Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Prognoza: Gdje je nestalo "pravo" ljeto?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65867
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.08.2014. 9:14 
Naslov:  Prognoza: Gdje je nestalo "pravo" ljeto?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sinoć je kiša oprala ceste, zalila vrtove, negdje napravila i poplavu, ali neće stati, do četvrtka se nastavlja takvo vrijeme. Dok će danas i u četvrtak kroz tmurne oblake izviriti sunce, u utorak i srijedu nas očekuje promjenjivo oblačno uz znatnu količinu kiše. Od petka do nedjelje stiže sunce uz slab do umjeren sjeverni vjetar.

Temperature će biti u laganom padu, odnosno neće prelaziti 29°C.

Jutarnje temperature će se kretati od 17 do 19°C, a popodnevne od 24 do 29°C.

Ako ste odlučili za vikend posjetiti manifestaciju "Slama", neće vam trebati kišobran....







Tekst: Ivana Mandić/Osijek031.com
Foto: Daniel Antunović, Darko Grundler/Foto-arhiv031

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.08.2014. 9:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U načelu se ne treba obazirati na ove sedmodnevne prognoze. Ponekad nisu u stanju prognozirati ni za sutrašnji dan. Najočitiji primjer je bila prognoza za Hrvatsku za jučerašnji dan (03.08.) koja je glasila nekako ovako: 'Sunčano i vruće, u poslijepodnevnim satima postoji MALA mogućnost pljuskova i grmljavine osim u Dalmaciji. Pazite ovo MALA mogućnost!! U pola Hrvatske je bilo pljuskova s grmljavinom. U unutrašnjosti istre i na Krku je bilo veliko nevrijeme s tučom! Pljuštalo je u Lici, Gorskom Kotaru, Središnjoj Hrvatskoj i u Slavoniji.
Naravno da je bilo pljuskova i u Dalmaciji (Zadar, Šibenik, Omiš, Makarska...).
Toliko o MALOJ mogućnosti lokalnih pljuskova.

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: