Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ministar potvrdio Šnajdera za ravnatelja HNK u Osijeku

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65698
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.05.2015. 18:26 
Naslov:  Ministar potvrdio Šnajdera za ravnatelja HNK u Osijeku
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Božidar Šnajder od danas je intendant Hrvatskog narodnog kazališta u Osijeku. Njegovo imenovanje potvrdio je danas ministar kulture Berislav Šipuš.

Bila je to posljednja instancija, nakon što su prijedlog Kazališnog vijeća podržali osnivači - Skupština osječko-branjske županije i Gradsko vijeće Grada Osijeka.

Ovime je riješena kriza vodstva nacionalne kazališne kuće u Osijeku koja je trajala više od godinu i pol dana, jer se grad i županija nisu mogli usuglasiti o imenovanju. Šnajder je na čelu kazališta bio i prije krize, a na posljednjem natječaju bio je jedini kandidat koji se prijavio. Glasovanje o njegovom imenovanju u Gradskome vijeću bilo je tajno. Šnajder je tada izrazio zadovoljstvo što su se tada opovrgnule priče kako se Osječko-baranjska županija i Grad Osijek nikada neće dogovoriti oko intendanta.

"Priče o strankama me ne zanimaju, već kazalište koje je brend ovog dijela Hrvatske. Imam iskustva i znanja, ali će mi trebati vaša pomoć. Zahvaljujem i onima koji su izrekli riječi kritike. Na meni je da svojim radom i rezultatima koje ćemo ostvariti u kazalištu te kritike demantiram“, rekao je nakon glasovanja u Gradskome vijeću danas potvrđeni intendant Šnajder.



Tekst i foto: Radio Osijek

Pročitajte i..
Božidar Šnajder novi intendant HNK Osijek!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65698
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.05.2015. 9:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pročitajte i ostale Facebook komentare

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
yux031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Lokacija: p.n.v.
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.05.2015. 13:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Boooooože, Petra! Glavom o zid

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: