Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Memorijalno - edukativni posjet Vukovaru!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
HDZ Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 64
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.11.2013. 0:07 
Naslov:  Memorijalno - edukativni posjet Vukovaru!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jošava
Offline
Avatar

Ukupno postova: 482
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.11.2013. 16:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

HDZ ima najmanje moralnih osnova govoriti o Vukovaru jer zbog njih je Vukovar prošao kako je prošao. Izdan i prodan.

_________________
Lokalšovinist.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
mapatil
Offline
Ukupno postova: 254
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.11.2013. 17:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jesu li ga mladici i djevojke iz ovog videa prodali?

Vecina osjecke mladezi je bauljala pijana tvrdom tu subotu zbog razno raznih martinje party-a, a ovi su odlucili obici sve sto pokazuja patnju Vukovara. Umjesto da se kaze svaka cast, pljuje se, nista cudno, zbog pljuvacine dobrih stvari smo moralno na dnu.

Za zapitati je, moze li se ista pohvaliti u ovoj Hrvatskoj, ako to ista nije odradila stranka za koju ti navijas?

_________________
Vilenjak je želio saznati tko sam. Dobio je ponudu da se nađemo i upoznamo.

Vilenjak se tada ukakio i odbio upoznavanje!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Jošava
Offline
Avatar

Ukupno postova: 482
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.11.2013. 10:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja ne optužujem mlade HDZ-a, već seniore koji od njih čuvaju istinu. Tko je i zašto premlaćivao Dedakovića i Borkovića zapovjednike Vukovara i druge branitelje Vukovara, zbog čega HDZ 204. Vukovarskoj nije želio priznati status brigade, zbog čega još i danas stoje neizmjenjeni zaključci HDZ-ovog kriznog štaba o tome da su branitelji Vukovara dezerteri i izdajnici. Zašto Tuđman tih dana nije bio u Vukovaru ili barem Slavoniji nego je igrao tenis, a poslije tenisa otišao u Gospić iako je stanje u Vukovaru bilo kudikamo gore i opasnije. Zašto HDZ ne odgovori na pitanja gdje je završilo oružje i municija iz osvojenih JNA kasarni, prije svega đakovačke u kojoj je bilo toliko toga što moglo pomoći Vukovaru, a Vukovar je dobio samo jedan zanemarivi dio, dok je ostatak otišao u Široki za potrebe tek osnovane HZHB i to pazi kad osnovane, na dan pada Vukovara.
Zašto se Vukovaru nije pomoglo osvajanjem alternativnih komunikacija i stvaranjem koridora za neometanu pomoć sa sjeverozapada recimo? Zašto HDZ štiti one koji su kumovali katastrofi koji danas čak niti nisu više HDZovci?
I ono što najviše boli, zašto je HDZ odustao od progona zločinaca i sve ih abolirao, a progonio je i izrućivao Gotovinu i druge baranitelje?!
O svekolikom lopovluku i pljački Hrvatske katastrofalnom pretvorbom i privatizacijiom u ratno vrijeme i ne moram govoriti jer je to sada valjda svima pa i mladima HDZ-a jasno što su radili seniori i njihovi šefovi.

_________________
Lokalšovinist.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.11.2013. 18:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svaka njima čast što su otišli u Vukovar pokloniti se tim žrtvama, ali mi ide na živce kad se ide u sklopu političke promidžbe (kao, išli mi iz MHDZ-a, mi smo najbolji, drugi se toga nisu sjetili itd...). Vukovar živi 365 dana a ne samo taj jedan dan.

I još nešto gospodo iz MHDZ-a, prijašnja vijest objavljena iz vašeg izvora govori o 100 novih mladih članova, a autobus vam je bio nešto poluprazan, koliko se vidi iz video snimke koju nam gurate pod nos.

I još nešto, kad već čitate unaprijed napisani tekst mogli ste pravilno pročitati naziv logora u kojima su bili zatvori/logori u Srbiji.

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jurica_os
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.11.2013. 22:24 
Naslov:  Re: Memorijalno - edukativni posjet Vukovaru!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zar je moguce da nekom smeta odlazak ove mladezi?! Umjesto da ste svi zajedno ruku pod ruku otisli u Vukovar i prisjetili se zrtve koju je Vukovar dao za RH.

Nemam veze sa HDZ-om ali sam branitelj i podrzavam svaki oblik propagiranja zrtve Vukovara medu mladima. No na ovakve neistine sto sam procitao u komentarima ne mogu proci bez moga komentara. Postoje cinjenice a to su da je Franjo Tudman otac suvremene RH, jer ja ne poznam niti jednog drugoga koji je prvi stao organizirano i borio se za samostalnost. Cinjenica je da Vukovar nikada nije izdan ali je svojom lavovskom borbom omogucio da se ostatak RH naoruza, da se uspostavi vojska i organizira daljna obrana. Mi branitelji pocetkom rata nismo imali oruzja nikakvog i suludo je da netko pise kako je neko oruzje slano u BIH, i da je opet je to opravdano jer agresor je nadirao i sa tih prostora. Kada spominjete nase Jastrebe i donosite svoja misljenja prvo se potrudite i provjerite sto oni misle o Tudmanu i HDZ-u tih godina. Njihova razmisljanja nisu negativna!!

No, da ne ruzim ovaj zaista pohvalan posjet mladezi ne zelim ulaziti u daljnje rasprave sa ljudima koji rata nisu vidjeli i svoj mladezi porucujem da se i dalje drze svoga, uce povijest i ne daju na sebe ni na svoje! Dogodine zelim vidjeti sve mladezi svih stranaka kako slozno obiljezavaju zrtvu Vukovara!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.11.2013. 22:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jurica_os je napisao/la: ›
...Postoje cinjenice a to su da je Franjo Tudman otac suvremene RH, jer ja ne poznam niti jednog drugoga koji je prvi stao organizirano i borio se za samostalnost. Cinjenica je da Vukovar nikada nije izdan...

     Kad bi pogledali imovinu pokojnog predsjednika, njegove obitelji i političkih suradnika (tadašnji politički vrh) prije i poslije rata, vrlo lako bi bilo zaključiti za čega su se oni borili. Jednako tako svi bi se trebali zapitati, jesmo li marionete koje su poslužile svrsi? Povuci paralelu između zdravstva, školstva, gospodarstva itd. u Jugi, i u današnjoj Hrvatskoj, pa razmisli gdje je većini građana bilo lakše i bolje. Država je dobra, onoliko koliko je u stanju većini svojih građana pružiti dobar i kvalitetan život. Je li se isplatilo samo zbog "samostalnosti" (koje uzgred budi rečeno niti nema, jer Hrvatska nikada nije bila ovisnija o drugima nego danas) ratovati? Iskreno sebi odgovori na to pitanje, kao što sam to i ja učinio. Ako iskreno odgovoriš teško ćeš živjeti sa svojim odgovorom, jer puno je lakše progutati stare laži nego nove istine, ali prije ili poslije svatko od nas suočiti će se sa činjenicama. O tome je li, ili nije izdan Vukovar, također bi se dalo raspravljati, i pri tome voditi računa gdje je, i kako završilo oružje poslano kao pomoć Vukovaru, o čemu su govorili i dan danas živi svjedoci, a snimka postoji na you tubu. Vrijeme iluzija odavno je iza nas, sada imamo samo realnost, i ona utoliko lakše sjeda na želudac, kada je isti prazan. A takvih je u Hrvatskoj iz dana u dan sve više, i više.
A mladež HDZ-a, kao i bilo koje druge stranke nije ništa kriva, jer oni jedino rade ono što najbolje znaju. Traže posao, onako kako ga se u Hrvatskoj jedino može dobiti. Stranačkom iskaznicom...

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mapatil
Offline
Ukupno postova: 254
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.11.2013. 23:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jošava je napisao/la (Pogledaj post): › Ja ne optužujem mlade HDZ-a, već seniore koji od njih čuvaju istinu. Tko je i zašto premlaćivao Dedakovića i Borkovića zapovjednike Vukovara i druge branitelje Vukovara, zbog čega HDZ 204. Vukovarskoj nije želio priznati status brigade, zbog čega još i danas stoje neizmjenjeni zaključci HDZ-ovog kriznog štaba o tome da su branitelji Vukovara dezerteri i izdajnici. Zašto Tuđman tih dana nije bio u Vukovaru ili barem Slavoniji nego je igrao tenis, a poslije tenisa otišao u Gospić iako je stanje u Vukovaru bilo kudikamo gore i opasnije. Zašto HDZ ne odgovori na pitanja gdje je završilo oružje i municija iz osvojenih JNA kasarni, prije svega đakovačke u kojoj je bilo toliko toga što moglo pomoći Vukovaru, a Vukovar je dobio samo jedan zanemarivi dio, dok je ostatak otišao u Široki za potrebe tek osnovane HZHB i to pazi kad osnovane, na dan pada Vukovara.
Zašto se Vukovaru nije pomoglo osvajanjem alternativnih komunikacija i stvaranjem koridora za neometanu pomoć sa sjeverozapada recimo? Zašto HDZ štiti one koji su kumovali katastrofi koji danas čak niti nisu više HDZovci?
I ono što najviše boli, zašto je HDZ odustao od progona zločinaca i sve ih abolirao, a progonio je i izrućivao Gotovinu i druge baranitelje?!
O svekolikom lopovluku i pljački Hrvatske katastrofalnom pretvorbom i privatizacijiom u ratno vrijeme i ne moram govoriti jer je to sada valjda svima pa i mladima HDZ-a jasno što su radili seniori i njihovi šefovi.


Slazem se ja s tobom! Nitko normalan ne moze tvrditi da ljudi iz HDZ-a nisu krali i radili svinjarije pa tako ni ova mladez.

Ali reci mi kad uzmes u obzir da ova kriminalna vlada ima milijun afera i nitko ne odgovara, pa Milanovic je zamalo placuci otpratio Cacica u zatvor i dan danas tvrdi da je on pravi covjek! Djapic nakon svega nam je na celu Osijeka, Bubalo u saboru, Drmic heroj Matkovic neki sef opet i tako dalje i tako dalje.
Zelim reci da je jedini Hdz svoje protuhe odlucio rijesiti, iako su jos daleko od stvarnog ciscenja, ali SVI ostali svoje kriminalce ne da ne kaznjavaju, nego ih nagraduju i tu je Karamarko u pravu - ostali jos nisu ni zapoceli svoju golgotu vec iste one koji su od stvaranja Hrvatske u blatu i dalje guraju u prve redove!

Po meni, dok se ne maknu svi koji su ratom zaradili nema nama napretka jer su ti prije rata bili sirotinja a sad se smatraju bogovima jer dok je posteni svijet stvarao Hrvatsku, oni su stvarali bogatstvo!

A najvise me smeta licemjerstvo! Pa kako jedan HDSSB ima obraza ikoga prozivati?! Pa da nije Glavasevih, Drmicevih, Sisljagicevih kriminalnih radnji na izborima u Hdz-u NIKADA nam
ne bi Sanader bio u prilici pokrasti pola drzave.

I zato kazem, ovi mladici i djevojke imaju teret za koji nisu ni najmanje krivi, sumnjam da je od njih sa Sanaderom izvlacio lovu, a ja im skidam kapu na hrabrosti! Zasto hrabrosti? - pa zato sto su mogli otici u bilo koju stranku i bez tereta Sanadera raditi isto i nitko ih ne bi prozivao da su kriminalci! Ali su oni odlucili biti dio Hdz-a i pokazati da mozda ima taj Hdz i drugo lice i zbog toga i treba pohvaliti pa makar u tome ni ne uspjeli. Da svi probaju nesto promijeniti siguran sam da bi nam bilo bolje i vjerujem da se s time i ti slazes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aleksandarveliki926
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.11.2013. 23:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pohvalio bi ovu mladez jer se nisu sjetili Vukovara samo 18.11 vec puno prije...Pohvale i na edukaciji svje mladezi jer mislim da sva mladja populacija mora biti upoznata sa prošlosću grada heroja ....ovaj primjer bi trebale ciniti i druge politicke stranke a ne sjetiti se Vukovara samo jedan dan u godini... jos jednom svaka cast mladezi HDZ-a,iznenadujete iz dana u dan !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jošava
Offline
Avatar

Ukupno postova: 482
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.11.2013. 13:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mapatil je napisao/la (Pogledaj post): ›
Jošava je napisao/la (Pogledaj post): › Ja ne optužujem mlade HDZ-a, već seniore koji od njih čuvaju istinu. Tko je i zašto premlaćivao Dedakovića i Borkovića zapovjednike Vukovara i druge branitelje Vukovara, zbog čega HDZ 204. Vukovarskoj nije želio priznati status brigade, zbog čega još i danas stoje neizmjenjeni zaključci HDZ-ovog kriznog štaba o tome da su branitelji Vukovara dezerteri i izdajnici. Zašto Tuđman tih dana nije bio u Vukovaru ili barem Slavoniji nego je igrao tenis, a poslije tenisa otišao u Gospić iako je stanje u Vukovaru bilo kudikamo gore i opasnije. Zašto HDZ ne odgovori na pitanja gdje je završilo oružje i municija iz osvojenih JNA kasarni, prije svega đakovačke u kojoj je bilo toliko toga što moglo pomoći Vukovaru, a Vukovar je dobio samo jedan zanemarivi dio, dok je ostatak otišao u Široki za potrebe tek osnovane HZHB i to pazi kad osnovane, na dan pada Vukovara.
Zašto se Vukovaru nije pomoglo osvajanjem alternativnih komunikacija i stvaranjem koridora za neometanu pomoć sa sjeverozapada recimo? Zašto HDZ štiti one koji su kumovali katastrofi koji danas čak niti nisu više HDZovci?
I ono što najviše boli, zašto je HDZ odustao od progona zločinaca i sve ih abolirao, a progonio je i izrućivao Gotovinu i druge baranitelje?!
O svekolikom lopovluku i pljački Hrvatske katastrofalnom pretvorbom i privatizacijiom u ratno vrijeme i ne moram govoriti jer je to sada valjda svima pa i mladima HDZ-a jasno što su radili seniori i njihovi šefovi.


Slazem se ja s tobom! Nitko normalan ne moze tvrditi da ljudi iz HDZ-a nisu krali i radili svinjarije pa tako ni ova mladez.

Ali reci mi kad uzmes u obzir da ova kriminalna vlada ima milijun afera i nitko ne odgovara, pa Milanovic je zamalo placuci otpratio Cacica u zatvor i dan danas tvrdi da je on pravi covjek! Djapic nakon svega nam je na celu Osijeka, Bubalo u saboru, Drmic heroj Matkovic neki sef opet i tako dalje i tako dalje.
Zelim reci da je jedini Hdz svoje protuhe odlucio rijesiti, iako su jos daleko od stvarnog ciscenja, ali SVI ostali svoje kriminalce ne da ne kaznjavaju, nego ih nagraduju i tu je Karamarko u pravu - ostali jos nisu ni zapoceli svoju golgotu vec iste one koji su od stvaranja Hrvatske u blatu i dalje guraju u prve redove!

Po meni, dok se ne maknu svi koji su ratom zaradili nema nama napretka jer su ti prije rata bili sirotinja a sad se smatraju bogovima jer dok je posteni svijet stvarao Hrvatsku, oni su stvarali bogatstvo!

A najvise me smeta licemjerstvo! Pa kako jedan HDSSB ima obraza ikoga prozivati?! Pa da nije Glavasevih, Drmicevih, Sisljagicevih kriminalnih radnji na izborima u Hdz-u NIKADA nam
ne bi Sanader bio u prilici pokrasti pola drzave.

I zato kazem, ovi mladici i djevojke imaju teret za koji nisu ni najmanje krivi, sumnjam da je od njih sa Sanaderom izvlacio lovu, a ja im skidam kapu na hrabrosti! Zasto hrabrosti? - pa zato sto su mogli otici u bilo koju stranku i bez tereta Sanadera raditi isto i nitko ih ne bi prozivao da su kriminalci! Ali su oni odlucili biti dio Hdz-a i pokazati da mozda ima taj Hdz i drugo lice i zbog toga i treba pohvaliti pa makar u tome ni ne uspjeli. Da svi probaju nesto promijeniti siguran sam da bi nam bilo bolje i vjerujem da se s time i ti slazes


Vjerovati ću im tek kad pokažu to svoje drugo lice i odreknu se preostalih starih lopina kojih je u HDZu i dalje ogroman broj.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kmaric719
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.11.2013. 15:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jošava uopće te ne razumijem, umjesto da pohvališ mladež koja je napravila MEMORIJALNO-EDUKATIVNI posjet Vukovaru (da pročitaš naslov i poslušaš znao bi o čemu se govori) ti kritiziraš bez ikakve osnove ove mlade ljude kojima je ovo još jedna u nizu odličnih akcija na koje bi se trebali ugledati i svi ostali građani, a ne samo političke mladeži.
Samo tako nastavite i drago mi je što se HDZ vraća svojim temeljnim vrijednostima!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
netko bitan
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.11.2013. 16:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svaka čast mladeži HDZ-a što su posjetili grad heroja – Vukovar. Stvarno ne mogu vjerovati da je čak i ovo dovelo do osude pojedinaca… sramotno. Čemu izjednačavanje jedne mladeži sa ljudima koji su bili na čelu stranke te su sada zasluženo tamo gdje im je i mjesto??
Život ide dalje, na mladima svijet ostaje… nadam se da će ovaj posjet mladeži HDZ-a Vukovaru privući i ostale mladeži političkih stranaka da posjete Vukovar te da educiraju svoje mlađe članove kako se Vukovar nikad ne bi zaboravio...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jošava
Offline
Avatar

Ukupno postova: 482
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.11.2013. 17:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kmaric719 je napisao/la (Pogledaj post): › Jošava uopće te ne razumijem, umjesto da pohvališ mladež koja je napravila MEMORIJALNO-EDUKATIVNI posjet Vukovaru (da pročitaš naslov i poslušaš znao bi o čemu se govori) ti kritiziraš bez ikakve osnove ove mlade ljude kojima je ovo još jedna u nizu odličnih akcija na koje bi se trebali ugledati i svi ostali građani, a ne samo političke mladeži.
Samo tako nastavite i drago mi je što se HDZ vraća svojim temeljnim vrijednostima!


Svakako hvale vrijedna akcija, ali to nije dovoljno da bi ispravili svo zlo koje je ta stranka nanijela Vukovaru i njegovim žrtvama i ne samo Vukovaru već cijeloj Hrvatskoj, pogotovo braniteljima i istinskim domoljubima.
Naravno da i medju njima ima takvih, ali iz svega proizlazi da su teška manjina.

Partijska knjižica i pokoja dobra gesta ni izbliza nisu dovoljni.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: