Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Vito traži dom

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
slavonskesapice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 102
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.08.2014. 9:45 
Naslov:  Vito traži dom
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam Vito, imam 6 godina...Dugo sam lutao ulicama Osijeka. Imam vlasnika ali vlasnika nije bas briga za mene pa me nije zadnje tri godine niti cjepio za bjesnocu, bio sam pun buha i pune analke...
Neki tamo ljudi su me pokupili s ulice i kastrirali jer sam bio pravio previse bebaca po ulici... Onda sam vracen vlasniku ali njega opet nije briga pa sam opet zavrsio na ulici...Nasao se pred jednom zgradom i tamo neki lik pokupio, Skupio novceke za mene i cjepio me protiv bjesnoce, stavio mi ampulu, ocistio analke, kupio malo kvalitetniju hranu i htjeo me ostaviti kod sebe ali on vec ima jednog decka i nas dva se stalno borimo tko ce biti glavni i onda se posvadjamo dosta jako i grizemo...A i nevolim bas mace a tamo gdje sam sada ima ih 10 i nemogu tamo ostat...Trebam HITNO dom gdje nema maca i da budem sam ili sa nekom curicom... Na ulici se inace slazem i sa deckima ali u stanu bas i ne... Znam obavljat nuzdu vani, imam 16,50 kg, ociscen sam i od parazita, miran sam jako i pruzit cu vam puno ljubavi....

Dok čekam udomitelja za moje potrebe možete uplatiti koju kunicu ili nazvat na humanitarni broj...Volim jako papat...

---------------------------------------
060 93 93 93
6,25 kn fix/mob poziv
It Jedan d.o.o. 072700700
----------------------------------------
Udruga "Slavonske šapice"
IBAN: HR51 2500 0091 1014 17264
Za uplate iz inozemstva SWIFT je: HAABHR22






_________________
Udruga "Slavonske Šapice"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonskesapice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 102
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.09.2014. 7:18 
Naslov:  Re: Vito traži dom
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vito još uvijek čeka....


_________________
Udruga "Slavonske Šapice"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonskesapice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 102
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.09.2014. 7:22 
Naslov:  Re: Vito traži dom
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vito je dobio udomiteljicu u Zagrebu i traži se dobra duša koja bi ga prevezla OSIJEK-ZAGREB....Bilo koji dio zagreba...

_________________
Udruga "Slavonske Šapice"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: