Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Svjetla i ostala oprema za bicikle

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
silence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.04.2014. 22:30 
Naslov:  Svjetla i ostala oprema za bicikle
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam da li je bilo već, zanima me gdje najpovoljnije kupiti prednje i zadnje svjetlo koje se može jednostavno montirati i skidati i da zadovoljava nekakvu tehinički ispravnost.
Takodjer me zanimaju i mačje oči na bočnim stranama kotača.. davno su se pokidale i nemam ih.
Da li je obavezno i na pedalama imati mačje oči, ove što su bile su takodjer pokidane tako da bih vjerovatno morala kupiti druge pedale.
Ako je netko slučajno kupovao bila bih veoma zahvalna za preporuku trgovine da ne lutam.

I..da li je sve to obavezno ako se vozimo isključivo biciklističkom stazom ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.04.2014. 22:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sve nabrojeno je obvezno, uključujući i reflektirajući prsluk po noći (izvan bic. staza). Predlažem auto - tržnicu, iako sve što ti je potrebno, možeš naći i u svim većim trgovačkim centrima, i naravno u specijaliziranim biciklističkim radnjama. Auto tržnica najpovoljnija, ako izuzmemo e-bay.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.04.2014. 22:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svjetla možeš kupiti u bilo kojoj trgovini bic. opremom, skupa su za popizdit, možda bolje kod kineza, iako su i oni odavno zaboravili riječ : Jeftino. Mačja oka su ti po 13 kuna komad, to znam jer sam ih kupovao, ali brzo ispadnu sa žbica, sad gledam da si uzmem one svjetleće što idu na ventil. Mačja oka na pedalama isto spadaju u one tehničke uvijete da te policija ne zeza.

Da, sve to moraš imati pa makar i na bic. stazi u uvijetima loše vidljivosti i mraka, i ne zaboravi prsluk.

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Artu Ditu
Offline
Ukupno postova: 34
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.04.2014. 22:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Probaj pogledat nedjeljom na auto-piji, u kineskim šopovima ili na ebayu u tražilicu upiši bike led light ili tako nešto, poštarina je uglavnom besplatna i stigne za dva do tri tjedna. Katadioptere po zakonu moraš imat na točkovima, pedalama, i jedno prednje bijele boje i stražnje crvene boje bez obzira dal imaš svijetla ili ne. mada nisam čuo da to kontroliraju, valjda im je bitno da imaš svijetla

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.04.2014. 23:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hvala na odgovorima, potražiti ću kod kineza ili na auto pijaci. Imala sam od kineza ona silikonska svjetla ali sam izgubila u vožnji stražnje kao i bočne katadioptere.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zvjezdica
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.02.2016. 15:35 
Naslov:  Re: Svjetla i ostala oprema za bicikle
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pozdrav, mene zanima zna li netko gdje u Zagrebu ima trgovina sa rezervnim dijelovima za električne bicikle, pošto mi treba Li-onska baterija. Ako netko zna gdje to mogu potražiti bila bih vrlo zahvalna.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: