Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zahuktala se obnova Supermarketa, otvaranje na jesen

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65665
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.07.2014. 13:22 
Naslov:  Zahuktala se obnova Supermarketa, otvaranje na jesen
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prolazite li ovih dana Trgom slobode pored osječkog Supera, jednog od simbola grada već više od 30 godina, vidjet ćete kako su se zahuktali radovi na njegovoj obnovi.

Doduše, većina radova odvija se još uvijek daleko od očiju prolaznika, u unutrašnjosti objekta, ali započeli su i radovi na njegovom vanjskom uređenju.

Detalji budućeg izgleda Supera još nisu dostupni javnosti jer ih vlasnik objekta, riječka tvrtka Korodo nekretnine, krije kao zmija noge, ali iz šturih najava daje se naslutiti kako će se dosadašnje monokromatsko pročelje zamijeniti vedrim i šarenim bojama koje će se odlično uklopiti u novoobnovljeni Trg slobode.





Očekuje se kako će se objekt preurediti od temelja do krova, imat će nove pokretne stepenice, uređen krov i klimatizaciju za svaki kat posebno. O budućim zakupcima za sada se također samo špekulira, ali među potencijalnim velikim igračima spominju se Konzum, Zara te H&M.



Otvorenje obnovljenog Supermarketa trebalo bi biti u rujnu.









Tekst i foto: M.M./Osijek031.com

Pročitajte i..
U rujnu kreće obnova Supermarketa
Obnovljeni Supermarket otvara se u rujnu
[FOTO POVIJEST] Supermarket - kako je prije 32 godine izgorio popularni 'Super'

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cavino
Offline
Ukupno postova: 200
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.07.2014. 18:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ako bitna vijest..i opet će zjapit prazan i bez kupaca jer osječani nemaju za biber..jebli vas trgovački centri..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
more456
Offline
Ukupno postova: 199
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.07.2014. 20:55 
Naslov:  Re: Zahuktala se obnova Supermarketa, otvaranje na jesen
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bar ljudi neće morati trošiti novce za gorivo,za otići u Porta Novu ili Avenue Mall.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
serafina
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.08.2014. 6:46 
Naslov:  Re: Zahuktala se obnova Supermarketa, otvaranje na jesen
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

oooo, krasna vijest!
barem za mene a čudim se da sam jedina u gradu . Jer Super je za moju generaciju barem , bio uistinu nešto SUPER !
Samo se nadam da će biti cijene prihvatljive i da će sadržavati sve "od igle do lokomotive " kao njegov slavni prethodnik i imenjak . I da se neće svaki čas mijenjati raspored gondola i odjela u njemu !
A u našem lijepom gradu gdje izgleda svi osim mene imaju automobile , ja ću zasigurno najviše uživati u njemu .Jer za svako dugme i šaraf neću morati izgubiti pola dana hodanja ,(od Bagata do Baumaxa !)
A da ne spominjem -uspomene . Ona svakodnevna obavezna "prozivka " u njemu prije korza , naročito prigrijavanje za vrijeme hladnih zimskih večeri sa kokicama kupljenim u kiosku ispred njega , pa sjedenje u špaliru na onim (sada pokojnim ) ivičnjacima cvijetnjaka cijelom dužinom supera ,gdje ti kao na filmu prođe cijela ekipa ispred tebe , kako znanaca tako i onih koje želiš upoznati....
eh , ta vremena !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.08.2014. 8:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

serafina je napisao/la: ›
oooo, krasna vijest!
barem za mene a čudim se da sam jedina u gradu . Jer Super je za moju generaciju barem , bio uistinu nešto SUPER !
Samo se nadam da će biti cijene prihvatljive i da će sadržavati sve "od igle do lokomotive " kao njegov slavni prethodnik i imenjak . I da se neće svaki čas mijenjati raspored gondola i odjela u njemu !
A u našem lijepom gradu gdje izgleda svi osim mene imaju automobile , ja ću zasigurno najviše uživati u njemu .Jer za svako dugme i šaraf neću morati izgubiti pola dana hodanja ,(od Bagata do Baumaxa !)
A da ne spominjem -uspomene . Ona svakodnevna obavezna "prozivka " u njemu prije korza , naročito prigrijavanje za vrijeme hladnih zimskih večeri sa kokicama kupljenim u kiosku ispred njega , pa sjedenje u špaliru na onim (sada pokojnim ) ivičnjacima cvijetnjaka cijelom dužinom supera ,gdje ti kao na filmu prođe cijela ekipa ispred tebe , kako znanaca tako i onih koje želiš upoznati....
eh , ta vremena !

     Bojim se da neće biti ništa od tvojih očekivanja...
Za očekivati je da će se lokali u superu iznajmiti i otvoriti koje kakvi butici, sa krpicama i kozmetikom. U najboljem/najgorem slučaju otvoriti će se još jedna, dvije birtijetine. Super, onakav kakvog ga se mi stariji sjećamo, nikada više neće otvoriti svoja vrata.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.08.2014. 8:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mene samo interesira kako ce procelje izgledati, kako ce se uklopiti u izgled trga ... i tko je arhitekt koji je to osmislio Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: