Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Vox populi: Novci danas, kamion drva sutra

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65647
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.11.2015. 12:36 
Naslov:  Vox populi: Novci danas, kamion drva sutra
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Naime jučer 23. studenog 2015. oko 13 h dogodila se prijevara mojih roditelja i još par susjeda na području prigradskog naselja Višnjevac i Prigradskog naselja Josipovac.

Priča je započela tako da je izvjesni gospodin crne kose i jače građe pozvonio na kućna vrata te se predstavio kao vozač kamiona. Rekao je da je razgovarao s našim susjedom koji ga je poslao k nama jer je čuo da smo zainteresirani za kupovinu drva. Rekao je da će nam prodati 3 metra drva po puno povoljnijoj cijeni, jer mu se kamion s natovarenim drvima pokvario na kraju Višnjevca, te da mu se daju novci unaprijed jer mu hitno trebaju novci da može popraviti kamion, a drva će dovesti kada popravi kamion. Moji roditelji su mu naivno dali 400 kn uz dogovor da drva doveze kasnije toga dana. Gospodin je roditeljima ostavio lažni broj telefona te se predstavio kao Jozo Milić. Od toga trenutka mu se gubi svaki trag, na broj koji je ostavio se javio neki drugi čovjek koji nema pojma o čemu se radi, a kroz par poziva roditelji su doznali da je isti čovjek s istom pričom bio kod još par susjeda i da je ostavio potpuno drukčiji broj mobitela. Roditelji su slučaj prijavili policiji.





Tekst: Čitatelj portala Osijek031.com
Foto: Arhiv031

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Pukli Diogen
Offline
Ukupno postova: 129
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.11.2015. 23:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E hebi ga sad. Pa di ćeš dati čovjeku 400 kuna na riječ..zapravo...na kojoj ste adresi? Imam i ja 3 metra drva, dovozim odma sutra za 300 kuna sad Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65647
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.11.2015. 13:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pročitajte i ostale Facebook komentare

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: