Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



“Vi svi imate kompleks onog pokojnog bravara iz Zagorja”

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.11.2013. 23:52 
Naslov:  “Vi svi imate kompleks onog pokojnog bravara iz Zagorja”
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

“Vi svi imate kompleks onog pokojnog bravara iz Zagorja”

Otvoreno pismo Hameda Bangoure, Nadanu Vidoševiću i Ivi Sanaderu.

Poduzetnik Hamed Bangoura, osnivač poduzetničkog inkubatora Core Incubator i bivši voditelj, svoj bijes prema nedavnim uhićenjima i općem stanju u državi izrazio je javnim pismom koje je objavio putem svog Facebook profila.

Gospodin Bangoura vrlo često objavljuje slične poruke putem Facebooka, dok njegov profil ima velik broj pratitelja i poklonika.Pismo prenosimo u cijelosti.

Dragi moji Ivo i Nadane,
Prije svega sam Vam želim reći da uopće nisam sretan što ste u zatvoru. Naime, nikada nikome ne želim zlo, pa tako ni Vama. Razlog zašto Vam pišem ovo mini pismo je moja želja da dobijem odgovor na pitanje: “Čemu tolika pohlepa”?
Iskreno se nadam da će moji prijatelji podijeliti ovo pismo, a sve u svrhu da dođe i do Vas. Tebi ću Nadane, kako te poznajem osobno po izlasku iz zatvora, a izaći češ bar na mjesec dva, jer ovdje svi izlaze i brane se sa slobode, pa ćeš tako i ti, sva ova pitanja postaviti i u tvoju lijepu facu. Zato tebi dajem fore, a možeš se s Ivom konzultirati o odgovorima.

Zanima me, koliko tanjura graha, koliko janjaca i odojaka možete pojesti, odnosno koliko ste obroka mogli pojesti dnevno? Zanima me u koliko viletina i stanova možete živjeti paralelno? Koliko automobila možete voziti u isto vrijeme?. Posebno me zanima, kad ste Vas dvojica stizali ljubiti svoje žene i djecu, jer koliko ste slika nakupovali, vjerujem da za to niste imali vremena ? Trebalo se tome diviti iz dana u dan, vjerujem uz čašu najboljeg vina i poneku cigaru.

Jučer sam pisao o kompleksu, a Vi svi imate kompleks onog pokojnog bravara iz Zagorja. Zanima me, koliko ste satova mijenjali dnevno? Posebno me zanima Nadane, jesi li sam ubio one preparirane medvjede, sobove i šta ti ja znam šta sve nisi preparirao? Inače,ljubitelji životinja, a na ranču sam vidio neke konjiće, ovce, srne etc.. ne ubijaju, a još manje prepariraju iste. Što si spavao s tim medvjedom u krevetu? Hoćeš li ga ponijeti u grob?

Joj, kako Vas sve jebe Titova sjena, ali imam vijest za Vas. Vi bravaru niste ni do koljena. On je “pucal” Sofiju Loren, a Vas dvojica možete jedino poneku hrvatsku starleticu ili missicu što su Vam dobavljali likovi poput onog Vašeg Jure, šatro ti ga modnog agenta iz Dalmacije.

Daj mi recite šta ste Vas dvojica jebeni supermeni pa da možete uživati u 5 imanja paralelno? Kad ih stignete sve preletiti da mi je znati?
Koliko ste novca dali gladnoj djeci? Ali svog novca, ne novca institucija u kojima ste radili?

Ups, pa Vi nemate svog novca, jer i taj novac je novac malih Hrvata. To su Vam gospodo oni, što nemaju ni dvije kuće, ni dva auta, ni dvije slike, a u zadnje vrijeme ni dva obroka dnevno, a o prepariranim medvjedima da ne govorim. Možda prepariraju mačke iz vrta koje će uskoro kuhat djeci, zbog Vaše pohlepe.

Oni su zapravo jebeni supermeni, jer žive od svog rada, istina sve manje i manje. Jednostavno, nema posla koji ste Vas dvojica vrhunskih managera i političara trebali osigurati. Da ne kažem, da ste mnogima postali idoli, jer kad sad vidim koji kokošari kradu, zlo mi dođe, a većina tih kokošara su i Vaši prijatelji, a posebno tvoji Nadane iz perioda od 1991-1995. Tada je krenula ova pljačka. Ali šta ja tebi pričam, znaš ti, pa te molim da se “sjetiš” još nekih kokošara iz tog doba.
Molim te to onako, zbog “malog” Hrvata.

Najveća nesreća tih “malih” Hrvata je da se vesele što će Vam se u zatvoru uskoro priključiti još nekoliko njih, pa možete zaigrati Briškulu. Ne brinite, doći će i oni koji znaju igrati Belu, ali mene Vam to ne veseli.

Ja Vam ovim putem priznajem da sam IDIOT. Zašto? Zato Nadane, jer sam si mislio da bi ti mogao biti dobar predsjednik, kao što sam, bio iznenađen kako sigurno dijeluje Ivo kao premijer, kao što sam vjerovao svima od 1991. na ovamo da vole svoju domovinu. I ajde još nekako ja, ovako “zagorio”, možda nisam ni bitan, ali Vama su vjerovali Vaši, pa ovim putem poručujem svim IDIOTIMA da se osvijeste.

Eto kad sam već bio toliki idiot da to pomislim, ljubazno Vas molim, ako je ikako moguće da mi odgovorite: “Čemu tolika POHLEPA”, kad u tih 2 metra zatvora, kao i 2 metra zemlje ne stane sve gore nabrojano?

I imao bi ja Vama dvojici još puno toga za napisati i pitati Vas, ali trebam ić radit. Naime, moram platit poreze, nahranit djecu i sto prije se riješiti jebenih dugova i kredita, jer sam shvatio da HITNO trebam doć na Vlast.

Naime da sam ja na Vlasti, Vi bi svi lijepo odmah dobili doživotnu robiju zbog izdaje i pljačke hrvatskog naroda, a posebnih 30 za POHLEPU, jer to je jedan od smrtnih grijeha, pa onda dokazujte da nije tako i smanjujte kaznu godinu po godinu, kako skinete neki grijeh. Ja Vam kažem da bi prije umrli, nego izašli Van, jer Vaše grijehe nitko normalan više ne može oprati.

I Nadane, točno da si sve teškom mukom zaradio, a naravno da NISI, daj sačuvaj ono malo obraza, pa se nemoj vaditi na nekog Komeričkog. Taj dečko je LEPTIRIĆ koji živi jedan dan. Daj budi čovjek i otkrij i ostale ŽOHARE, koji za razliku od tebe, jedino imaju dovoljno mozga da skrivaju pokradeno, ali i dalje su POHLEPNI , te stoga zaslužuju kaznu.
Ups, na kraju i nije baš mini ispalo ovo pismo, al se nadam da ga vrijedilo pročitati.

Hamed Bangoura

http://www.teklic.hr/lifestyle/trend/vi-svi-imate-kompleks-onog-pokojnog-bravara-iz-zagorja/

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.11.2013. 21:09 
Naslov:  Re: “Vi svi imate kompleks onog pokojnog bravara iz Zagorja”
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Istina!

Sve to treba lijepo na doživotnu (da tucaju kamen, a ne da igraju golf), a imovinu im treba nacionalizirati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.11.2013. 8:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

     Hrvatska je dužna nekih cca. 60 milijardi eura. a realno je na rat i obnovu infrastrukture utrošeno 30 milijardi. Možemo zaključiti da su Sanader, Vidošević i ini tek sitni lopovi i kokošari (iako je lova koju su zamračili nedostižna prosječnom građaninu), kojima se sudi da bi se skrenula pažnja javnosti sa pravih lopova, i stekao dojam da živimo u pravnoj državi.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.11.2013. 15:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uh, što bi bilo dobro da Perković javno "obnovi sjećanja" na proteklih tridesetak godina. Idea
(Hmmm...kako bi se njegovi memoari čitaliiiiii...... ma garant, knjiga bi potukla sve rekorde u čitanosti.)

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jošava
Offline
Avatar

Ukupno postova: 482
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.11.2013. 16:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tipovi poputPašalića, Sanadera i Vidoševića nisu upropastili Hrvatsku onime što su oni osobno ukrali. ali su je upropastili svojim primjerom kojega su slijedili svi u politici koji su bili u prilici nešto ukrasti i tu su priliku iskoristili. Puno je malih sitnih lopova koji i dan danas kradu i vjerojatno nikada neće biti otkriveni, a takvi su u svim porama našeg društva i na svim razinama, od čistačice koja krade WC papir pa do Nadana i Sanadera koji kradu autoceste, preparirane medvjede, dionice, umjetnička djela...
U biti htio sam reći da smo mi takav narod lopovski, da nam je to u genima i da će trebati još godine i stoljeća vjerojatno pa da promijenimo obrasce ponašanja.
A sve nam je to dala odnosno u naslijeđe ostavila Tito i njegova partija.

_________________
Lokalšovinist.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
 



 Skoči u forum: