Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Voodoo: Pripremni ponedjeljak / Pivopijada - tu sam pijan, tu me cijene / Tematska večer - Pixies / Američki četvrtak / Petak uz staropramen / Live svirka - Vjeko Ringel / Kviz vudu na dudu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65725
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.04.2014. 8:51 
Naslov:  Voodoo: Pripremni ponedjeljak / Pivopijada - tu sam pijan, tu me cijene / Tematska večer - Pixies /
Od 21.04.2014. 21:00 do 27.04.2014. 23:58 (uključivo)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cijeli tjedan ožujsko 10 kuna. Cijeli tjedan sva domaća žesta 5 kuna. Cijeli tjedan jeger 7kuna. Utorak-nikšićko 10 kuna. Petak i subota - staropramen 10 kuna. Kokteli su stalno u ponudi. Vaš Voodoo.

Ponedjeljak, 21. travnja 2014.
Pripremni ponedjeljak

RADIMO OD 18 SATI. Dođi u Voodoo i pripremi se psihički i tekućinski za novi radni tjedan. Žuja je kao i uvijek 10 kuna, a žesta 5. Uživaj u dobrom rocku i Uskrsu!

Utorak, 22. travnja 2014.
Pivopijada - tu sam pijan, tu me cijene

Uz Ožujsko, ponudit ćemo vam i Nikšićko pivo po 10 kuna da bi događaj bio potpun. Dođite na festival piva, rock'n'rolla,okusa i osjećaja.

Srijeda, 23. travnja 2014.
Tematska večer - Pixies

Uživajte u glazbi koju za vas bira caffe bar Voodoo, popijte Spektar kobru po 12 kuna i Ožujsko po 10 kuna. (Spektar kobra= 2 X vodka + limunada)

Četvrtak, 24. travnja 2014.
Američki četvrtak + nagradna igra

Četvrtak je rezerviran za najbolji američki rock, naše nove koktele i naravno sva naša pića u ponudi po super cijenama. OD 20H TRAJE I NAGRADNA IGRA - svaki račun veći od 10 kuna sudjeluje u nagradnoj igri - u 23:30 je izvlačenje, a nagrada je 100 KUNA u gotovini. Uživajte u najboljoj glazbi i u svojih 100 kuna.

Petak, 25. travnja 2014.
Petak uz staropramen + nagradna igra

Popijte Staropramen i Ožujsko po 10 kuna te domaću žestu po 5 kuna i uživajte u najboljoj domaćoj i stranoj rock glazbi i naravno izložbi. OD 20H TRAJE I NAGRADNA IGRA - svaki račun veći od 10 kuna sudjeluje u nagradnoj igri - u 23:30 je izvlačenje, a nagrada je 100 KUNA u gotovini. Uživajte u najboljoj glazbi i u svojih 100 kuna.

Subota, 26. travnja 2014.
Live svirka - Vjeko Ringel

Uživaj u akustičnoj svirci i započni vikend kod nas!Ožujsko i Staropramen su 10 kuna. Na akciji je Jeger koji možete popiti za 7 kuna. Domaća žesta je 5 kuna, kao i svaki dan. Kod nas je festival okusa i osjećaja. Osjeti vikend kod nas!
Kao i uvijek kad je svirka, kod nas je ulaz besplatan. Radimo do 2.

Nedjelja, 27. travnja 2014.
Kviz vudu na dudu

Kviz u 21 h, prijave od 19 h. Dođite na kviz da provjerite svoje znanje i možda osvojite koju cugu. Ožujsko 10 kuna.
RADIMO DO 2.


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: