
U
subotu, 21. svibnja 2016., na nogometnom terenu pored VK Iktusa, organizira se „
Malonogometni turnir Savjeta mladih grada Osijeka“. Malonogometni turnir ima za cilj potaknuti
sportsku aktivnost mladih u gradu Osijeku i podsjetiti mlade na važnost bavljenja sportom. U ugodnom okruženju, imate priliku navijati za vlastite prijatelje i kolege, zabaviti se te prijaviti vlastite ekipe za sudjelovanje.
Savjet mladih grada Osijeka radi na aktivnostima vezane uz mlade, najviše u ciljanoj skupini mladih između
15 i 30 godina. Kroz dosadašnji rad, edukacije i tribine te aktivnosti provedene u 2015. i planirane aktivnosti u 2016., želi utjecati na probleme i izazove s kojima se mladi susreću u gradu Osijeku. Kao savjetodavno tijelo pri Gradskom vijeću, bavi se pitanjima vezanim uz mlade i otvoreni su za suradnju u svakom trenutku s pojedincima, udrugama i neformalnim organizacijama mladih.
Svi mladi koji žele sudjelovati u turniru imaju priliku prijaviti ekipu preko Facebook inboxa Savjeta mladih grada Osijeka. Ekipe se mogu sastojati od najviše deset osoba te će o početku turnira i svim detaljima biti obaviješteni nakon službene prijave. Kotizacija za turnir iznosi 100 kn po ekipi gdje sav prihod ide u humanitarne svrhe.
