Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Objavljeni rezultati natječaja za idejno arhitektonsko rješenje islamskog centra u Osijeku

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Online
Avatar

Ukupno postova: 65875
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.08.2014. 19:42 
Naslov:  Objavljeni rezultati natječaja za idejno arhitektonsko rješenje islamskog centra u Osijeku
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Islamska zajednica u Hrvatskoj, Medžlis Islamske zajednice Osijek kao raspisivač natječaja i Društvo arhitekata Grada Osijeka kao provoditelj objavili su rezultate otvorenog Natječaja za idejno arhitektonsko rješenje Islamskog centra u Osijeku.

Ocjenjivački sud u sastavu: mr. sc. Denis Ambruš, dipl.ing.arh. - predstavnik Grada Osijeka / Predsjednik Ocjenjivačkog suda, Oliver Grigić, dipl.ing.arh. - predstavnik Osječko-baranjske županije, Miroslav Pavlinić, dipl.ing.arh. - predstavnik DAO, Enver Rečica, likovni umjetnik - predstavnik Medžlisa Islamske zajednice Osijek te Irhad Meheljić, ing.građ. - predstavnik Mešihata Islamske zajednice u Hrvatskoj na sjednici održanoj prošlog mjeseca jednoglasno je donio odluku o nagrađenim radovima.

1. nagrada u iznosu od 40.000 kn neto dodjeljuje se radu pod šifrom "20" autora PROARH Mateković;








2 . nagrada u iznosu od 24.000 kn neto dodjeljuje se radu pod šifrom "01" autora Radionica arhitekture;



3 . nagrada u iznosu od 16.000 kn neto dodjeljuje se radu pod šifrom "21" autora Ravnikar Potokar.










Tekst: M.M./Osijek031.com

Pročitajte i...
Raspisan natječaj za idejno arhitektonsko rješenje Islamskog centra u Osijeku

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.08.2014. 20:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...lijepo....veliko, nema sta.....vece i od povrsine di je katedrala i oko nje....puno ljudi moze stat.....jako puno....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.08.2014. 21:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni je 2. nagradjeni rad predooobar Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.08.2014. 8:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): › meni je 2. nagradjeni rad predooobar Smile


....zapravo da, odjednom mi se otvorio sasma novi pogled Smile......mrvicu pomaknut, ali prica je tu Smile....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: