Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kopika će se "ponoviti" novim sadržajima poput ležaljki i suncobrana

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65431
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.07.2014. 14:27 
Naslov:  Kopika će se "ponoviti" novim sadržajima poput ležaljki i suncobrana
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Protekla je nedjelja bila najposjećeniji dan ove sezone na osječkom gradskom kupalištu Copacabani. Procjene su kako je Kopiku pohodilo čak 10.000 posjetitelja, a taj prvi veliki val posjetitelja ukazao je i na određene probleme koje je potrebno otkloniti.

Pored velikih gužvi na svim ulazima u kupalište (za što su ipak „krivi“ sami posjetitelji), problem su samo dvije kabine za presvlačenje ispred kojih se uoči zatvaranja stvorio dugačak red te nedostatak pepeljara i koševa za smeće.

U Športskim objektima stoga su odlučili reagirati i u planu je postavljanje dodatnih pepeljara i koševa za smeće na cijelom prostoru Kopike, uključujući i nedavno otvoreni Sportski park a postavit će se i dodatne kabine za presvlačenje.

Od ostalih noviteta kojima će se Kopika ove godine „ponoviti“, tu su ležaljke i suncobrani koji će uskoro biti u ponudi. Cijena iznajmljivanja ležaljke iznost će 10 kn, a najam suncobrana 5 kn. Stigao je i kliski nogomet čija će cijena biti 25 kn po satu.

U Sportskim objektima zadovoljni su dosadašnjom posjećeniošću Copacabane te novih sadržaja u Sportskom parku, a jedino je razočaralo vrijeme koje, zbog čestih kiša i izmjena temperatura, ne ide na ruku kupačima. Prognostičari najavljuju slične vremenske (ne)prilike i tijekom ostatka srpnja i kolovoza pa ostaje vidjeti koliko će to utjecati na posjet još uvijek najpopularnijem osječkom kupalištu





Tekst: M.M./Osijek031.com
Foto: Cacan, Dino Spaić/Foto-arhiv031


Pročitajte i..
[FOTO] Otvoren Sportski park na Kopiki
Započeli radovi na uređenju Kopike, više cijene pojedinačnih ulaznica

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ro3y
Offline
Ukupno postova: 132
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.07.2014. 18:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A mogli bi nasipati još pijeska na Dravi kako bi produljili plažu. U bazenima mi se svejedno gadi kupati.

_________________
Fuš King!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
NameNo
Offline
Ukupno postova: 32
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.07.2014. 23:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ro3y je napisao/la (Pogledaj post): › A mogli bi nasipati još pijeska na Dravi kako bi produljili plažu. U bazenima mi se svejedno gadi kupati.


A u Dravi ti se ne gadi Question Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.07.2014. 14:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sačuvaj nas Bože ovih likova iz sportskih objekata, pa oni u sred sezone kupanja dođu na fantastičnu ideju kako bi mogli posjetiteljima iznajmljivati lježaljke i suncobrane Bravo Bravo Bravo ma ja bi njih predložio za ministra turizma Razz

Redakcija 031 je napisao/la: ›
U Športskim objektima...Sportski park ...

ne znam kako ostali, ali meni je već dosadilo da u vlastitoj državi ne znam pričati vlastitim jezikom

p.s. ova opaska ne ide na račun redakcije031, već općenito Smile

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: