Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Filozofski fakultet Osijek: Prvi studentski simpozij studenata psihologije i medicine "Jesam li ja ili su drugi "ludi" ?" [2018.]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65758
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.04.2018. 10:39 
Naslov:  Filozofski fakultet Osijek: Prvi studentski simpozij studenata psihologije i medicine "Jesam li
Od 08.05.2018. 16:00 do 09.05.2018. 15:59 (uključivo)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na Filozofskom fakultetu u Osijeku 8. i 9. svibnja 2018. održat će se prvi zajednički simpozij studenata psihologije i medicine pod nazivom „Jesam li ja ili su drugi „ludi“ ?

Cilj simpozija je približiti sudionicima uvijek neiscrpnu temu – ljudsku ličnost te vidjeti kako ovoj temi pristupaju psiholozi, a kako medicinari.

Očekuju vas zanimljiva i interaktivna predavanja i radionice.

U utorak na predavanjima možete saznati nešto više o poremećajima kod likova iz crtića i kako pristupiti pacijentima pod terapijom te sudjelovati u radionici „Jesam li ja ili su drugi „ludi“?“.

U srijedu vas očekuje čak šest predavanja na kojima ćete moći saznati nešto više o sukobu stvarnosti i popularne kulture kod graničnog poremećaja ličnosti, jesu li društvene mreže suvremeni testovi ličnosti, postoji li idealna veza, može li se izliječiti psihička bolest, koliko su životinje pomogle u psihijatrijskim istraživanjima te kako i kada zatražiti psihološku pomoć. U srijedu van očekuju i dvije radionice pod nazivom „Zašto svi oko mene lažu?“ i „Jesu li umjetnici ludi“?

Za radionice je potrebna prijava na službenom Facebook događaju (facebook.com/events/2029962190597195/), dok za sudjelovanje na predavanjima nije potrebna prijava.


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: