Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Bizovačke toplice ni na trećoj dražbi nisu prodane, nova cijena 35 mil. kuna

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65914
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.03.2014. 13:33 
Naslov:  Bizovačke toplice ni na trećoj dražbi nisu prodane, nova cijena 35 mil. kuna
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prošlog tjedna na Trgovačkom sudu u Osijeku održana je treća javna dražba u stečajnom postupku nad Bizovačkim toplicama d.d. u stečaju, no ni ovaj put nije bilo zainteresiranih kupaca.

Iako je početna cijena tog turističko-lječilišnog kompleksa, koji se prodaje kao jedinstvena tehnološka cjelina sa svim pokretninama, smanjena za 33% u odnosu na prethodnu dražbu i iznosila je 54 milijuna kuna, zainteresiranih ponuđača nije bilo.

Stoga je Sud odlučio da će se četvrta javna dražba održati u ponedjeljak 24. ožujka, a početna cijena će se smanjiti za još 33%, pa će tako početna cijena za nekretnine Bizovačkih toplica na četvrtoj dražbi iznositi 34,78 milijuna kuna. Zainteresirani za sudjelovanje na dražbi morat će do 20. ožujka uplatiti jamčevinu u iznosu od 10% utvrđene vrijednosti imovine na žiro-račun Trgovačkog suda u Osijeku.

Želja svih sudionika u stečajnom postupku je da se za kompleks Bizovačkih toplica što prije nađe kupac, no to neće biti nimalo lako. Naime, prodaju otežava to što će, unatoč sniženoj cijeni, potencijalni kupac morati investirati oko 150 milijuna kuna kako bi Bizovačke toplice mogle nastaviti normalno funkcionirati.



Tekst: M.M./Osijek031.com



Pročitajte i..
Počeo stečajni postupak za Bizovačke toplice – dug radnicima 13 milijuna kuna
Bizovačke toplice u stečaju bez kupca
Sunce Koncern uzelo u zakup Bizovačke toplice
Prva javna dražba nekretnina Bizovačkih toplica održat će se 22. siječnja

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.03.2014. 15:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tko bi rekao da će jednog dana ta 1 kuna biti tako cijenjena

p.s. spustite tu cijenu toplica na 1 kunu, kao da mi ne znamo da će na kraju biti tako, ovako samo produžavate agoniju

p.p.s. baš bi me zanimalo da imam viška tih 50 milijuna kuna da kupim toplice, da li bih uspio, ili se čuvaju za nekoga

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: