Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[FOTO + VIDEO] Tamburaški sastav "Kas" ima novi video spot - "U snovima me voliš više"

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65808
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.10.2013. 20:10 
Naslov:  [FOTO + VIDEO] Tamburaški sastav "Kas" ima novi video spot - "U snovima me voliš više
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U novome su se spotu tamburaški sastav "Kas" povezao se sa članicama tamburaškog sastava "Garavuše" koje imaju glavne ženske uloge. Snimanje i video obradu potpisuje Exitus produkcija, scenarist i redatelj je Dražen Bočkaj, a samu pjesmu je napisala Urušla Tolj. Aranžman su napravili Željko Nikolin i Hrvoje Juzbašić, a pjesmu je uglazbio Damir Bačić.

Kao inspiracija za spot sastavu "Kas" je poslužila jadranska turneja gdje su širili dobre vibracije, a atmosferu druženja i uživanja u glazbi željeli su prikazati u spotu. Garavušama je ovo bio prvi izlet u glumačke vode, no uspjele su se snaći u novoj ulozi.

U pripremi je i novi album na kojem će se pored do sada široj publici dobro poznatih stvari naći i neke nove. Trenutačno rade duet, kako kažu, s jednim od najcjenjenijih pjevača hrvatske glazbene scene. Prvi album tamburaškog sastava Kas će izaći pod okriljem Croatia Recordsa.

TS Kas - U snovima me voliš više (službeni video)













Foto: Exitus produkcija; Dino Spaić



Pogledajte i:
[VIDEO] Tamburaški sastav Kas predstavio novu pjesmu i spot "Sve dok mi dopustiš"
Tamburaški sastav 'Kas' snimio novi spot za pjesmu "Slušaj mene, nema greške"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: