Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Projektom "Moja škola budućnosti" Osnovna škola Čeminac obilježava 50 godina škole

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65447
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.09.2017. 11:33 
Naslov:  Projektom "Moja škola budućnosti" Osnovna škola Čeminac obilježava 50 godina škole
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U Čemincu roditelji, učitelji i učenici osmišljavali svoju "školu budućnosti"


Ove godine Osnovna škola Čeminac obilježava 50 godina rada škole. Tom će se prigodom uz svečanu proslavu Dana škole na razini cijele škole provoditi projekt pod nazivom „Moja škola budućnosti“ koji financijski podupire Baranjski vodovod d.o.o.

Ovim putem pozivaju se svi roditelji naših učenika i učenici na aktivno sudjelovanje u svim projektnim aktivnostima koje će tijekom rujna, listopada i studenog biti organizirane u našoj školi.

Cilj projekta „Moja škola budućnosti“ je kroz dodatne izvannastavne sadržaje povezati školu i lokalnu zajednicu te kroz zajednička promišljanja i kreacije roditelja, učenika i učitelja osmisliti idealnu „školu budućnosti“ o kakvoj se mašta i kakvoj se želi dati svoj doprinos.

U okviru projekta planirano je realizirati sljedeće aktivnosti:
- „Moja škola budućnosti“- radionica participativnog planiranja za roditelje, učenike i učitelje
- “Od vizije do logotipa“ - natječaj za izradu logotipa škole namijenjen učenicima i roditeljima
- „Nek' se vidi, nek' se zna“ - kreativne radionice izložba kreativnih uradaka učenika i roditelja
- „Dan otvorenih vrata“ – druženje učenika i bivših djelatnika škole i razgovor o školi nekada i sada (u prijepodnevnim satima) , svečana proslava 50. godina škole (u poslijepodnevnim satima).

Iskustava, ideja i želja o tome kakvu „školu budućnosti“ želimo zasigurno je mnogo. A škole budućnosti nema bez uske i kvalitetne suradnje učenika, roditelja i učitelja. Stoga pozivamo sve zainteresirane za sudjelovanje u ovom projektu: podijelite s nama Vaše ideje i kreacije i provedite kvalitetno slobodno vrijeme družeći se s učenicima, učiteljima i stručnim suradnicima naše škole!





Tekst i foto: OŠ Čeminac

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: