ili fitnes centar osim XXL-a?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U Centru za profesionalnu rehabilitaciju u Tvrđi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.08.2008. 16:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Delfin je napisao/la: › Naime koljeno NE smije prijeci palac s unutrasnje strane jer se tako trosi hrskavica, ligamenti i izuzetno je stetno za koljeno.Sto znaci da ti treneri dobro objesnjavaju.


onda samo vježbaj i dalje tako Wink

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
evergreen
Offline
Ukupno postova: 35
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.09.2012. 15:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kakva su iskustva u centru Ritam pulsa i Sano? Htjela bih fitness, ali ne u XXL centru...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
santos
Offline
Ukupno postova: 16
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.09.2012. 11:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

imas kod promenade,zove se central..
http://www.fitness-central.net/

ima tamo na čošku ružine,jako dobar fitness..ima u dgo-u jedan..vrlo povoljan..plati se 240kn za 2 mjeseca i ides koliko hoćeš,kad hoćeš..radi i nedjeljom i praznikom i svim danima..ima sve potrebne sprave,ima za kardio vježbe..svaki drugi dan ima insanity i uključen je u članarinu..pa ko voli nek izvoli..
ako vam je do treninga nađe se dosta tih manjih teretanica gdje je super ekipa,ako vam je do pokazivanja onda je za to xxl..ako ima nekih pitanja,pitajte na pm..dosta dugo sam u tom sportu pa da ne kvarimo topice..Wink
p.s.nikakve osobne trenere ne uzimajte jer je to samo izbijanje para!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
santos
Offline
Ukupno postova: 16
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.09.2012. 13:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ukoliko želite jesti,a ne debljati se
skidati kile,a ne biti na dijeti..obratite mi se na pm
programe treninga slažem,način prehrane..sve je to BESPLATNO!
koji su proteini bolji,a koji loši..i sva ostala pitanja postavite na pm..dečki i cure na raspolaganju sam vam Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Melora
Offline
Avatar

Ukupno postova: 22
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.09.2012. 19:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gradski bazeni (na katu) imaju prostranu dvoranu za aerobik i super voditeljice

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Hrvoje_os
Offline
Ukupno postova: 6
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.08.2018. 12:20 
Naslov:  Re: ima li u Osijeku pošteni aerobic centar ili fitnes centar osim XXL-a?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Otvoren novi Aerobic studio u samom centru Osijeka, ako nekoga zanima sve informacije na web stranici Aerobic Studio Balance

_________________
Tom.Os Trgovina i Servis Bicikala
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: