Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Noćas je u prometnoj nesreći u Osijeku poginula 22-godišnjakinja

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65764
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.04.2014. 16:49 
Naslov:  Noćas je u prometnoj nesreći u Osijeku poginula 22-godišnjakinja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U Osijeku, u ulici Svetog Leopolda Bogdana Mandića, 12. travnja u 00:01 sati došlo je do prometne nesreće s poginulom osobom. Naime, 19-godišnjakinja iz Osijeka upravljala je osobnim automobilom te iz neutvrđenih razloga izgubila nadzor nad vozilom i udarila u metalnu ogradu, a potom desnim bočnim dijelom vozila udarila u zid obiteljske kuće. U osobnom automobilu kao suvozač se nalazila 22-godišnjakinja iz Osijeka koja je uslijed zadobivenih ozljeda na mjestu preminula.

Vozačica osobnog automobila je prevezena u Klinički bolnički centar Osijek gdje su joj konstatirane teške tjelesne ozljede.

Slijedi daljnji rad policije na utvrđivanju činjenica ovog događaja.





Foto: Alehandro P.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65764
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.04.2014. 17:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Obitelji iskrena sućut... Sad





Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
partwish
Offline
Ukupno postova: 516
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.04.2014. 21:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Užas...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.04.2014. 11:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

RIP

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osijek_grad_duhova
Offline
Ukupno postova: 2
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.04.2014. 21:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

poznavao sam djevojku,i doista iskrena sućut obitelji ali pi... mu mat.... pa taxi koša 15 kn 5 kilometara što dijete od 19 godina ima raditi u autu u ponoć a cesti? znam da to sada zvuči grozno od mene i ispričavam se ako ikoga pogotovo obitelj uvrijedim ali ne mogu vjerovati da je netko djevojčici od 19 godina dao da subotom ide autom igdje..pa makar to bilo do pekare ili nešto slično..što je najgore...taxi je koštao 30 kn tamo i natrag....radi 30 kuna ....grozno...roditelji kada sam bio dijete nikad nisam razumio zašto mi roditelji ne daju auto za večernji izlazak i slično...sada kao osoba koja razmišlja imati dijete ....mogu im samo reći hvala...što je najgore nisu bile niti pijane niti drogirane...prevelika brzina..preveliko nerazmišljanje roditelja osijek031.com smile

iskrea sućut...i roditeljima:
život nije gotov...ali naučite nešto iz ovog ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.04.2014. 22:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tuga velika za roditelje..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.04.2014. 23:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osijek_grad_duhova je napisao/la: ›
poznavao sam djevojku,i doista iskrena sućut obitelji ali pi... mu mat.... pa taxi koša 15 kn 5 kilometara što dijete od 19 godina ima raditi u autu u ponoć a cesti? znam da to sada zvuči grozno od mene i ispričavam se ako ikoga pogotovo obitelj uvrijedim ali ne mogu vjerovati da je netko djevojčici od 19 godina dao da subotom ide autom igdje..pa makar to bilo do pekare ili nešto slično..što je najgore...taxi je koštao 30 kn tamo i natrag....radi 30 kuna ....grozno...roditelji kada sam bio dijete nikad nisam razumio zašto mi roditelji ne daju auto za večernji izlazak i slično...sada kao osoba koja razmišlja imati dijete ....mogu im samo reći hvala...što je najgore nisu bile niti pijane niti drogirane...prevelika brzina..preveliko nerazmišljanje roditelja osijek031.com smile

iskrea sućut...i roditeljima:
život nije gotov...ali naučite nešto iz ovog ...


Jesi ti ikad čuo za sudbinu. Da je išla sa pet taksija, sudbini se ne može pobjeći. Žalosno, ali istinito.

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kulsavaj
Offline
Ukupno postova: 100
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.04.2014. 23:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

milo_moje je napisao/la: ›
Osijek_grad_duhova je napisao/la: ›
poznavao sam djevojku,i doista iskrena sućut obitelji ali pi... mu mat.... pa taxi koša 15 kn 5 kilometara što dijete od 19 godina ima raditi u autu u ponoć a cesti? znam da to sada zvuči grozno od mene i ispričavam se ako ikoga pogotovo obitelj uvrijedim ali ne mogu vjerovati da je netko djevojčici od 19 godina dao da subotom ide autom igdje..pa makar to bilo do pekare ili nešto slično..što je najgore...taxi je koštao 30 kn tamo i natrag....radi 30 kuna ....grozno...roditelji kada sam bio dijete nikad nisam razumio zašto mi roditelji ne daju auto za večernji izlazak i slično...sada kao osoba koja razmišlja imati dijete ....mogu im samo reći hvala...što je najgore nisu bile niti pijane niti drogirane...prevelika brzina..preveliko nerazmišljanje roditelja osijek031.com smile

iskrea sućut...i roditeljima:
život nije gotov...ali naučite nešto iz ovog ...


Jesi ti ikad čuo za sudbinu. Da je išla sa pet taksija, sudbini se ne može pobjeći. Žalosno, ali istinito.


Shvaćam sudbinu, ali nema te isprike pa bila i sudbina da opravdava bilo kakvo igranje s vatrom. Ne samo automobili, promet, na svim područjima života ne valja vući vraga za rep!

_________________
Bubalo ŠTREBERU!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kulsavaj
Offline
Ukupno postova: 100
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.04.2014. 0:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osijek_grad_duhova je napisao/la (Pogledaj post): ›
poznavao sam djevojku,i doista iskrena sućut obitelji ali pi... mu mat.... pa taxi koša 15 kn 5 kilometara što dijete od 19 godina ima raditi u autu u ponoć a cesti? znam da to sada zvuči grozno od mene i ispričavam se ako ikoga pogotovo obitelj uvrijedim ali ne mogu vjerovati da je netko djevojčici od 19 godina dao da subotom ide autom igdje..pa makar to bilo do pekare ili nešto slično..što je najgore...taxi je koštao 30 kn tamo i natrag....radi 30 kuna

I od mene duboka sućut bližnjima.
Ali čudno mi je što tako zboriš? U moje vrijeme (od 1988 do 1991 i nešto nakon rata do 1995) je bilo također ljudi koji su davali curicama automobile i petkom i subotom navečer. Biloje i onda na žalost svega, ahh što reći???? Osim što je tada prosijek KS bio ispod 70KS, nije bilo zabrana za mlade vozače pa su djeca dobrostoječih osiječana svejedno sjedali u automobile tada s preko 120KS a to je bilo najjače što se moglo kupiti u onoj državi. Neki su pitomo vozili i takve lađe a neki divljali i s Golfovima jedinicama s 50 KS . Tako da.......

A sam događaj je "čudan"? da se baš tako samo prebaci u lijevu stranu?????

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bob11
Offline
Avatar

Ukupno postova: 346
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 14.04.2014. 10:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije bitno jel netko mladi ide van autom ili ne!može se ovo svakome desitit!samo je bitno kako ti mladi voze....
a voze svakako!prebrzo!

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: