Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Buducnost - sto nas ceka?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.01.2015. 23:52 
Naslov:  Buducnost - sto nas ceka?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Komentar?



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pantich
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.01.2015. 15:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čeka nas razvoj umjetne inteligencije, robotike i na kraju kao u SF filmu, roboti će nas pomesti sa lica Zemlje. Svi (osim par znanstvenika) podcjenjuju tu prijetnju... Uglavnom do toga će proći barem 100 godina a prije toga bi se mogli mi i sami uništiti. Hahaha, eto danas sam u crnom raspoloženju...

_________________
smještaj u vodicama
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.01.2015. 23:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne dogadja li nam se vec to?

Nije li ova silna nezaposlenost mladih posljedica upravo cinjenice da za njihovim radom vise nema potrebe, a svi bullshit jobovi su vec zauzeti na privilegiranim trzistima?

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Danval
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.03.2016. 13:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nedavno sam bio na predavanju znanstvenika Korada Kolevića u Istri koji je imao predavanje upravo popitnjau pšredviđanja budućnosti temeljenog na brojnim istraživanjima i statistikama podataka. Ono što previđaju borjni stručnjaci i knjige su svakako prevladavanje umjetne inteligencije, koja ne samo da je već sada veća i bolja od ljudske, već će se do 2050.godine roboti toliko raširiti da će nam na poslovima kolege biti roboti. Također, mogućnost postizanja besmrtnosti biti će dostupno onima dubljeg financijskog džepa.. Eto to je ukratko o predavanju, pa koliko se tko želi prilagodit nadolazećim promjenama će biti manje ili više sretan, barem po meni...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: