Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osječanin si pucao u glavu pa krvav hodao Vijencem Ivana Meštrovića

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Online
Avatar

Ukupno postova: 65694
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.08.2014. 12:47 
Naslov:  Osječanin si pucao u glavu pa krvav hodao Vijencem Ivana Meštrovića
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Scena kao iz najkrvavijih horor filmova jučer ujutro šokirala je stanovnike osječkog naselja Vijenac Ivana Meštrovića. Naime, jučer u ranim jutarnjim satima 48-godišnji muškarac si je pucao u glavu da bi potom sav krvav hodao naseljem ostavljajući za sobom krvavi trag.

Policija je jučer oko šest sati ujutro dobila dojavu da je kod Mosta dr. Franje Tuđmana viđena osoba sva u krvi s teško ozlijeđenom glavom. Po dolasku na mjesto intervencije policijska ophodnja zatekla je teško ozlijeđenog muškarca na tramvajskoj postaji na Vijencu Ivana Meštrovića. Došla je i hitna pomoć koja je odvezla ozlijeđenu osobu u KBC Osijek gdje mu je pružena liječnička pomoć.

Što se točno zbilo, za sada još nije utvrđeno, no prateći krvave tragove čini se da je muškarac, nakon što si je pucao u glavu, ušao u lift u zgradi na Vijencu Ivana Meštrovića 48, potom se prošetao cijelim naseljem, ostavljajući krvavi trag, sve do tramvajske postaje kod mosta dr. Franje Tuđmana gdje ga je policija zatekla. U neposrednoj blizini tramvajske postaje pronađen je i pištolj iz kojega je pucano, a policija je izuzela snimke videonadzora u zgradi broj 48 koje bi mogle otkriti što se točno dogodilo.

Muškarčeva ozljeda okarakterizirana je kao teška i opasna za život te se liječnici u osječkoj bolnici bore za njegov život.





Tekst: M.M./Osijek031.com
Foto: Daniel Antunović/Foto-arhiv031.com

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.08.2014. 15:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sa čim se on to zveknuo, sa praćkom? da je skočio sa zgrade, prije bi si skratio muke.

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.08.2014. 15:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...pola grada je gladno, ostala polovica ima PTSP i gladna je.....nije za cuditi se........

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Luzer13
Offline
Ukupno postova: 324
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.08.2014. 21:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Žalosno je to kada čovjek digne ruku na sebe, ali čemu predstava? Ako je pucao, neka je pucao, ali zašto to klinci moraju gledati?!? Čini mi se da je brlja opet bila u igri.

_________________
just run osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.08.2014. 10:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Luzer13 je napisao/la (Pogledaj post): › Žalosno je to kada čovjek digne ruku na sebe, ali čemu predstava? Ako je pucao, neka je pucao, ali zašto to klinci moraju gledati?!? Čini mi se da je brlja opet bila u igri.


...da, obicno ljudi koji su u takvom pomracenom stanju uma razmisljaju o tome...... Bravo

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Luzer13
Offline
Ukupno postova: 324
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.08.2014. 23:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
Luzer13 je napisao/la (Pogledaj post): › Žalosno je to kada čovjek digne ruku na sebe, ali čemu predstava? Ako je pucao, neka je pucao, ali zašto to klinci moraju gledati?!? Čini mi se da je brlja opet bila u igri.


...da, obicno ljudi koji su u takvom pomracenom stanju uma razmisljaju o tome...... Bravo


itekako razmišljaju i privlače pažnju kao i lik kod tihe. Ako su u poremečenom stanju, kako kažeš, postoje ustanove sa tapaciranim zidovima i dizajnerskim košuljama, samo se trebaju chekirati. Ali ne, samo ja, ja, ja pa izvode cirkus po gradu. Kažem, opet ljuta brlja u igri.

_________________
just run osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.08.2014. 13:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@ I kako je silazio stepenicama (iako postoji lift) pucao je u sebe iz pištolja svaki kat na koji je sišao, faktički u sve djelove tijela, npr. na 9. katu u ruke, na 8. katu u ramena, 7. katu noge, slijedeći kat koljena, stomak, pa i u glavu do izlaza iz zgrade. I kako tekst dalje kaže, kaže odteturao je do te tramvajske stanice blizu Dravskog mosta na Vijencu, i tu ga je policija našla - živog@

Ako je to istina- onda je sigurno lud, a ne samo pijan.

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: