Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



GISKO: Predavanje "Volite sebe – iscijelite svoj život"

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65440
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.05.2017. 11:49 
Naslov:  GISKO: Predavanje "Volite sebe – iscijelite svoj život"
24.05.2017. 18:00
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gradska i sveučilišna knjižnica Osijek u srijedu, 24. svibnja 2017. godine s početkom u 18.00 sati organizira predavanje na temu "Volite sebe – iscijelite svoj život". Predavanje će održati licencirana HYL trenerica Lidija Banai u prostoru American Cornera Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek.

Tema predavanja vezana je uz filozofiju svjetski poznate spisateljice i učiteljice Louise Hay, koja smatra da je najvažnija stvar zbog koje smo rođeni naučiti voljeti sebe. Ona sama, svojim iskustvom, svjedoči da je moguće promijeniti svoj život. Od jedne nesretne djevojčice koja je bila zlostavljana, izrasla je u ženu koja godinama inspirira i motivira milione ljudi širom svijeta. "Nakon dugogodišnjega savjetodavnog rada, vođenja stotina radionica i intenzivnih programa učenja širom zemlje i svijeta otkrila sam da samo jedna stvar liječi: ljubav prema sebi. Začuđujuće je kako život svakoga dana postaje boljim kada ljudi počnu voljeti sebe. Osjećaju se bolje, dobivaju posao koji žele, imaju dovoljno novca. Njihovi se odnosi i veze ili unapređuju ili raspadaju ako su loši te se započinju novi. Vrlo jednostavno: voljeti sebe. Kritizirali su me da sam i suviše jednostavna, ali otkrila sam da su jednostavne stvari obično i najmudrije." – Louise Hay


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: