Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Prognoza: Tek sada kreće pravo ljeto!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65647
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.06.2016. 11:34 
Naslov:  Prognoza: Tek sada kreće pravo ljeto!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sinoćnje "osvježenje" je donijelo pravu zbrku. Poplavljena dvorišta, kanali, podvožnjaci, i to sve dogodilo u samo nekoliko sati. Iako smo čekali osvježenje da "lakše" dišemo, danas se sparno vrijeme nastavilo. No, ne zadugo. U poslijepodnevnim satima nas očekuje kiša popraćena grmljavinom.

Tijekom sutrašnjeg dana temperatura neće prelaziti 26°C, no, od srijede stiže pravo vruće ljeto.

Jutarnje temperature će se kretati od 16 do 20°C, a poslijepodnevne od 25 do 31°C.

Pijte puno tekućine, boravite u hladu i čuvajte se sunca! Također, ne zaboravite pratiti naš portal, možda vam uskoro i objavimo galeriju fotografija naših lega i legica s kupanja!

Dok čekamo ovogodišnje galerije s kupanja, prisjetimo se kako je to bilo prošle godine..
- [FOTO] Lege na kupanju #1
- [FOTO] Lege na kupanju #2
- [FOTO] Lege u na kupanju #3
- [FOTO] Lege u na kupanju #4
- [FOTO] Lege u na kupanju #5



Tekst: Ivana Mandić/Osijek031.com
Foto: Teuta Stazić/Foto-arhiv031

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
!Klick
Offline
Ukupno postova: 269
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.06.2016. 18:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Srećom po nas današnji dan ste preskočili a ja jedva spasio sebe i stan od poplave. Biti će da su vam uzori Vakula i onaj osječki šarlatan kojeg srećom nisam od onog božično-novogodišnjeg debakla više čuo. Ja vas ne kontam jedini koji daje suvislu prognozu je Accu ili možete kao i ja pratiti preko http://www.radareu.cz/ trenutno stanje atmosfere. Zato se vi ostavite ovih naših hokus pokus meterologa i zavirite na net a usput ovi koji čitaju vaš portal dovoljno su internet pismeni da sami mogu si pronaći pravu prognozu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: