Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[VIDEO] Novi video spot grupe Fluentes - "Nisam sam"

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65694
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.04.2014. 8:26 
Naslov:  [VIDEO] Novi video spot grupe Fluentes - "Nisam sam"
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U stvaranju pjesama, grupa Fluentes želi se odmaknuti od loših vijesti i svih ružnih stvari kojima nas svakodnevno bombardiraju. Njihova želja je preplaviti uši ljudima dobrotom, radošću i toplinom pa makar i na na par minuta koliko traje jedna pjesma. Sve ono što žele od života, Fluentes pjeva u svojim pjesmama; prve ljubavi, prvi poljupci, romantična večera s voljenom osobom, dobro društvo, prva djetetova petica u školi, dobra knjiga.

Jedna takva pjesma je njihov novi singl „Nisam sam“ za koji su snimili i spot.
Spot za pjesmu „Nisam sam“ pripremao se nekoliko mjeseci. Ono što ga čini posebnim su snimke ljudi iz svih krajeva Hrvatske pa i one koje su probile granice i doputovale iz drugih zemalja. Preko svog Facebooka, Fluentes je pozvao ljude da podijele s njima svoje kratke snimke s naznakom da na njima ne smiju biti sami. Hoće li to biti prijatelj, dečko, cura, roditelj, kućni ljubimac ili možda plišana igračka – nije bilo važno. Trebalo je izabrati nekog ili nešto s kim se pojedinac najbolje osjeća. Broj ljudi koji se uključio, iznenadio je i sami bend.

Video:



- Spot za ovu pjesmu pripremali smo duže vrijeme. Imali smo ideju koju je trebalo uobličiti. U prvoj fazi pozvali smo Facebookom ljude da pošalju svoje snimke kako bi ih ubacili u spot, međutim, nismo dobili ništa… U drugoj fazi smo se odlučili snimiti sami i to je odjeknulo dobro. Naša snimka im je bila smiješna i valjda ih je to pridobilo. Dobili smo hrpu snimaka koje su postale dijelom spota. Ostali smo iznenađeni koliko se ljudi uključilo u stvaranje spota. Hvala svima na filmićima – komentira Goran Bošković, frontman Fluentesa.

Onaj najteži dio spota, odradio je redatelj Mario Šulina koji je idejom, snimanjem, fotografijom, montažom stvorio malo remek-djelo, posvetu radosti života i ljubav. Pjesma je dobila video koji ju predstavlja u najboljem svjetlu.

Fluentes je na pjesmi ugostio Ristu Ibrića iz Plave trave zaborava koji je na mandolini svojom nenametljivom i lijepo podvučenom melodijom pjesmi dao posebnu notu.



Pročitajte i..
Uključite se u snimanje spota grupe Fluentes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: