Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Koridor - tržnica Arizona

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.12.2011. 21:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › bio sam nedavno..koliko sam vidio, cijene su ok..nisam kupovao odjeću ali sam onako usput škicnuo..ono što sam kupovao platio sam više nego upola jeftinije od cijene koju bi platio u Osijeku..


ma otišao bi kupovat neku obleku..a po trgovačkim centrima mi se čini i dalje jako skupo, okrenem svaku markicu...piše Kina, Kina...stoga je dvojbena kvaliteta u odnosu na koridor...a skuplje izađe...a nema baš neki izbor jakni za zimu....onomad sam jednu jaknu kupio jeftino i još ju furam jer sasvim solidno traje a nikakva marka nije bila....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.12.2011. 23:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim da nema neke velike razlike u robi koja se prodaje u Osijeku i na "Arizoni"(ako je uopće ima)..cijene su tamo svakako povoljnije ali imaš trošak puta..e sad, pitanje je što tražiš, koje su tamo cijene i koliko te na kraju sve košta...ja sam kupovao letvice za terasu jer sam znao da su tamo jeftinije..na kraju me jedna koštala 8kn uključujući put ,2 matice i 2 vijka, dok bi me u Osijeku jedna koštala 20ak kuna te kvalitete drveta i s tom dimenzijom koja je meni trebala...na 100 komada lijepa ušteda Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.12.2011. 15:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › mislim da nema neke velike razlike u robi koja se prodaje u Osijeku i na "Arizoni"(ako je uopće ima)..cijene su tamo svakako povoljnije ali imaš trošak puta..e sad, pitanje je što tražiš, koje su tamo cijene i koliko te na kraju sve košta...ja sam kupovao letvice za terasu jer sam znao da su tamo jeftinije..na kraju me jedna koštala 8kn uključujući put ,2 matice i 2 vijka, dok bi me u Osijeku jedna koštala 20ak kuna te kvalitete drveta i s tom dimenzijom koja je meni trebala...na 100 komada lijepa ušteda Wink


Paaaa..vratio sam se evo prije 10-ak minuta.....i mogu reći da se isplati još uvijek otići...jer kao prvo ima veći izbor kud i kamo veći od fensi šmenski butika u avenju i portanovi i kao drugo ne moram gledat prenemaganje prodavačica oko robe na kojoj piše MADE IN CHINA, ne moram gledat kako krpice iz Kine čuvaju zaštitari i ne moram gledat da jedna zimska jakna košta 900 i više kuna (za 400 kuna kupio dvije dobre zimske jakne za koje me boli briga jel tom tejlor, dolče gabana...)!!

Prodavači kod nas nemaju pojma izabrat jaknu neku kad nabavljaju robu pa trgovačke centre natrpaju jaknama koje uopće nemaju izgled, smisla, ono ako hoću jaknu nakrcat oznakama top gana i orlove, natpise air force, navy seals i slične gluposti poput kožnih remenčića, kopči sjajnih, i neznam šta još....onda ću si kupit hrpu oznaka i sam šivat na jaknu!! Ima takvih i na koridoru ali ima se šta i drugo normalno izabrati...

Uglavnom za robu koju smo kupili tamo uštedili smo sigurno više od 600 kuna, računajući i trošak goriva...

Natočio i benzina.....košta oko 8 i nešto kuna eurosuper..znači na rezervar možeš uštedit oko 50 kuna!!

Uglavnom...nešto sam si računao Idea ..jakna koju sam ja kupio... u našem HR butiku, u nekom našem trgovačkom centru fensi šmensi tipa, uz mjuzu u pozadini, dobru reklamu i prodavačicu koja misli da radi u svemirskom brodu....košta sigurno 500 kuna Evil or Very Mad , ja ju na koridorsu kupujem za 180 kuna Rolling Eyes ...znači da netko dobro zaradi po jednoj jakni...a na deset jakni se zaradi dobrih 2-3 tisuće kuna razlike...bitno je da ti oni kod nas prodaju priču da je to jakna u kojoj se na mars ide..moš mislit....a ja prije par godina kupio jaknu u FIS-u na popustu i još ju nosim.....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alenbruno
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.04.2012. 13:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slavonija je napisao/la: ›
snaša je napisao/la: ›
Prvo si izračunajte koliko vas dođe gorivo do tamo pa onda koliko imate namjeru potrošiti i videt ćete dal' se isplati..


Bio danas....što se tiče računice..uštedili smo cca 3000 kuna...nećete vjerovat ali 3000 madafucking kuna ušteđeno jer smo tišli zavjese kupovati u Arizonu....da sam ovdje kupio sve što sam tamo dobio izašlo bi me cca 5000 kuna, ovdje sam platio 2000....ljudi se napatili sa nama pronaći dezen, boju, bacaju se po trgovini, vade zavjesu po zavjesu, preporučuju...pokidaše se ljudi...uzeli mjere prozora, sašili, namontirali karnišne na zavjese po mjeri i nose do mog auta...aj što nose..utovaraju mi u auto...nećete vjerovat....a kod nas...za 5000 kuna jedva iscjedi riječ pokoju..kad nađem vizitku...reklamirat ću ga ovdje...
Molim Vas za informaciju!!Da li Arizona uistinu ne radi ponedjeljkom??Jer bi išli sutra 02.04.2012.Hvala unaprijed na informaciji!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.04.2012. 13:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

alenbruno je napisao/la (Pogledaj post): ›
slavonija je napisao/la: ›
snaša je napisao/la: ›
Prvo si izračunajte koliko vas dođe gorivo do tamo pa onda koliko imate namjeru potrošiti i videt ćete dal' se isplati..


Bio danas....što se tiče računice..uštedili smo cca 3000 kuna...nećete vjerovat ali 3000 madafucking kuna ušteđeno jer smo tišli zavjese kupovati u Arizonu....da sam ovdje kupio sve što sam tamo dobio izašlo bi me cca 5000 kuna, ovdje sam platio 2000....ljudi se napatili sa nama pronaći dezen, boju, bacaju se po trgovini, vade zavjesu po zavjesu, preporučuju...pokidaše se ljudi...uzeli mjere prozora, sašili, namontirali karnišne na zavjese po mjeri i nose do mog auta...aj što nose..utovaraju mi u auto...nećete vjerovat....a kod nas...za 5000 kuna jedva iscjedi riječ pokoju..kad nađem vizitku...reklamirat ću ga ovdje...
Molim Vas za informaciju!!Da li Arizona uistinu ne radi ponedjeljkom??Jer bi išli sutra 02.04.2012.Hvala unaprijed na informaciji!!


Stvarno neznam...ja sam bio petkom!! Ja mislim da to stalno tamo radi!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
amos
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.07.2012. 21:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zna li netko ima li kupiti knjiga ili starih stripova zlatne serije i lunov magusa.Nacuo sam da je svake prve nedjelje u mjesecu prodaja knjiga i stripova.Zna li netko nesto vise o tomeß

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.07.2012. 14:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jel radi nedjeljom i jel se isplati više ić?

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
!nnovation
Offline
Ukupno postova: 304
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.12.2012. 22:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Planiram ici u nedjelju, nisam stvarno dugo bio pa bi trebao par informacija.

posto mi se zbilja ne da sve obilaziti, preporucite dobre trgovine sa casual robom..i takodjer, gdje jesti??Smile

_________________
D3S!gn47!0N
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
melymely
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.05.2013. 21:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Arizona radi svakim danom samo sto ponedjeljkom radi 10 posto radnji,uglavnom je ponedjeljak slobodan dan, i isplati se itekako tamo kupovati
odjeca je dobre kvalitete,uglavnom iz Turske je tekstil, dzins je Novi Pazar i Turska a kao sto neko rece patika bas i nema nekog izbora kvalitetnijih.
Cipele i odijela su ok kvalitete i trostruko jeftinije nego u Osijeku, kao i carape, posudje, sacevi, kotlivi i td.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
arizonakoridor
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.01.2014. 23:24 
Naslov:  Re: Koridor - tržnica Arizona
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
melaniexy
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.01.2014. 20:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma jedan moj kolega išao kupiti odijelo za svatove i cipele i uvjerava me prva klasa,obleka je preživila al cipele ha ha neki dan sam ga vidjela na kolodvoru i nosi patike u radnom vremenu,samo sam se nasmijala toliko o kvaliteti cipela,ali opet treba znati gdje kupovati,jer znam da tamo ima dobre i kvalitetne robe

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.01.2014. 14:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

melaniexy je napisao/la: ›
ma jedan moj kolega išao kupiti odijelo za svatove i cipele i uvjerava me prva klasa,obleka je preživila al cipele ha ha neki dan sam ga vidjela na kolodvoru i nosi patike u radnom vremenu,samo sam se nasmijala toliko o kvaliteti cipela,ali opet treba znati gdje kupovati,jer znam da tamo ima dobre i kvalitetne robe

Čula sam da postoje "cipele za sahranu" tj. proizvedene od nekog materijala koji samo sliči koži, a ustvari je kao karton. Možda je kupio tako nešto i raspale se čim su došle na vlažan nogostup. Rolling Eyes

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2014. 20:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

melaniexy je napisao/la: ›
...ali opet treba znati gdje kupovati,jer znam da tamo ima dobre i kvalitetne robe...

prosvjetli nas grešnike

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josko11
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.03.2014. 9:14 
Naslov:  tepih
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TEPIH !!! bez tepiha ne nazad u Hrvatsku, čupavi tepih 2 m x 3m u Osijeku u tepihcentru kod kauflanda je 1950 kn, na koridoru isti takav i sto drugih vrsta 500 kn, uz cjenkanje i manje izađe, a o onim običnim ravnim tepisima da i ne pričam, 200-300 kn onaj najveći 2 x 3. Može se i tepih uzeti na željenu kvadraturi, imaju tamo mašine profi s kojima odma podrubi kraj, eto ljudi da znate

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
 



 Skoči u forum: