Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[FOTO] Otvorena izložba crteža studenata osječke Umjetničke akademije

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65875
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.01.2014. 11:53 
Naslov:  [FOTO] Otvorena izložba crteža studenata osječke Umjetničke akademije
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sinoć je u Voodoo otvorena zajednička izložba crteža dvoje studenata Umjetničke akademije u Osijeku.

Studentica 2. godine Ines Kušenić mlada je i talentirana umjetnica kojoj je ovo, nakon prve samostalne izložbe u GISKO-u, tek druga izložba. Voodoo smatra odgovarajućim prostorom za izložbu i u njemu osjeća kao kod kuće jer i inače dolazi na kavu s prijateljicama u slobodno vrijeme, kojeg je jako malo jer puno vremena provodi u crtanju i na akademiji. Inspiracija u radu su joj glazba i snovi, a planira ih slijediti tako da upiše grafiku i radi ono što najviše voli. Omiljena tehnika joj je olovka no, kako sama kaže, mlada je, živi u trenutku i sada je u ovoj fazi, a u buduće misli eksperimentirati sa stilovima.



Momir Baborac apsolvent je UAOS i umjetnik dobro poznat osječkoj publici. Ima iza sebe preko dvadesetak izložbi u Hrvatskoj. Bavi se crtanjem apstraktnih grafika i također je u Caffe baru Voodoo kao kod kuće. Posjetitelji su ga često mogli vidjeti kako crta svoje minijature upravo u tom prostoru. Ovaj put se predstavio većim formatima, a izložba se može pogledati u idućih tjedan dana.











Tekst i foto: Tatjana Ivegeš- Wilhelm

Najava031: Voodoo: Pivski ponedjeljak / Pijana ako to želiš / Black keys by Voodoo / Jeftini četvrtak / Zajednička izložba crteža / Live Svirka - Kruno - "Street Art" / Vudu na dudu kviz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
freedom.fighter
Offline
Ukupno postova: 199
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2014. 19:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Voodoo još radi, tko je vlasnik Voodooa sada? Nisam tamo bio od 2001.

_________________
Sudba kleta jednaka je, bio gospodin ili drug!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.01.2014. 8:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

freedom.fighter je napisao/la (Pogledaj post): › Voodoo još radi, tko je vlasnik Voodooa sada? Nisam tamo bio od 2001.


...vlasnik je isti već stotinu godina, kao i atmosfera i zabava........bili prije nekog vremena i odlično se zabavili, čak nas nitko nije ni gledao kao da smo nečiji starci ;-)

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.01.2014. 9:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
freedom.fighter je napisao/la (Pogledaj post): › Voodoo još radi, tko je vlasnik Voodooa sada? Nisam tamo bio od 2001.


...vlasnik je isti već stotinu godina, kao i atmosfera i zabava........bili prije nekog vremena i odlično se zabavili, čak nas nitko nije ni gledao kao da smo nečiji starci ;-)


nitko nije gledao, ali ja sam znao... oooo daaaa... znao sam da smo najstariji tamo !!!! hehehhe

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.01.2014. 9:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la (Pogledaj post): ›
anakonda je napisao/la: ›
freedom.fighter je napisao/la (Pogledaj post): › Voodoo još radi, tko je vlasnik Voodooa sada? Nisam tamo bio od 2001.


...vlasnik je isti već stotinu godina, kao i atmosfera i zabava........bili prije nekog vremena i odlično se zabavili, čak nas nitko nije ni gledao kao da smo nečiji starci ;-)


nitko nije gledao, ali ja sam znao... oooo daaaa... znao sam da smo najstariji tamo !!!! hehehhe


...najstariji, najpametniji i, ofkors, najzgodniji Smile

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
freedom.fighter
Offline
Ukupno postova: 199
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.01.2014. 10:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisu isti vlasnici...jer dečki koji su držali Voodoo do 2002. žive u Zagrebu.

_________________
Sudba kleta jednaka je, bio gospodin ili drug!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: