Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Alen Borbaš glumi u detektivskoj seriji snimanoj u Zagrebu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65790
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.04.2015. 20:01 
Naslov:  Alen Borbaš glumi u detektivskoj seriji snimanoj u Zagrebu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poznati osječki martial arts šampion Alen Borbaš glumi u pilotu kriminalističke serije „Dead End: At the end we die“ njemačkog redatelja Jana Thüringa koji se snimao od 9. do 14. ožujka na lokacijama u okolici Zagreba.

To je detektivska priča u kojoj u prvoj epizodi, pored Borbaša, glume i Vjekoslav Katušin, Marko Cindrić, Csilla Barath Bastaić, Kristijan Ugrina, Roni Lepej, Ivica Zadro, američki glumac Claudiu Raymond, švicarski step plesač Angelo Borer i austrijska pjevačica Nina Stern te njemački glumac Wolfgang Behrend i mnogi drugi.

Producenti serije su Vjekoslav Katušin i Aleksandar Črček, a snimana je u suradnji sa zagrebačkim Jadran filmom i Gliptotekom. Radnja pilota započinje kada privatnog detektiva Oscara Kovaca (Vjekoslav Katušin) ubije nepoznata osoba, pa njegovi partneri William O'Bannion (Claudiu Raymond) i Jonny (Marko Cindrić) počinju istragu. Za pilot se tvrdi da sadrži zamršen, kompliciran i zanimljiv rasplet događaja u stilu filma „Sin City“, a tijekom serije gledatelji će upoznati korumpirane policajce i političare te njihove partnere mafijaše.

Trenutno se pregovara s nekim jačim imenima iz svijeta glumačkog show businessa poput Michaela Madsena, Rutgera Hauera i Garyja Buseya koji su pokazali interes za nastup u seriji. Sada treba vidjeti kako će pilot proći, pa ako gledanost bude dobra serija će se nastaviti snimati, a vjerojatno ćemo je u dogledno vrijeme i mi imati prilike vidjeti.





Tekst: M.M./Osijek031.com

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
trenton
Offline
Avatar

Ukupno postova: 86
Lokacija: C:\temp\vaseljena
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.04.2015. 23:25 
Naslov: Gniark ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa taj lik wannabe producent već godinama(al niko ga ne jebe jer se iz aviona vidi da je bezveznjak) se predstavlja kao iber producent a relano nema novaca ni za VHS kasetu. Sam sebi piše hvalospjeve + što blage veze nema o marketingu pa to izgleda imbecilno u medijima. Dosad je "snimo" već 67 nastavaka nekakve mafijaške sage samo što, eto, niti prvu nisu počeli snimati al ono, kuiš lega...Non stop najavljuje nekakve premijere u medijima pa to na kraju ispadne da je spinoff a u biti nije već je njegov trip...lik je za krepat, Sjećam da u jednoj izjavi nije znao reći dali je film VHS, miniDV ili HD...hhahahah. Treba snimit dokumentarac o njemu. I da, na svakom fkn plakatu njegovog "filma"(koji nije niti počeo sa snimanjem) je on u prvom planu...producent na plakatu??? Shocked Very Happy Very Happy Very Happy

ps. obratite pažnju na popis imena i tko je ispod...hahahhaha, kontam da sam radi plakat u Paintu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.04.2015. 6:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

O Bože....

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
partwish
Offline
Ukupno postova: 516
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.04.2015. 8:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A tata mu parkira ispred Plodina na mjesto za invalide...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65790
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.04.2015. 9:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pročitajte i ostale Facebook komentare

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gladnikruha
Offline
Avatar

Ukupno postova: 213
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 21.04.2015. 14:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jel to onaj karatist koji ima vojnu invalidsku mirovinu i nastupa na turnirima ?

_________________
Ako još ima pravde, tada se nemam čega bojati. Ako je nema, znači da se boje oni koje hoće moju glavu.
Georges Danton
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
trenton
Offline
Avatar

Ukupno postova: 86
Lokacija: C:\temp\vaseljena
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.04.2015. 11:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: