Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ususret blagdanima Centar Osobne Moći nagrađuje [nagradna igra je završena]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65431
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.11.2017. 14:19 
Naslov:  Ususret blagdanima Centar Osobne Moći nagrađuje [nagradna igra je završena]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ono što ih gura i dalje samo naprijed i samo još bolje je divna energija vježbača koji neprestano inspiriraju i šire pozitivne vibracije, neovisno o vrsti programa.

Hvala svima koji su dio tog fenomenalnog vala brige o sebi i svom tijelu i zdravlju, osmijehu, ponekoj suzi (ali onoj od smijanja), istezanju, ranom ustajanju, kasnom ostajanju.

Centar je poseban u široj okolici. Centar osobne moći je mjesto razvoja na svim razinama. Uzimaju u obzir sve aspekte bića – kognitivnu, tjelesnu, emocionalnu i duhovnu razinu. Koristeći različite metode kako bi ostvarili svoj puni potencijal na jedinstven i jednostavan način povezujemo našu ljudskost i osjećaje s dubinom. Tek tada su cjeloviti.

Pronađite zadovoljstvo u aktivnosti i kretanju i nećete primijetiti samo kako vam se tijelo mijenja i kako se povećava kvaliteta života. Primijetit ćete kako se sami jednostavno punite pozitivnom energijom i postajete svjesniji pozitive koja polagano teče u vaš život. Odmorite umorno tijelo, te pobijedite stres i preporodite se!

Zajedno s njima pronađite ugodno istezanje, opuštanje tijela, lijepo oblikovanje, postizanje ravnoteže kako vanjske tako i unutarnje, te postizanje zdravlja i sreće.
Sve informacije na 091 1701 900.

Programi:
Fizio Fit u 9h ponedjeljkom i četvrtkom (dvorana Olimp)
Power Pilates u 21:10 utorkom i četvrtkom (dvorana Olimp)
Ninje Kornjače u 15:30 ponedjeljkom, srijedom i petkom te subotom u 11h (dvorana Hangar)
ABC Yoga u 19:30 ponedjeljkom i četvrtkom (dvorana Yoga Home)
Flow Yoga u 21h ponedjeljkom i četvrtkom (dvorana Yoga Home)
After Work Pilates u 15:45 utorkom i četvrtkom (dvorana Re:Kreacija)
Body Shape u 17:55 utorkom i četvrtkom (dvorana Re:Kreacija)

Nagradna igra
Portal Osijek031.com poklanja 2x1 ulaznicu za programe: Fizio Fit, Power Pilates, Ninje Kornjače, ABC Yoga, Flow Yoga, After Work Pilates, Body Shape vjernim korisnicima portala.

Sudjelovati možete:
1] ispunjavanjem obrasca ispod i klikom na gumb "Like" na vrhu ovog članka
2]u Facebook komentar, par centimetara ispod, upišite "Osijek031.com mi poklanja članarinu za program Fizio Fit!"
ili
"Osijek031.com mi poklanja članarinu za program Power Pilates!"
ili
"Osijek031.com mi poklanja članarinu za program Ninje Kornjače!"
ili
"Osijek031.com mi poklanja članarinu za program ABC Yoga!"
ili
"Osijek031.com mi poklanja članarinu za program Flow Yoga!"
ili
"Osijek031.com mi poklanja članarinu za program After Work Pilates!"
ili
"Osijek031.com mi poklanja članarinu za program Body Shape!"

[bit će nam drago ako se prijavite na oba načina (povećavate mogućnost dobitka)!]

Nagradna igra je završena, a sretni dobitnici su:
Fizio Fit: Stjepan Sarić i Mirko Živković
Power Pilates: Boris Tomac i Tihana Patek
Ninje Kornjače: Biljana Crevar i Ivona Matić
ABC Yoga: Antonija Blaženović i Matea Dujmović
Flow Yoga: Emanuela Perlain i Dora Bjedov
After Work Pilates: Dajana Tolić i Andreja Ven
Body Shape: Martina Budimir i Marija Kristić

Dobitnici će u roku 24 sata na e-mail adresu navedenu prilikom prijave primiti obavijest/upute o preuzimanju nagrade. U slučaju nedobivanja e-maila s obavijesti, molimo Vas da nam se obratite na e-mail redakcije!

Dobitnici čestitamo, a ostalima želimo više sreće u nekoj od sljedećih nagradnih igara na portalu Osijek031.com!




Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: