Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Frizerski salon

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
gepardica
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.09.2013. 14:36 
Naslov:  Frizerski salon
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako je meni osobno glupo (neka se nitko ne nađe uvrijeđen ) pričati i komentirati o Najboljem frizerskom salona,nas je ljudi u Hrvatskoj oko 4 milijuna,a u svijetu da nepričam,i sad da pitaš 5 ljudi gdje se šišaju,svatko bi drugačije rekao jer smo svi različiti,što je neka logika mislim,nekom nešto odgovara takvi smo po prirodi,ali nije lijepo bilo koga vrijeđati,omalovažavati ili pljuvati po nečijem radu i trudu,ljudi se školuju i idu u razne škole,pa bi sad trebali pljuvati po nekome tko ide u tekstilnu školu,a nejde gimnaziju,e pa ne,zato postoje razne škole,što nemora značiti da je onaj iz gimnazije pametniji,da skratim priču,tako je u svim temama i postovima,treba reći svoje mišljenje i završena priča,ili ti se sviđa ili ne,a ne od poncije do pilata piliti jedno te isto.Vidjela sam da ste se zakačili (pojedinci) za studio Wizard i frizerku Maju.Osobno je za mene jedina frizerka koja zna šta meni treba raditi sa kosom,a da joj ni nekažem,neću da se hvalim jer to ni neželim ali bila sam u svim salonima u svom životu u Osijeku i par je frizerki samo znalo meni udovoljiti,ove ostale žali bože njiove škole,ali nebitno,mogu ih napljuvati ajme,tako da nebi više ni radile,a tiče se nekih osoba za koje tvrdite da su vas super ošišali,ili šta već,ali meni nije to u cilju,ovo sve objašnjavam da Vam dokažem ustvari predočim kako nismo svi jednaki i da će uvijek biti nekome odgovara nekome ne.Malo me zabrinulo i to što govorite o Majinom ponašanju,prijateljima i neznam više čemu.Osoba,bila žena ili muškarac koja uđe u salon,nebi trebala gledati tko sjedi okolo,već se koncentrirati šta želi sa frizurom da ga frizerka skuži šta želi,ako to ni osoba ta sama neznam šta bi pa nije ni čudo što frizerka napravi po svom,ali i kada frizerka predloži nešto svoje nije nužno da osoba koja se šiša to i prihvati,može slobodno reći ne,jer sam doživjela par slučajeva gdje je osobi bilo neugodno reći frizerki neću tako,i kad je napravila frizerka sve što treba sve super,otišla i nakon par dana kaos,kako nevalja i tako to,zato i to treba sagledati.Uopće nije važno,ja isto osobno mislim da je lijepo i društveno ponuditi kavu i popričati malo,ako i sačekate pa neće se svijet srušiti,jer kad se ide kod frizera ne planira se puno obaveza,ali i to je neka druga tema,pročitala sam da nekima kod Maje smeta i njena "bahatost" i "nametanje proizvoda"? I to ste krivo protumačili,Maja koristi profi proizvode a na Vama je hoćete uzeti ili ne,pa niste djeca,znate reći ne valjda? I tu imate izbora,ako Vam je dati puno za Majin proizvod koji ona koristi i u svom salonu,onda možete ići i u jeftiniji salon koji koristi proizvode iz Konzuma i lokalnih trgovina,jer netko radi netko ne,pa zato i postoje saloni skuplji i jeftiniji,kao i sve na ovom svijetu.E sad šta je za nekoga riječ "skupo"? Za mene osobno je skupa stvar ili predmet ili bilo šta više od 200 kn,pa mogu hladno reći da nebi nikada išla na ekstenzije ili umetke koji dođu i do 1000 kn,kad se kasnije,kad to izraste moram šišati ili šta već,opet ću ponoviti stvar ukusa i želja i potreba.Skupo mi je otići na more,i još štošta,pa ne blatim hotele,apartmane,i sl.Trebalo bi biti da ste zadovoljni sami sobom i ne opterećivati se sa frizerkama i salonima,jer i to je prolazno.Eto malo sam se raspisala bez uvrede,a svejedno uvijek sam za salon ljepote Wizard,i oni koji imaju negativnog iskustva,i uvijek će takvih i biti,stanite na loptu,i idite negdje dalje tražiti salon i frizerke koje će vas znati ošišati i napraviti Vama savršenu frizuru!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RoadToNowhere
Offline
Avatar

Ukupno postova: 351
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.09.2013. 16:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sve si rekla u prve tri rečenice i onda sama sebe pobila! Laughing

_________________
Budi to što jesi i uvijek kaži ono što misliš, jer oni kojima to smeta nisu bitni, oni koji su bitni njima to ne smeta.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: