Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[VIDEO] Anketa: Što mislite o tajicama i jesu li doista 'đavolov odjevni predmet"?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65431
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.04.2014. 20:03 
Naslov:  [VIDEO] Anketa: Što mislite o tajicama i jesu li doista 'đavolov odjevni predmet"?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Proveli smo anketu među našim sugrađanima u kojoj smo ih pitali što misle o tajicama i jesu li doista tajice "đavolov odjevni predmet". Voditeljica Ivana Ageljić i snimatelj Daniel Antunović prošetali su se centrom grada i nasumično birali svoje sugovornike.

Pogledajte što su nam sugrađani odgovorili...

Anketa: Što mislite o tajicama i jesu li doista 'đavolov odjevni predmet"?


A vi?! Što mislite o tajicama i jesu li doista 'đavolov odjevni predmet"? Smile





Novinarka: Ivana Ageljić
Snimatelj: Daniel Antunović
Produkcija: Osijek031.com



Pogledajte i ostale ankete

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.04.2014. 20:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nemam ništa protiv, iako meni stoje ko' piletu sise. Sad

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65431
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.04.2014. 23:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Facebook komentari:

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.04.2014. 0:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Postajemo talibanizirano drustvo.

Kako se to tajice mogu nositi "provokativno"?! Il' dobro stoje, il' ne stoje (sto ovisi o osobi koja ih nosi, a ne tajicama).

Vecu provokaciju od socnog dupeta ili devinog papcica izazivaju tajice koje nose npr. pretile osobe.

Dakle, mozemo eventualno govoriti o prikladnosti tijela koje je odjenuto u tajice, ali nikako o "provokativnosti" tajica.

Strava. Krene s "provokativnim" tajicama, pa ce se onda zavrsiti na "provokativnom pokazivanju lica". Danas je vecini ljudi (u nasem kulturnom miljeu) to nezamislivo, ali uz 20 godina ispiranja mozgova sasvim je moguce da ce se i kod nas zene odijevati u burke ili nositi marame preko lica. Za primjer treba usporediti BiH prije rata i danas. Eto, to se dogodi kad tajice postanu "provokativne".

Talibani.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
beejay
Offline
Avatar

Ukupno postova: 219
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.04.2014. 7:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›

Vecu provokaciju od socnog dupeta ili devinog papcica izazivaju tajice koje nose npr. pretile osobe.



Ne kužim komu smetaju na ulici debeli ljudi!

Ja osobno nemam problema s debljinom, ni sa manjkom kila, ali stvarno ne kužim to zgražanje nad debelim ljudima. Iskreno rečeno, zaobilazim u širokom luku one ljude koji ismijavaju debele, jer ih garant peru neki drugi kompleksi pa u tome nalaze utjehu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.04.2014. 8:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

beejay je napisao/la: › Ne kužim komu smetaju na ulici debeli ljudi!
Ni ja ne kuzim kako netko ne moze shvatiti jednostavnu izjavnu recenicu. Hajde, objasni kako si samo dosao do zakljucka da se onom recenicom, ni manje - ni vise, nego "ismijavaju" pretile osobe?!

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.04.2014. 11:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u svakom slučaju radije bih vidio tajice na nekom sočnom dupetu, nego na simi031 Razz


Zadnja promjena: milo_moje; 11.04.2014. 11:32; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
beejay
Offline
Avatar

Ukupno postova: 219
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.04.2014. 11:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
beejay je napisao/la: › Ne kužim komu smetaju na ulici debeli ljudi!
Ni ja ne kuzim kako netko ne moze shvatiti jednostavnu izjavnu recenicu. Hajde, objasni kako si samo dosao do zakljucka da se onom recenicom, ni manje - ni vise, nego "ismijavaju" pretile osobe?!


Kako možeš reći da je to provokacija? Oni kao ne smiju van iz kuće?
Naravno da ih ismijavaš. Neki drugi ljudi su prijetnja društvu, a ne oni. Legalno je biti debeo. Normalnog čovjeka oni nikad ne mogu provocirati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Carobnica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.04.2014. 11:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"Legano je biti debeo."

O, svašta ću ja ovdje pročitati.

Ja ih ne nosim, ali mi ne smetaju ni tajice, ni cure u tajicama koje ih nose. Neke nose jer su im udobne, neke jer žele privući poglede, neke iz nekog trećeg razloga. I neka. I treba. Sve je to dio ljudske prirode.

_________________
Ignorance is bliss!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
visibaba
Offline
Ukupno postova: 74
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.04.2014. 13:17 
Naslov:  Re: [VIDEO] Anketa: Što mislite o tajicama i jesu li doista 'đavolov odjevni predmet"?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

JESU ! DEFINITIVNO !
bez trošenja puno riječi ovakvom auditorijumu ,samo kratko :
nepojmljivo je da se ovdje na stranici otkrivanje lica žena na ulicama poistovjećuje sa otkrivanjem intimnih dijelova tijela !.bespredmetan je strah da će žene morati pokrivati lice ,ako se zabrani na javnim mjestima razgolićavanje spolne zone .nema nikakve veze debljina ili zgodnoća sa time .
nismo svi željni to gledati , i otkud onda pravo nametati svima takve prizore !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
chaknoris
Offline
Avatar

Ukupno postova: 591
Lokacija: L. A.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.04.2014. 17:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Postajemo talibanizirano drustvo.

Kako se to tajice mogu nositi "provokativno"?! Il' dobro stoje, il' ne stoje (sto ovisi o osobi koja ih nosi, a ne tajicama).

Vecu provokaciju od socnog dupeta ili devinog papcica izazivaju tajice koje nose npr. pretile osobe.

Dakle, mozemo eventualno govoriti o prikladnosti tijela koje je odjenuto u tajice, ali nikako o "provokativnosti" tajica.

Strava. Krene s "provokativnim" tajicama, pa ce se onda zavrsiti na "provokativnom pokazivanju lica". Danas je vecini ljudi (u nasem kulturnom miljeu) to nezamislivo, ali uz 20 godina ispiranja mozgova sasvim je moguce da ce se i kod nas zene odijevati u burke ili nositi marame preko lica. Za primjer treba usporediti BiH prije rata i danas. Eto, to se dogodi kad tajice postanu "provokativne".

Talibani.


Bilo mi smiješno kada samo ovo vidio.
http://www.thecommentator.com/article/2816/now_and_then_mogadishu_tehran_and_kabul

Uz komentar da nema šanse da se to desi kod nas. Kako sam promašio.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.04.2014. 17:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

milo_moje je napisao/la: ›
u svakom slučaju radije bih vidio tajice na nekom sočnom dupetu, nego na simi031 Razz

Nemoj tako...
Nikada se ne zna...
Možda sam ja ljepši u guzici, nego ti u licu. Smile

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.04.2014. 18:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Što uopće ikome puca prsluk što će i tko će na sebi nositi? Jesu li ljudi općenito sišli s uma ili?

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Besmrtnik_Turms
Offline
Avatar

Ukupno postova: 151
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.04.2014. 19:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Postajemo talibanizirano drustvo.

Kako se to tajice mogu nositi "provokativno"?! Il' dobro stoje, il' ne stoje (sto ovisi o osobi koja ih nosi, a ne tajicama).

Vecu provokaciju od socnog dupeta ili devinog papcica izazivaju tajice koje nose npr. pretile osobe.

Dakle, mozemo eventualno govoriti o prikladnosti tijela koje je odjenuto u tajice, ali nikako o "provokativnosti" tajica.

Strava. Krene s "provokativnim" tajicama, pa ce se onda zavrsiti na "provokativnom pokazivanju lica". Danas je vecini ljudi (u nasem kulturnom miljeu) to nezamislivo, ali uz 20 godina ispiranja mozgova sasvim je moguce da ce se i kod nas zene odijevati u burke ili nositi marame preko lica. Za primjer treba usporediti BiH prije rata i danas. Eto, to se dogodi kad tajice postanu "provokativne".

Talibani.


Tako je, još malo pa će svi u marama šetati. Zatucana katotalibanska gamad tjera nas u mračno doba Inkvizicije. Treba stati na prvu crtu obrane nasuprot ovom talibanskom puku zadojenom mržnjom. Srbi, pederi, sada tajice, tko ili što je sljedeće?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Besmrtnik_Turms
Offline
Avatar

Ukupno postova: 151
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.04.2014. 19:16 
Naslov:  Re: [VIDEO] Anketa: Što mislite o tajicama i jesu li doista 'đavolov odjevni predmet"?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Voditeljica Ivana Ageljić i snimatelj Daniel Antunović - mladi intelektualci koji istančanim i izbrušenim novinarskim njuhom već standardno kirurški precizno prepoznavaju i do gola dovode teme i izjave iznimno bitne za naše sugrađane.



osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: