Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



HSS: Zašto se protivnici referenduma služe lažima?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Online
Avatar

Ukupno postova: 65803
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.11.2013. 17:31 
Naslov:  HSS: Zašto se protivnici referenduma služe lažima?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Opasno je biti ,,ZA“ na predstojećem referendumu pokrenutom na inicijativu Udruge ,,U ime obitelji“ za koju su prikupili 750.000 potpisa građana!

Ako si ,,ZA“, onda si homofob i zaostao! Pa makar samo izrazio svoj stav i pozvao ostale da izađu i glasaju ZA! Javno se preko dijela medija napadaju zagovornici referenduma od strane tzv. intelektualaca za koje su pobornici referenduma primitivni, a sam pokret ,,U ime obitelji“ nazivaju ,,prljavim pokretom“!

Posljednji u nizu napada na pobornike referenduma izašao je u jednoj od domaćih tiskovina pod spektakularnim naslovom ,,Tko nije za hetero brak neka se slobodno seli iz Hrvatske“! U navedenom tekstu novinar navedene tiskovine napao je načelnika Općine Ćepin Dražena Tonkovca koji je na svom facebook profilu izrazio svoj stav i pozvao građane svoje općine da izađu na referendum i glasaju ZA! U navedenoj izjavi gospodin Tonkovac poziva se na pravo većine da odlučuje, a ako se nekom takva odluka ne sviđa i ovu sredinu smatra nepodnošljivom neka potraži neku drugu sredinu za svoj život! Nijednom riječju ne spominje ni hetero i homo zajednice, čak ne prejudicira ni rezultat referenduma! Oduvijek se tvrdilo da poraženi ima pravo na ljutnju, ali čudi da ovakvim člancima navedeni medij i njegovi novinari već prognoziraju rezultat te uz pomoć neistina odnosno ne izrečenih riječi od strane gospodina Tonkovca stvaraju privid homofobije u Hrvatskoj!

Jasno nam je da je gore spomenuti medij (kao i neki drugi) protiv i to je njihovo pravo! Ali u svojoj borbi za svoje stavove treba se koristiti istinom a ne lažima i podmetanjima! Jasno nam je također da njima i ,,H“ od Hrvatske i ,,O“ od Obitelji smetaju, što je isto njihovo pravo, no dopustite i drugoj strani da ima pravo na svoj stav i mišljenje bez da mu podmećete riječi koje nije rekao!

Stav HSS-a je odavno poznat! Podržali smo prikupljanje potpisa za raspisivanje referenduma u organizaciji udruge U ime obitelji! Pozvali smo i građane RH da izađu na referendum i glasaju ZA! Isto tako ćemo prihvatiti i rezultat referenduma kakav god bio! Očekujemo da to isto učine i protivnici referenduma, ali i sredstva javnog priopćavanja koja imaju dužnost istinito izvještavati građane a ne nametati stavove svojih vlasnika i lobija koji stoje iza njih!

Zato gospodo dosta podmetanja i laži i ostavite hrvatske građane na miru da sami odluče što žele jer nisu ni primitivni ni zaostali što poneki pokušavaju ,,dokazati“!
U Osijeku, 20.studeni 2013.




Tekst i foto: Zvonko Pongrac/Županijska organizacija HSS-a

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.11.2013. 18:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Što mi ovi politički proglasi idu na živce. Čim si protiv mišljenja većine odmah si protiv Hrvatske, najbolje bi bilo da se otvore logori pa da sve nepoćudne građane smjestite tamo i da ih preodgajate. Pa nije ovo Sjeverna Koreja (btw. gdje se ljudi streljaju samo zato što prate program televizije Južne Koreje) da ljudi nemaju pravo na svoje mišljenje. Shvatite da živite u demokraciji i da su jedni ZA, drugi PROTIV, da postoje zakoni i Ustav po kojemu se vladamo.

Naravno da je svima jasno da će referenduma biti i trebao bi proći, šta poslije bude, bit će. Kažu građani da smo siromašni, od 1.prosinca bit ćemo siromašniji za još 47 milijuna. A priprema se i drugi. Bitno je da vlada pravo većine, a to što ta većina otplaćuje 30-godišnje rate za kredite, kopa po smeću da ima za kruh, što trećina radno sposobne populacije boravi na zavodu za zapošljavanje...

Ja sam ANTIPROTIVAN Razz

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
crna ruka
Offline
Ukupno postova: 168
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 24.11.2013. 0:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Idu mi na Hurac likovi koji kažu a što bi se moglo napraviti za LOVU koju će mo potrošiti na referendum.
demokracija je skupa kaže naš prmijer Zoki.

Nisam vidio da neko kaže.... Žoki, idi pješice na posao , za tvoj auto možemo napraviti puno toga..
Ili Onaj ministar MUP-a (bojim se spomenuti ime da ne prenoćim u bajboku) kupuje 32 milijuna skuplje terence . koji ce mu kuac terenci??

Nema toliko lovišta u državi...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 24.11.2013. 8:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

HSS ? sta je to ? jel to jos postoji ? ... nije li to hdz potpuno unistio ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.11.2013. 11:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

crna ruka je napisao/la: ›
Idu mi na Hurac likovi koji kažu a što bi se moglo napraviti za LOVU koju će mo potrošiti na referendum.
demokracija je skupa kaže naš prmijer Zoki.

Nisam vidio da neko kaže.... Žoki, idi pješice na posao , za tvoj auto možemo napraviti puno toga..
Ili Onaj ministar MUP-a (bojim se spomenuti ime da ne prenoćim u bajboku) kupuje 32 milijuna skuplje terence . koji ce mu kuac terenci??

Nema toliko lovišta u državi...

ako misliš u ovom postu na mene samo da kažem da se mora od nečega početi:

- istina, ne trebaju im skuplji terenci
- zoki bi mogao ići i pješke na posao ili biciklom pa da vidi bic. staze po Zagrebu
- svaki ku*ac u ovoj državi ima svoje veselje i svoj referendum, neka izvoli svaki glasač na dan referenduma ponijeti 50 kuna za troškove, pa eto im demokracije
- pravimo cijelu predstavu o tome kako je M.P.T donirao aparat osječkoj bolnici u vrijednosti nekoliko tisuća kuna, a ovamo trošimo milijune na glupost. Rasprodali smo sve od čega smo mogli živjeti, ali neka, bitno je da referenduma bude, a to što se Linić zadužio u Americi slabo je zapaženo.
- i da, kakvi god rezultati bili na referendumu, opet će za nekoliko godina neki ku*ac promjeniti Ustav

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tranquilize
Offline
Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.11.2013. 14:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zanimljivi su ove "racunovodje" kojima jutarnji i eph grupacija puni glavu troskovima referenduma dok su ujedno oni sami u dugu od preko pola MILIJARDE kuna, malo dvolicno zar ne ? al nema veze drug milanovic im polako otpisuje dugove u zamjenu za udarni prostor na portalima/tiskovima

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.11.2013. 1:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tranquilize je napisao/la: ›
zanimljivi su ove "racunovodje" kojima jutarnji i eph grupacija puni glavu troskovima referenduma dok su ujedno oni sami u dugu od preko pola MILIJARDE kuna, malo dvolicno zar ne ? al nema veze drug milanovic im polako otpisuje dugove u zamjenu za udarni prostor na portalima/tiskovima

Otpisat će se dugovi muljatorima, a raja ima ovrhu zbog neplaćenog računa HRT ili isključenu struju jer nema čime platiti ratu.
E, moj narode Sad Crying or Very sad

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crna ruka
Offline
Ukupno postova: 168
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.11.2013. 15:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

milo_moje je napisao/la: ›
crna ruka je napisao/la: ›
Idu mi na Hurac likovi koji kažu a što bi se moglo napraviti za LOVU koju će mo potrošiti na referendum.
demokracija je skupa kaže naš prmijer Zoki.

Nisam vidio da neko kaže.... Žoki, idi pješice na posao , za tvoj auto možemo napraviti puno toga..
Ili Onaj ministar MUP-a (bojim se spomenuti ime da ne prenoćim u bajboku) kupuje 32 milijuna skuplje terence . koji ce mu kuac terenci??

Nema toliko lovišta u državi...

ako misliš u ovom postu na mene samo da kažem da se mora od nečega početi:

- istina, ne trebaju im skuplji terenci
- zoki bi mogao ići i pješke na posao ili biciklom pa da vidi bic. staze po Zagrebu
- svaki ku*ac u ovoj državi ima svoje veselje i svoj referendum, neka izvoli svaki glasač na dan referenduma ponijeti 50 kuna za troškove, pa eto im demokracije
- pravimo cijelu predstavu o tome kako je M.P.T donirao aparat osječkoj bolnici u vrijednosti nekoliko tisuća kuna, a ovamo trošimo milijune na glupost. Rasprodali smo sve od čega smo mogli živjeti, ali neka, bitno je da referenduma bude, a to što se Linić zadužio u Americi slabo je zapaženo.
- i da, kakvi god rezultati bili na referendumu, opet će za nekoliko godina neki ku*ac promjeniti Ustav

Ne mislim na tebe, Mislim općenito. Htjeli se demonkraciju, Eto Vam je.
DemonKracija košta!!
Zoki !!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: