Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Izbori za mjesnu samoupravu [Vijesti Osječke TV]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OSTV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.12.2014. 15:55 
Naslov:  Izbori za mjesnu samoupravu [Vijesti Osječke TV]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U Osijeku su jučer održani izbori za mjesnu samoupravu, odnosno mjesne odbore i gradske četvrti. Od ukupno 92.983 birača, svoju građansku dužnost obavilo je njih 20 posto. Za ukupno 15 vijeća - 8 vijeća mjesnih odbora i 7 vijeća gradskih četvrti, na izborima je sudjelovala 21 politička i građanska opcija na 116 lista s ukupno 1.058 kandidata. U šest gradskih četvrti i mjesnih odbora pobjedu je odnio HDZ, jednak broj osvojio je HDSSB, dok su po jednu pobjedu ostvarili SDSS, Kandidacijska lista Zorana Batnožića te koalicija HNS-SDP-HSU-SU. Osječani su svoju građansku dužnost mogli obaviti na 42 biračka mjesta, što je iskoristilo njih 18.646, odnosno 20-ak posto, uz 1,3 posto nevažećih listića.

U Vijestima Osječke televizije pogledajte i:

- Milanović u Gunji
- Tko stopira referendum o outsourcingu?
- Savjet mladih dariva građanima


Osječka televizija - Vijesti, 15.12.2014.




Više informacija; Osječka televizija



Vijesti Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
!Klick
Offline
Ukupno postova: 269
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.12.2014. 22:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kakva mila tišina na ovoj temi! Bukači i prodavači političke mudrosti iz fotelje spavaju. Nadam se da ću ih probuditi svojim komentarom, zaželio sam se njihovih političkih pamfleta i notornih gluposti. Rukavica je bačena, potez je na Vama.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.12.2014. 9:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na glasovanju se pojavila u većini najstarija populacija građana kao i obično. Poznati su nam izborni rezultati uopće u gradu glede glasovanja , dakle uobičajeno uglavnom glas zemljaku susjedu rođaku bez obzira na sposobnost..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.12.2014. 11:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ček, ček. samo 20 % izlazak. pa ja sam mislio da u osijeku ima više stranačkih uguza Smile

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
!Klick
Offline
Ukupno postova: 269
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.12.2014. 15:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lehi je napisao/la: ›
Na glasovanju se pojavila u većini najstarija populacija građana kao i obično. Poznati su nam izborni rezultati uopće u gradu glede glasovanja , dakle uobičajeno uglavnom glas zemljaku susjedu rođaku bez obzira na sposobnost..
Zašto onda nisi Ti izašao i poveo sa sobom mlađu populaciju pa da izbori budu po tvom "fahu".

Milo moje bolje biti uguz i neke stranke nego kokoš tvoje vrste!

P.S. Pripadnik sam stranke no nisam nigdje uguz pa odmah da te spriječim da seruckaš o meni ili bilo kom. Pored svega živim poprilično loše no vjerujem u neke stvari a jedna od njih je da ne lupetam o bilo čijem izboru nego sudjelujem u njima proaktivno što bih rekao, ne bježim već se borim za svoj grad i za sve u njemu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.12.2014. 16:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Previše je kaljuže-prljavštine kokoši ,i uguza u gradu da bi se građani pojavili u nešto većem broju na glasovanju . Velik broj građana živi u siromaštvu ,i razmišlja kako prezimiti zimu na izborima već dugi niz godina laži obećanja ,a sirotinje odlazak mladih sve je više. Dakle dugi niz godina izlaziti na izbore uzalud ,i jadno je možda se desi nekakav mladi - Matija Gubec - pa se desi konačno nekakav red u gradu..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.12.2014. 14:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

!Klick je napisao/la: ›
Milo moje bolje biti uguz i neke stranke nego kokoš tvoje vrste!

P.S. Pripadnik sam stranke no nisam nigdje uguz pa odmah da te spriječim da seruckaš o meni ili bilo kom. Pored svega živim poprilično loše no vjerujem u neke stvari a jedna od njih je da ne lupetam o bilo čijem izboru nego sudjelujem u njima proaktivno što bih rekao, ne bježim već se borim za svoj grad i za sve u njemu.

pa ti si sigurno neki pravaš Razz Razz Razz ne vidiš da ti pored nosa vuku na sve strane, a poslije prigovaraš kako ti je loše. što ne pitaš svoje u stranci zašto ti je loše?

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: