Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Mladi HDSSB-a: Besplatne pripreme za državnu maturu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65808
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.01.2014. 14:18 
Naslov:  Mladi HDSSB-a: Besplatne pripreme za državnu maturu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladi HDSSB-a već četvrtu godinu za redom organiziraju besplatne pripreme za državnu maturu. Projektom žele pomoći prvenstveno maturantima kako bi se što bolje pripremili za polaganje ispita, ali i njihovim roditeljima koji u ovim kriznim vremenima ne će morati plaćati skupe instrukcije.

Projektom su obuhvaćeni temeljni predmeti - hrvatski jezik, engleski jezik i matematika te fizika kao najtraženiji izborni predmet. Pripreme će kao i do sada držati naši stranački prijatelji i predavači koji su svi profesori u srednjim školama ili na fakultetima.

Saznanje da im se prošle godine prijavilo više od 300 maturanata koji su po završetku priprema izrazili zahvalnost i zadovoljstvo organizacijom, obavezalo ih je da i ove godine nastavimo s organizacijom ovog vida pomoći osječkim maturantima.

Svi zainteresirani maturanti se mogu prijaviti na e-mail adresu mladi.hdssb[at]gmail[dot]com zaključno s 10. veljače. Broj mjesta po određenom predmetu je ograničen pa pozivaju sve maturante da požure s prijavama.

Prilikom prijave zainteresirani trebaju navesti svoje osnovne podatke kao i predmete koje žele pohađati.



Tekst: Predsjednik Mladih HDSSB-a, Marin Medved

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.01.2014. 14:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

očekujem navalu internet bojne Razz

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.01.2014. 14:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

..hm, zar ova vijest nije bila neki dan???..ah, da - to su oni drugi mladi iz druge stranke.....sjajno, prvo odeš kod jednih, pa drugih, možda i Đapić napravi i svoju pripremu (Kako (ne)dati maturu i proći) i definitivno prolaziš......

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.01.2014. 18:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pripremaju se za izbore, kupuju glasove. Jedna moja susjeda mi je nedavno ispričala kako su je pomagali (hrana, odjeća i sl) iz jedne stranke. Kada sam je priupitala da li su ti rekli za koga trebaš glasati, odgovor ne moram napisati. Mogla je i ne glasati za njih, ali to su ljudi siromašni i zahvalni su za svaku pomoć, da ne kažem prisiljeni je i tražiti zbog svoje djece. Ne osudjujem ali mi je mučno zbog ovakvog načina djelovanja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: