Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Epic: Lollobrigida live & Suppadupa Grooves with Umbo

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
tranzy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 290
Lokacija: Osijek (CRO)
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.07.2014. 8:31 
Naslov:  Epic: Lollobrigida live & Suppadupa Grooves with Umbo
Od 04.07.2014. 21:00 do 05.07.2014. 23:00 (uključivo)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nakon službenog otvorenja ljetne avanture, pojačavamo tempo i kvalitetu te punim gasom ulazimo u VIKEND DRUGI! Ovoga vikenda koji je pred vama, pojavljuju se dobro vam poznati projekti o kojima ne treba puno pričati i dovoljno je samo reći Exit Festival i Suppadupa Grooves.

Petak, 04. srpnja 2014.
Open Air/Dvorište kluba

Ulogu gosta domaćina preuzima DJ UMBO sa svojim, publici dobro poznatim, funkybreaks projektom SUPPADUPA GROOVES.

Na ulazu će se naplaćivati KONZUMACIJA u vrijednosti 10 kn za koju na šanku dobiješ medicu bespla. Kreću u 21:00h pa sve do 03:00h.

Subota, 05. srpnja 2014.
Open Air/Dvorište kluba

Galerija 031: Epic: Lollobrigida [Osijek Summer Adventure 2014.]
[05.07.2014. Epic]
Napomena: Fotke pregledavate KLIKOM na fotku ili strelicama lijevo-desno, kao na Facebooku ;-)

Ekipa iz benda Lollobrigida odsvirat će većinu svojih autorskih hitova od kojih su vam neki već poznati s hrvatskih glazbenih top lista, a neke ćete tek imati prilike čuti uživo.

Uz LOLLOBRIGIDU svoj set, prije i nakon koncerta, odvrtit će nam službeni promotor EXIT festivala za Hrvatsku i jedan od začetnika osječke elektronske scene DJ SLY.

Ida će nakon koncerta izvući dobitnike ulaznica za EXIT Festival!

U nagradnoj igri sudjeluju sve kupljene ulaznice na koje ćete napisati svoje ime i prezime i broj mobitela, a predat ćete ih na šanku kad budete preuzimali medicu.

Ulaz u obliku KONZUMACIJE iznosit će 20 kn, a isto kao i u petak vrijedit će jednu medicu na šanku.

21:00h = Otvaraju kapiju dvorišta EPIC-a
22:00 - 00:30h = DJ SLY zagrijavanje za koncert
00:30 - 02:00h = LOLLOBRIGIDA live
02:00 - 03:30h = DJ SLY after čagica

Svi koji žele vidjeti koncert dođite na vrijeme jer će se gosti pridržavati dogovorene satnice!


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mimiz
Offline
Ukupno postova: 92
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.07.2014. 18:44 
Naslov:  Re: Epic: Lollobrigida live & Suppadupa Grooves with Umbo
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovako, dragi moji...sjećam se ovakvih partyja na otvorenom još od starog teatra, i samo sam čekala kad će netko opet tako nešto napraviti...
kada sam vidjela ovu inicijativu, odmah sam cijelu ekipu digla na noge da moramo prošli vikend k vama...
i, naravno, došli smo...solidna atmosferica, još koji vikend i bit će hrpa rulje, i sve će biti odlično...
ali, kad smo počeli piti, skontali smo da ćemo ovaj vikend radije organizirati tulum na vrhu moje zgrade, jer cuga vam je, dragi moji, preskupa!
kako možete pivo naplatiti 20 kn???
pa ne živimo mi u engleskoj ili nizozemskoj!
malo promislite o našem standardu...
meni je jako žao što ovaj vikend neću k vama, ali ako ne promijenite način poslovanja, bojim se da vam projekt neće zaživjeti, ili ćete imati gomilu klinaca koji će popiti tu šugavu rakiju (koju ih prisiljavate da popiju) i koji neće naručiti niti jednu cugu nakon toga, a u suprotnom bi vam dolazila i ekipa koja inače ostavlja puno veće iznose, ali iz principa vam neće dati 20 kn za pivo...
nadam se da ćete uvažiti moju kritiku (ne pljuvanje, jer je ideja čiju sam realizaciju dugo čekala), jer nisam jedina koja tako razmišlja...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
intuit
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.07.2014. 18:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mimiz je napisao/la: ›
ovako, dragi moji...sjećam se ovakvih partyja na otvorenom još od starog teatra, i samo sam čekala kad će netko opet tako nešto napraviti...
kada sam vidjela ovu inicijativu, odmah sam cijelu ekipu digla na noge da moramo prošli vikend k vama...
i, naravno, došli smo...solidna atmosferica, još koji vikend i bit će hrpa rulje, i sve će biti odlično...
ali, kad smo počeli piti, skontali smo da ćemo ovaj vikend radije organizirati tulum na vrhu moje zgrade, jer cuga vam je, dragi moji, preskupa!
kako možete pivo naplatiti 20 kn???
pa ne živimo mi u engleskoj ili nizozemskoj!
malo promislite o našem standardu...
meni je jako žao što ovaj vikend neću k vama, ali ako ne promijenite način poslovanja, bojim se da vam projekt neće zaživjeti, ili ćete imati gomilu klinaca koji će popiti tu šugavu rakiju (koju ih prisiljavate da popiju) i koji neće naručiti niti jednu cugu nakon toga, a u suprotnom bi vam dolazila i ekipa koja inače ostavlja puno veće iznose, ali iz principa vam neće dati 20 kn za pivo...
nadam se da ćete uvažiti moju kritiku (ne pljuvanje, jer je ideja čiju sam realizaciju dugo čekala), jer nisam jedina koja tako razmišlja...

Moram ispraviti netočan navod, cijena točenog piva PAN 0,5 je 14 (četrnaest) kuna! Cijena piva PAN 0,5 u boci je 17,00 kuna! Mislim kako je Budwieser =0,5 20 kuna (to je najbolje pivo trenutno na tržištu)!
Mi smo se potrudili dati najbolje moguće programe za jeftini ulaz, sve bez sponzorstava i dotacija iz proračuna. Na ljudima je da taj program konzumiraju ili ne!
Tulum na vrhu zgrade, hm, ne zvuči loše! Barem ne morate platiti bendove, razglas, redare, konobare, zamp i sl.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
intuit
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.07.2014. 18:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I da, rakiju poklanjamo uz taj simbolični ulaz od 20 kuna za dobre bendove i programe!
Pridruži nam se u organizaciju, možda ti znaš bolje?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.07.2014. 15:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

intuit je napisao/la: › Moram ispraviti netočan navod, cijena točenog piva PAN 0,5 je 14 (četrnaest) kuna! Cijena piva PAN 0,5 u boci je 17,00 kuna! Mislim kako je Budwieser =0,5 20 kuna (to je najbolje pivo trenutno na tržištu)!
Mi smo se potrudili dati najbolje moguće programe za jeftini ulaz, sve bez sponzorstava i dotacija iz proračuna. Na ljudima je da taj program konzumiraju ili ne!
Tulum na vrhu zgrade, hm, ne zvuči loše! Barem ne morate platiti bendove, razglas, redare, konobare, zamp i sl.

Pa jesi ti normalan, neće valjda damica piti PAN?? Naravno da se uzima Budweiser za 20kn, šteta što nije bilo Guinnessa po 40 Laughing

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mimiz
Offline
Ukupno postova: 92
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.07.2014. 0:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne, nego je damica zaokružila 17 na 20...Jel vama realna cijena PANA 17 kn???
Točeno i ne spominjem, jer je voda...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: