Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dan oslobođenja Osijeka [Vijesti Osječke TV]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OSTV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.04.2014. 15:45 
Naslov:  Dan oslobođenja Osijeka [Vijesti Osječke TV]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U povodu 69. obljetnice oslobođenja Osijeka od fašizma, čelnici grada, te Udruge antifašističkih boraca i antifašista Osijeka, položili su vijence kod spomen obilježja u Perivoju Kralja Tomislava. Tom su se prigodom svi prisjetili 14. travnja 1945. godine, kada su partizanske jedinice, napredujući iz smjera Josipovca i Sarvaša, oslobodile grad Osijek od četverogodišnje fašističke okupacije. U kosturnici se nalaze ostaci 73 žrtve, među njima poginuli dječaci koji su se priključili SKOJ-u, Židovi, hrvatski rodoljubi i drugih. Kako je rečeno, na ovom mjestu jednog će dana biti izgrađen novi spomenik antifašizmu, a prvi iskorak u tom smjeru postignut je s aktualnom osječkom vlasti, osnivanjem povjerenstva.

U Vijestima Osječke televizije pogledajte i:

- uređenje Sarvaša
- uskrsna čestitka nadbiskupa
- besplatan internet u Antunovcu



Osječka televizija - Vijesti, 14.04.2014.




Više informacija; Osječka televizija



Vijesti Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.04.2014. 20:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Po šumama i gorama naše zemlje ponosne...

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.04.2014. 21:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E.. Jožek bil bravar i oslobodil zemlju izgradil zemlju ,i budućnost za radnika i seljaka . Denas se teško bude živilo kak su došli magistri zapovedat..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
Besmrtnik_Turms
Offline
Avatar

Ukupno postova: 151
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.04.2014. 14:13 
Naslov:  Re: Dan oslobođenja Osijeka [Vijesti Osječke TV]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dan preotimanja Osijeka
Twisted Evil

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.04.2014. 21:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lehi je napisao/la (Pogledaj post): › E.. Jožek bil bravar i oslobodil zemlju izgradil zemlju ,i budućnost za radnika i seljaka . Denas se teško bude živilo kak su došli magistri zapovedat..


eh, da



tito izgrado.jpg
 Opis:
 Veličina:  69.81 KB
 Pogledano:  28 put(a)

tito izgrado.jpg



Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
bec031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 80
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.04.2014. 20:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

http://www.24sata.hr/cudne-vijesti/deseti-najveci-ubojica-20-stoljeca-bio-je-jb-tito-31165
http://bokisingl.wordpress.com/2009/12/08/2179/

...je,je...baš nam je lijepo bilo dok nam je jako sposobna tvornica laži mazala oči...pa ona se usavršavala niz godina, nije ni čudo...govorili nam u školi kako je juga zemlja blagostanja, nema šta nema, samo treba poželjeti, a svi narodi neraskidiva braća...a onda, sjećam se, odjednom nekakve restrikcije, pa nema struje pa nema benzina....pa nema ovoga pa nema onoga...pa danas smiješ voziti jer ti registracija završava na parnom broju ali sutra voze samo oni koji imaju neparan i nedao Bog da te uhvati milicija u prekršaju...ali nedao Bog i da te ulove da nisi objesio jugo zastavu na neki praznik, nahebo si (ajmo na obavjesni razgovor, pa zašto, tko te to nagovorio, što time misliš postići, pa malo po bubrezima pa po glavi...a sve zbog neizvješene zastave...danas se "nevladine udruge" hvale kako bi hrvatskim stijegom brisale guzicu...eto do kud stiže ovaj "liberalizam" i "demokracija")
...pa bilo je toga, da ne nabrajam...doista nam je bilo predivno, hahah....nije, ruku na srce, niti sada bajno ali evo nas, tu smo i pokrenimo se...od piskaranja po forumima nema vajde....

...a što se partizanskih spomenika tiče mogu samo primjetiti dvije stvari...prva je da imamo itekako bitnijih stvari na koje bi se ti novci trebali utrošiti...a druga je da se bavimo nebulozama u vrijeme kada cijela Europa osuđuje komunizam i svo njegovo obilježje....
...bit ću slobodan pa predložiti, umjesto dizanja partizanskih spomenika, možda bi bilo pametnije financirati savjetovalište za osobe koje se nalaze na rubu, koje si pletu omču oko vrata ili posežu za bombom kako bi si oduzele život...njih se danas vodi kao statistika...tek neki broj...sramotno za sve odgovorne...načelnik policijske postaje osječkobaranjske se nije udostojio čak niti reći koliki je udio branitelja u onom nemalom broju samoubojstava prošle godine !!!....odgovor je jednostavno preskočio i pitanje ignorirao...

...no, naravno, to na Radmanovim programima nećete saznati...kao niti u Jutarnjem i svim ostalim režimski kontroliranim glasilima....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.04.2014. 22:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne zna čovjek više što da ti kaže, u raznim temama koje si posjetio danas, svi su ti krivi preko Srba, pedera, lezbejki, J.B.T. a sad na kraju i načelnik PU OSB. Prestani više čitati dnevno.hr i ostala desničarska žutila, vudiš da ti škodi.

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bec031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 80
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.04.2014. 0:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...trebam čitati ljevičarska?...i uživati kao ovca u redu za klanje?....pa neke portale pratim niz godina i dokazano su imali istinite informacije...no, naravno, ljepše je pratiti rtl ili Radmanove zabavnike....umirujuće je, jel...umirivnje i skrivanje istine i jest veći dio uspjeha diktatorske politike...
...nije nitko kriv meni...ako ti ne vidiš gdje to sve vodi, siguran sam da dobar dio ljudi vidi....no, to je već tvoj, a ne moj problem...konkretno o broju braniteljak oji su izvršili suicid ( a vidim da te to najviše buni) odgovor se do danas ne zna jer na dva puta postavljeno pitanje, odgovora na sjednici osiječkobaranjske županije nije bilo...toliko o žutom tisku...jasno je meni da tebi i tebi sličnima broj suicida branitelja ama baš ništa ne znači, no nekima je to pokazatelj u kojem se smjeru društvo i ova država kreće...kormilari su poznati i smjer nije tajna - za one koji su u stanju to vidjeti...
...slobodno provjeri smjene na Vukovarskom sveučilištu, u policiji (što je također bilo pitanje na zasjedanju), provjeri nacionalni sastav policije u Vukovaru, raspitaj se o pravima srpske nacionalne manjine pa provjeri što se sve piše u njihovom glasilu kojeg i ti plaćaš, ako radiš...ma u ostalom, nisam siguran da ti to sve već ne znaš, skloniji sam zaključiti da namjerno širiš dezinformacije....
...ukratko - evo svima nama citiraj Memorandum II SANU -a....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.04.2014. 15:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A vidim da si budan do kasno u noć.

Tisak a i razne portale pratim podjednako, te svoje viđenje stvari pokušavam steći izvlačenjem neke sredine iz svega toga, a ne kao ti kojem dušu truju desničarski novinari.

Suicid branitelja nije nešto novo, sa tim se problemom bore sve zemlje koje su učestvovale u ratu, bilo kojem, pogledaj samo SAD i njezine probleme. Na žalost, Hrvatska još nije uspjela pronaći efikasan lijek za ovaj problem.

Vezano uz tvoje insinuacije o tome koliko sam upoznat sa stanjem u Vukovaru, moram ti priznati da si me razotkrio, jer ja sam glavom i bradom sam Stanimirović, a memorandum Sanu-a čitam svako veče pred spavanje.

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.04.2014. 10:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bec031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
...bit ću slobodan pa predložiti, umjesto dizanja partizanskih spomenika, možda bi bilo pametnije financirati savjetovalište za osobe koje se nalaze na rubu, koje si pletu omču oko vrata ili posežu za bombom kako bi si oduzele život..


je .. bas njima treba savjetovaliste. njima treba posao, krov nad glavom, novci da prehrane obitelj ...

evo, tu ti fino pise tko je zivio u onoj rusevini u osmanovom prolazu
http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=50685

mislis da bi njemu pomoglo savjetovanje ?

branitelji su duboko podijeljeni

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: