Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



HEP Toplinarstvo: Računi za prosinac nisu 100% veći!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.01.2014. 12:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›      Opet su nam prodali nekvalitetan (razrijeđen i sa puno primjesa) plin.


Hm..ali sada dolaze hladniji dani..analogno njihovoj priči...računi i potrošnja moraju skočiti u odnosu na stanje od ovog zadnjeg izračuna!! Meni je tu cifra na računu apsolutno nebitna za utvrđivanje istine. jer uspoređujem sadašnji prošli prosinac 2013. godine sa veljačom 2012. godine i potrošnja mi je veća u prosincu 2013..od veljače 2012 što je samo po sebi totalno nelogično jer je tada bilo hladnije vrijeme!! Što više razmišljam i kombiniram..to više vidim da netko nama prodaje mooda pod bubrege!!! Ljut sam kao pas bjesni!! Jasno je meni po njihovim dopisima "Rata i mira" da sam ja u prvoj najskupljoj tarifi ali mi nije jasno tko je potrošio toliki plin u mjesecu koji statistički gledano nije bio hladan!!!?? Ako ne hakiraju svoje online stranice ...one će biti same po sebi dokaz da nešto nije u redu.....ako tri godine zaredom imam indentičnu potrošnju plina u kubicima..odakle u 4 godini nagli skok a nisam dodavao radijatorre...niti kupao ili kuhao više u odnosu na prethodni period!!! Ja polako prebacujem njihove online podatke u excel...radim lagani backup podataka..zlu netrebalo!!! Evil or Very Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.01.2014. 12:35 
Naslov:  Re: HEP Toplinarstvo: Računi za prosinac nisu 100% veći!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ove godine ću progutat njihovu priču...nagodinu čim zima prestane..napravit ću izmjene termostatskih glava i naštimati malo bolje radijatore....pa sačekati drugu godinu "prodavanja mooda"....a nakon toga ozbiljno razmišljanje o alternativi ako se pokaže da je to sve Don Kihot!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.01.2014. 14:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slavonija je napisao/la: ›
Ove godine ću progutat njihovu priču..


Oni na to i računaju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.01.2014. 16:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slavonija je napisao/la: ›
Ove godine ću progutat njihovu priču..


I šta sam ja napisao u mom prethodnom postu

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Artu Ditu
Offline
Ukupno postova: 34
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.01.2014. 16:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.01.2014. 17:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

silence je napisao/la (Pogledaj post): ›
slavonija je napisao/la: ›
Ove godine ću progutat njihovu priču..


Oni na to i računaju.


ničija ne gori do zore... Evil or Very Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.01.2014. 6:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mariox je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ingo je napisao/la: ›
ovo je posao za DORH

Slažem se. Nadam se da će netko tome stati na kraj. Po pričama koje čujem od poznanika i prijatelja svi su dobili gotovo dvostruko veće račune za prosinac u odnosu na studeni koji je i bio hladniji mjesec.

Nešto je trulo u HEP toplinarstvu.


Ne lupetaj gluposti. Činjenica je da su HEPovci nešto muljali s plinom i računima, no studeni je bio osjetno topliji od prosinca.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.01.2014. 10:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PreacheR je napisao/la (Pogledaj post): ›
mariox je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ingo je napisao/la: ›
ovo je posao za DORH

Slažem se. Nadam se da će netko tome stati na kraj. Po pričama koje čujem od poznanika i prijatelja svi su dobili gotovo dvostruko veće račune za prosinac u odnosu na studeni koji je i bio hladniji mjesec.

Nešto je trulo u HEP toplinarstvu.


Ne lupetaj gluposti. Činjenica je da su HEPovci nešto muljali s plinom i računima, no studeni je bio osjetno topliji od prosinca.


No ostaje činjenica da je veljača 2012 bila znatno hladnija od studenog i prosinca 2013...i bit će hladnija od siječnja 2014. godine...pa smo u toj veljači 2012. godine potrošili manju količinu plina u odnosu na ovaj "hladni" prosinac 2013...kada je potrošeno najviše dosad plina od našeg računanja i njihovog online računanja !! Činjenica je da nisam bio jak na matematici ali ovo je vidljiva muljaža iz aviona!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: