Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Uskoro otvaranje Ružine ulice [Vijesti Osječke TV]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OSTV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.08.2014. 15:58 
Naslov:  Uskoro otvaranje Ružine ulice [Vijesti Osječke TV]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jedan od projekata koji će obilježiti ljetnu građevinsku sezonu u Osijeku je rekonstrukcija infrastrukturnog spleta nekoliko ulica u središtu grada. Radovi na rekonstrukciji Ružine ulice su pri kraju, te će u dijelu od Zadarske do Županijske biti puštena u promet sutra popodne, ili u subotu ujutro. Zbog načina na kojega su radovi u Ružinoj ulici organizirani, već ih se naziva iskorakom prema novom načinu rada. Time se pohvalio i gradonačelnik Ivan Vrkić, rekavši da se ne više ne smije događati kao u prošlosti, da se tek završena radilišta, opet raskopavaju. Na radovima u Ružinoj ulici stoga su se u radovima cijelo vrijeme koordinirale gradske tvrke, HEP, telekom i dr. Inače, investicija je dio projekta Vodovoda koja je obuhvatio Dubrovačku, Rokovu i Ružinu ulicu. Radovi u Ružinoj ulici stajali su 6 i pol milijuna kuna, te obuhvaćali radove na kanalizacijskoj i vodovodnoj mreži, postavljanje rasvjetnih tijela, te izgradnju novih nogostupa. Na drugom kraju grada, na ulazu u Višnjevac, odmiču pak radovi na izgradnji turbo kružnog toka, danas je ondje počelo asfaltirati prvoga sloja spojnice.

U Vijestima Osječke televizije pogledajte i:

- dan MO Brijest
- besplatne knjige za vukovarske osnovce
- HDZ protiv monetizacije autocesta


Osječka televizija - Vijesti, 28.08.2014.




Više informacija; Osječka televizija



Vijesti Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Optimist
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.08.2014. 18:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eh, još da joj promijene smjer bio bi turbo promet. Istina sa malim preinakama u okolnim ulicama.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
osk
Offline
Avatar

Ukupno postova: 71
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.08.2014. 0:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citat: ›
Radovi u Ružinoj ulici stajali su 6 i pol milijuna kuna, te obuhvaćali radove na kanalizacijskoj i vodovodnoj mreži, postavljanje rasvjetnih tijela, te izgradnju novih nogostupa.


kojih novih nogostupa?! raskopali sve što je bilo novo asfaltirano pred koju godnu.

da ne spominjem one krasne zakrpe na nogostup između anine i dubrovačke iz prošlogodišnjih radova. prekrašno su to napravili

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.08.2014. 6:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ruž(i)na ulica...

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.08.2014. 8:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

oćel bit pop ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: