Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Udruga "Slavonske šapice" Osijek

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
slavonskesapice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 102
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.09.2014. 7:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zaljubljena u Osijek je napisao/la (Pogledaj post): › Račun je za psa imenom Vito?
Imala sam utisak da vi brinete samo za mace.


Tako je račun je za psa Vitu i mačka Mikija...Dobro ste primjetili, mi smo udruga za dobrobit i zaštitu mačaka...Vitu jednostavno više nismo mogli gledati na ulici kao niti dopustiti da ga vlasnik uspava pa smo ga odlućili prihvatiti...Inaće na skrbi imamo samo mačke....

_________________
Udruga "Slavonske Šapice"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonskesapice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 102
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.11.2014. 8:08 
Naslov:  Re: Udruga "Slavonske šapice" Osijek
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dragi prijatelji, na ovom linku imamo aukcije za naše šapice gdje im skupljamo za cijepljenje, hranu, pijesak i sterilizaciju...180 predmeta ima...Svakako pogledajte: Aukcija za Slavonske šapice

_________________
Udruga "Slavonske Šapice"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonskesapice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 102
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.12.2014. 11:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zaljubljena u Osijek je napisao/la (Pogledaj post): › Račun je za psa imenom Vito?
Imala sam utisak da vi brinete samo za mace.


Tako je mi smo udruga za mace, ali eto nismo mogli okrenuti glavu i od Vite pa smo ga primili na nasu skrb...

Projekt " 1 poziv na 060 93 93 93 = 1 dan sita macka" je pokrenut da bi se gradjanima podigla svijest o tome koliko napustenih macaka na ulici je gladno...Projekt traje od 15.12. do 25.12.2014. s ciljem da se skupi minimalno 100 poziva odnosno osigura 100 macaka bar 1 dan da budu site....Cijena poziva na broj 060 93 93 93 je 6, 25 kn fix/mob po pozivu....

_________________
Udruga "Slavonske Šapice"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonskesapice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 102
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.12.2014. 13:52 
Naslov:  Re: Udruga "Slavonske šapice" Osijek
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zahvaljujemo se od Elena Fatorić i Aukcija za 13. prase na uplati donacije od 400,00 kn sa aukcija....
Dragi prijatelji, Elena svaki mjesec odrzava Aukcije i sav novac dijeli raznim udrugama i zastitarima napustenih zivotinja...Molim vas da udjete u grupu i takodjer se odazovete. Trud koji ona ulaze nije nimalo lagan, vjerujte mislim da je malo osoba koje bi radile takvo sto. Zamislite samo svaki mjesec poslikat 800+ predmeta, odgovorit na bezbroj poruka u inboxu i poslat 150+ paketa...kapa dole...Podrzite ju svi jer ona radi cudo..Zato brzo ulaz u grupu i cekat slijedece aukcije...
Link na grupu je:Aukcija za 13. prase

_________________
Udruga "Slavonske Šapice"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonskesapice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 102
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.12.2014. 10:20 
Naslov:  Re: Udruga "Slavonske šapice" Osijek
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leo ima cca 1,5- 2 godine, buckasti i jako umiljati decko...Ociscen od buha i parazita, potpuno zdrav, naucen na stan...Dijelite njegovu sliku da sto manje vremena provede na nasoj skrbi i nadje svoju novu divnu obitelj...KASTRIRAN

Mislim da vec znate koji je jako bitan klik za naci dom ovom ljepotanu....Brzo klik na SHARE

Dok Leo ćeka svoj stalni dom molimo vas za donacije hrane, pijeska i ampule za nju....također DIJELITE njen album da što prije nađe stalni dom...

060 93 93 93
6,25 kn fix/mob poziv
It Jedan d.o.o. 072700700
----------------------------------------
Udruga "Slavonske šapice"
IBAN: HR51 2500 0091 1014 17264
Za uplate iz inozemstva SWIFT je: HAABHR22

Link leove slike na facebooku za dijeljenje: Leo trazi dom

Kontakt u inbox
Facebook: Slavonske Sapice Osijek
E-mail: [email protected]
Mob: 097 712 00 44


_________________
Udruga "Slavonske Šapice"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonskesapice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 102
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.01.2015. 14:55 
Naslov:  Re: Udruga "Slavonske šapice" Osijek
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dragi prijatelji potrebna nam je vasa pomoc vise nego ikada..
Zar nije dovoljno sto se mace po hranilistima smrzavaju, zar da im sada dopustimo i da gladuju…Na tri razlicita hranilista i tri razlicite lokacije nalazi se 26 macaka…
Za njih nam je potrebna suha hrana da njihove tete hranilice ich mogu redovito hraniti…
Molimo vas da nam pomognete pozivom na humanitarni broj 060 93 93 93 ili uplatom na nas racun sa naznakom „za hranilista“.

Svi pozivi koji se ostvare u periodu od 05.01.-15.01.2015. ide za kupnju suhe hrane za hranilista…

Pozivamo sve da pozovu i svoje prijatelje i podijele na svoj profil ovaj dogadjaj...

060 93 93 93
6,25 kn fix/mob poziv
It Jedan d.o.o. 072700700
----------------------------------------
Udruga "Slavonske šapice"
IBAN: HR51 2500 0091 1014 17264
Za uplate iz inozemstva SWIFT je: HAABHR22

Hraniliste br.1-Hraniliste br.1
Hraniliste br.2- Hraniliste br.2
Hraniliste br.3-Hraniliste br.3

Pozivom na humanitarni broj 060 93 93 93 takodjer sudjelujete i u nagradnoj igri…Link na nagradnu igru: Nagradna igra

_________________
Udruga "Slavonske Šapice"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonskesapice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 102
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.01.2015. 7:27 
Naslov:  Re: Udruga "Slavonske šapice" Osijek
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Racun od Beline sterilizacije, sterilizacija je obavljena 07.01.2015.


Bela


Racun od pijeska kupljenog 07.01.2015.


Leo nam je danas otisao u svoj stalni dom u Osijeku...Nadamo se da ce sve biti u redu i da ce do kraja svoga zivota uzivati u tom domu...


Zahvaljujemo se svima koji pomazu svojim donacijama da pomognemo i sapsimo sto vise napustenih zivotinja.
Takodjer i vi mozete vrlo lako postati donator pozivom na humanitarni broj 060 93 93 93 ili uplatom na nas racun....Hvala vam od srca
060 93 93 93
6,25 kn fix/mob poziv
It Jedan d.o.o. 072700700
----------------------------------------
Udruga "Slavonske šapice"
IBAN: HR51 2500 0091 1014 17264
Za uplate iz inozemstva SWIFT je: HAABHR22

_________________
Udruga "Slavonske Šapice"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonskesapice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 102
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.01.2015. 15:31 
Naslov:  Re: Udruga "Slavonske šapice" Osijek
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U ovom albumu se nalaze razglednice koje Udruga "Slavonske sapice" izradjuje za vas...
Razglednice mogu biti vase vrlo jednostavno i brzo na vasoj kucnoj adresi a placaju se pozivom na nas humanitarni broj. ( 1 poziv je razglednica + 1 poziv dostava) ili uplatom na nas racun. (prije poziva ili uplate na racun se svakako javite u inbox)
Za narudzbu se prvo javite u inbox Slavonske Šapice Osijek sa brojem razglednice koju zelite...
Razglednice takodjer mozete kupiti i na nasem standu u Robnoj kuci Sjenjak kad smo tamo...






_________________
Udruga "Slavonske Šapice"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonskesapice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 102
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.01.2015. 8:39 
Naslov:  Re: Udruga "Slavonske šapice" Osijek
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dragi prijatelji i svi vi koji ste se pomogli u akciji prikupljanja sredstava za kupnju suhe hrane za hranilista moram reci jedno veliko HVALA... Kao i uvijek odazvali ste se i u ovoj akciji i sto uplatama na racun sto pozivima na nas humanitarni broj 060 93 93 93 skupilo se ukupno 70 kg hrane za hranilista...Takodjer ukljucit cemo i neka nova hranilista u rasprodjeli hrane...
Nemojte posustati i zaboraviti da nas humanitarni broj i dalje postoji i da je jos jako puno maca kojima treba pomoc...
Cim novci sa humanitarnog broja sjednu na racun, kupujemo hranu i nosimo tetama hranilicama i napravimo koju novu fotkicu maca sa hranilista...

_________________
Udruga "Slavonske Šapice"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonskesapice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 102
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.01.2015. 17:37 
Naslov:  Re: Udruga "Slavonske šapice" Osijek
Citirajte i odgovorite[Vrh] 





_________________
Udruga "Slavonske Šapice"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonskesapice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 102
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.01.2015. 14:22 
Naslov:  Re: Udruga "Slavonske šapice" Osijek
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hvala svima koji su zvali i osigurali Viti hranu. Hrana je kupljena.




PONOSAN VLASNIK
Dragi prijatelji Udruga „Slavonske sapice“ Osijek pokrece projekt „PONOSAN VLASNIK“.
Vas zadatak je vrlo jednostavan, da u periodu od 21.01. do 25.01.2015. putem facebooka u inbox posaljete sliku vaseg ljubimca i prijavite ga tako za natjecaj.
Slika mora biti minimalne velicine 100 kb.
Uz sliku potrebno je poslati Ime vlasnika i opis zivotinje.
26.01.2015. godine Udruga otvara album na svom facebook profilu u kojem su sve zivotinje koje su zadovoljile osnovne kriterije za prijavu i otvara glasanje. Glasanje ce trajati od 26.01. do 15.02.2015 i prvih pet slika koje skupe najvise LIKE osvajaju razglednicu svog ljubimca koja ce im biti isporucena putem poste.
Sudjelovanjem u ovom projektu dajete suglasnost Udruzi da izradi vise razglednica vaseg ljubimca i prodaje ih na svome standu te time doprinosite radu udruge i pomazete sticenicima udruge.
Nije bitno kojeg ljubimca imate mozete slati slike i prijavljivati sve svoje ljubimce.
Jedan vlasnik moze prijaviti vise svojih ljubimaca i potrebno je poslati sliku svakog posebno i opis.
Takodjer svih 5 koji budu najbolji po jednu razglednicu dobivaju gratis a mogu ich vise naruciti kod nas u inbox.
Sve prijave slati putem facebooka u inbox Slavonske Sapice Osijek

_________________
Udruga "Slavonske Šapice"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonskesapice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 102
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.01.2015. 20:25 
Naslov:  Re: Udruga "Slavonske šapice" Osijek
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

22.01.2015. u 5:00 h
Dobro jutro dragi prijatelji, nama nije dobro jer smo od jutra poceli sa borom za zivot jedne mlade mace. Jucer su sve macke vecerale i bile zivahne i sve bilo ok, jutros budenje u 5 h i hranjenje, medjutim nalazim Brucee kako lezi. Odmah joj izmjerim temperaturu a ona je toliko niska da ni toplomjer nemoze izmjerit. Odmah na termofore i uspijemo je dici do 34 stupnja i pravac veterinaru...
Veterinarka sumnja na FIP, od sinoc do jutros joj se jako napuhao stomak, ima neuroloskih problema, anemija...
Dobila je terapiju 6 boca, infuziju i sada nam preostaje samo cekanje da vidimo sta ce se dogoodit...Nadam se da smo na vrijeme reagirali i da ce se uspjet spasit, medjutim veterinarku jako brinu neuroloski problemi i sanse su jako male...
-----------------------
22.01.2015. u 15:15 h...
Malena je prema svijesti bolje, malo je bistrija, i dalje odbija hranu i nadutost je i dalje prisutna...Nadam se najboljem...
----------------------

23.01.2015. u 20:00

Bruce je od jutros od 7-13 h bila kod veta…Imala je jake neuroloske probleme, bacanja, trzanja…
Dobila je jako puno terapije i odmah infuziju. Anemija prisutna…Gubili smo je par puta i doslovno vracali iz mrtvih…
Jedva joj izvadili par kapi krvi za analizu…Analiza je pokazala da krvna slika nije najbolja…
Od 7-10:30 h je imala svakih 15 minuta napadaje..nakon 10:30 h smo ju lagano sedatirali i smirila se…Tokom dana je stalno na sedativima i mirna je, prisebna ali mamljena…Dobila je antibiotike, sredstva za smirenje, sredstva za bolove…

Veceras oko 19 h se ponovo pocela bacat i cim je dobila malo sedativa odmah se smirila…
Probni test pokazuje da ima FIP medjutim prema nalazima krvi jetra su ok, bubrezi ok I nema temperature sto inace nije u slucaju Fipa…

Sutra ujutro ide ponovo veterinaru, vidit cemo sta napraviti…
Veterinarka joj je u startu dala jako male sanse I vjerovala da nece docekat jutro, I pitala dali da pokusamo.. Posto sam ja protiv uspavljivanja odlucio sam probat, ona pokazuje ogromnu volju za zivotom I pokazala se kao veliki borac..Znam da trpi bolove da joj nije lako, ali kako da joj pogledam u oci I kazem joj da cu joj olaksat bolove jer cu joj oduzet zivot…Tko sam ja da joj oduzmem zivot I spasim je muka…

Vise neznam sta da mislim, iako sam dobio jako puno preporuka da bi ju uspavali ja to nemogu…
Ljecenje ce nastavit I probat cu napravit sve sto mogu da joj olaksam I da pokusamo se izborit.
Predamnom je jos jedna noc gdje cu se lomit, razmisljat I bdjet nad njom razmislajuci dali cinim sve dobro…Nadam se da me razumijete…

Racun za lijecenje u ova dva dana je dosegao vec dosta veliku cifru I ovisno koliko ce trajat terapija bit ce dosta velik… Molim vas nemojte ju I vi zaboravit I pomozite mi da platim njene troskove..Pomoci mozete pozivom na humanitarni broj 060 93 93 93 ili uplatom na racun udruge sa naznakom “za Brucee”. Ona zasluzuje to I moramo joj svi zajedno pokazat da cemo se borit skupa sa njom do kraja…

060 93 93 93
6,25 kn fix/mob poziv
It Jedan d.o.o. 072700700
----------------------------------------
Udruga "Slavonske šapice"
IBAN: HR51 2500 0091 1014 17264
Za uplate iz inozemstva SWIFT je: HAABHR22



_________________
Udruga "Slavonske Šapice"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonskesapice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 102
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.01.2015. 10:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slavonskesapice je napisao/la: ›
22.01.2015. u 5:00 h
Dobro jutro dragi prijatelji, nama nije dobro jer smo od jutra poceli sa borom za zivot jedne mlade mace. Jucer su sve macke vecerale i bile zivahne i sve bilo ok, jutros budenje u 5 h i hranjenje, medjutim nalazim Brucee kako lezi. Odmah joj izmjerim temperaturu a ona je toliko niska da ni toplomjer nemoze izmjerit. Odmah na termofore i uspijemo je dici do 34 stupnja i pravac veterinaru...
Veterinarka sumnja na FIP, od sinoc do jutros joj se jako napuhao stomak, ima neuroloskih problema, anemija...
Dobila je terapiju 6 boca, infuziju i sada nam preostaje samo cekanje da vidimo sta ce se dogoodit...Nadam se da smo na vrijeme reagirali i da ce se uspjet spasit, medjutim veterinarku jako brinu neuroloski problemi i sanse su jako male...
-----------------------
22.01.2015. u 15:15 h...
Malena je prema svijesti bolje, malo je bistrija, i dalje odbija hranu i nadutost je i dalje prisutna...Nadam se najboljem...
----------------------

23.01.2015. u 20:00

Bruce je od jutros od 7-13 h bila kod veta…Imala je jake neuroloske probleme, bacanja, trzanja…
Dobila je jako puno terapije i odmah infuziju. Anemija prisutna…Gubili smo je par puta i doslovno vracali iz mrtvih…
Jedva joj izvadili par kapi krvi za analizu…Analiza je pokazala da krvna slika nije najbolja…
Od 7-10:30 h je imala svakih 15 minuta napadaje..nakon 10:30 h smo ju lagano sedatirali i smirila se…Tokom dana je stalno na sedativima i mirna je, prisebna ali mamljena…Dobila je antibiotike, sredstva za smirenje, sredstva za bolove…

Veceras oko 19 h se ponovo pocela bacat i cim je dobila malo sedativa odmah se smirila…
Probni test pokazuje da ima FIP medjutim prema nalazima krvi jetra su ok, bubrezi ok I nema temperature sto inace nije u slucaju Fipa…

Sutra ujutro ide ponovo veterinaru, vidit cemo sta napraviti…
Veterinarka joj je u startu dala jako male sanse I vjerovala da nece docekat jutro, I pitala dali da pokusamo.. Posto sam ja protiv uspavljivanja odlucio sam probat, ona pokazuje ogromnu volju za zivotom I pokazala se kao veliki borac..Znam da trpi bolove da joj nije lako, ali kako da joj pogledam u oci I kazem joj da cu joj olaksat bolove jer cu joj oduzet zivot…Tko sam ja da joj oduzmem zivot I spasim je muka…

Vise neznam sta da mislim, iako sam dobio jako puno preporuka da bi ju uspavali ja to nemogu…
Ljecenje ce nastavit I probat cu napravit sve sto mogu da joj olaksam I da pokusamo se izborit.
Predamnom je jos jedna noc gdje cu se lomit, razmisljat I bdjet nad njom razmislajuci dali cinim sve dobro…Nadam se da me razumijete…

Racun za lijecenje u ova dva dana je dosegao vec dosta veliku cifru I ovisno koliko ce trajat terapija bit ce dosta velik… Molim vas nemojte ju I vi zaboravit I pomozite mi da platim njene troskove..Pomoci mozete pozivom na humanitarni broj 060 93 93 93 ili uplatom na racun udruge sa naznakom “za Brucee”. Ona zasluzuje to I moramo joj svi zajedno pokazat da cemo se borit skupa sa njom do kraja…

060 93 93 93
6,25 kn fix/mob poziv
It Jedan d.o.o. 072700700
----------------------------------------
Udruga "Slavonske šapice"
IBAN: HR51 2500 0091 1014 17264
Za uplate iz inozemstva SWIFT je: HAABHR22





24.01.2015. u 10:00
Brucee je cijelu noc provela dosta mirno, jutros smo otisli veterinaru, imala je dosta nisku temperaturu. Isli smo na infuziju i da vidimo jel sta bolje i kakvo je stanje...odmah ju je njena teta veterinarka spojila na infuziju i nakon 5 min primanja infuzije ona nas je napustila...
Brucee mi je otkrila da se cijelu noc osjecala lose, ali je svim snagama se borila da doceka jutro i ode kod tete koja joj je pokusala spasit zivot i zahvali joj na tome pa tek onda nas napusti...
Iza nje ostaje samo bol i tuga, ali i snaga i jos jaca volja da se treba boriti do samog kraja. Ona sama mi je pokazala koliku snagu i volju je imala i zeli da i ja nastavim tom snagom i voljom...
Ostavila je neizbrisiv trag u mom srcu.
Ponosna je sto je dobila i svoju razglednicu koja ce u necijim domovima zauvijek biti podsjetnik na jednu hrabru i borbenu Brucee...
Dragi prijatelji sada nam je potrebna vasa pomoc u podmirenju troskova racuna od Brucee. Znate i sami da nemozemo lijeciti druge mace dok ne podmirivmo stare racune, ovaj ce biti dosta velik, bilo je tu i vadjenje krvi i ultrazvuk , puno boca, infuzija, sati provedeni hu veterinarskoj...Tocnu cifru cemo znati tek u pondjeljak popodne za sada znamo samo da ce to biti mnogo i zato vas molim da nazovete humanitarni broj 060 93 93 93 ili uplatite koju kunu na racun udruge sa naznakom "za brucee"...
hvala vam puno i nadam se da nas sada necete napustiti i da ce se sto prije skupiti iznos za racun..
060 93 93 93
6,25 kn fix/mob poziv
It Jedan d.o.o. 072700700
----------------------------------------
Udruga "Slavonske šapice"
IBAN: HR51 2500 0091 1014 17264
Za uplate iz inozemstva SWIFT je: HAABHR22

_________________
Udruga "Slavonske Šapice"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonskesapice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 102
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.02.2015. 14:26 
Naslov:  Re: Udruga "Slavonske šapice" Osijek
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Racun od nase drage Brucee koja nije prezivjela svoju bitku, FIP je bio jaci...
kao sto vidite racun je upola manji nego sto je trebao biti...Zahvaljujemo se veterinarki koja nam je dala veliki popiust i svima koji su pomogli da se plati ovaj racun...Hvala vam od srca...



Racun od hrane kupljene 05.02.3015.
Zahvaljujemo seanonimnoj donatorici na uplati za hranu...
Takodjer hvala i svima drugima koji pomazu da sto vise maca bude sito...





Sa Facebook profila smo se prebacili na Facebook stranicu, link na novu stranicu je tu: Slavonske Sapice Osijek

Takodjer cijeli drugi i treci mjesec imamo akciju kastracija/sterilizacija.

_________________
Udruga "Slavonske Šapice"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonskesapice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 102
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.02.2015. 10:37 
Naslov:  Re: Udruga "Slavonske šapice" Osijek
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Seke i dalje cekaju samo svoje ljude...
Njihov album na facebooku za dijeljenje je na ovom linku:Seke traze dom


_________________
Udruga "Slavonske Šapice"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: