Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



STV-u kazna 100.000 kuna [Vijesti Osječke TV]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.09.2013. 9:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma tko gleda STV? Bilo je istraživanje jednom, negdje sam pročitao da su jako slabi po gledanosti...mislim, realno, imaju videostranice cijelu noć sve do popodne, onda imaju par nekih svojih emisija, zatim reprize istih i onda opet video stranice..i do sada smo to plaćali nekoliko milijuna kn godišnje..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
borisk1
Offline
Avatar

Ukupno postova: 190
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.09.2013. 14:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da nema jadnije TV od STV! Niti jedna druga lokalna TV nema takav (ne)program.
Ne znam da li ikoji TV operater nudi program STV - Iskon, Max-tv, koji su kod nas najjači, nemaju STV.
Zato sam na Iskonu!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
roger
Offline
Ukupno postova: 90
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.09.2013. 16:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Redakcija 031 je napisao/la: ›
W.M. Felt je napisao/la: › Ovo je dobra vijest za medijsku scenu Osijeka. Ako se stvar bude dosljedno provodila, ne gine kazna Glasu Slavonije, Osječkoj TV, a ni portal Osijek(Vrkić)031 ne može mirno spavati. No, vjerojatno će se sve završiti samo na jednom primjerku od stranački obojenih medija u Osijeku.


Portal Osijek031.com je u predizborno vrijeme objavljivao aktivnosti svih političkih opcija i stranaka koje su informacije slale. Većina informacija i najava predizbornih aktivnosti su na portalu Osijek031.com objavljene besplatno, iako nas ništa na to ne obvezuje.

Pogledati rezultate pretraživanja za pojam: izbori 2013. (dovoljno je prelistati prvih 5-6 stranica i uočiti zastupljenost stranaka)

Portal Osijek031.com je organizirao i sučeljavanje kandidata za gradonačelnika Osijeka, na koje su bili pozvani svi kandidati, a najviše energije je potrošeno na pozivanje/poticanje upravo onog kandidata koji nije došao.

dajte nemoj te se rugat s ovim napaćenim narodom,vi neutralni?!?! kakav ste naslov stavili za glavaša juniora?!? kakve članke ste objavljivali zadnjih par godina o radu gradskog poglavarstva, a kakve sad objavljujete...od kako se promjenila vlast u gradu odjednom je cijelo poglavarstvo bogom dano...zauzmite stranu,nije problem,al nemojte se rugat s nama i mislit da smo budale i da ne kuzimo..lijepo vas molim!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.09.2013. 19:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na koji će način država potrošiti tih 100 000 kuna:

a) na nove mobitele i podatkovne pakete,
b) na kupnju opreme za hendikepiranu djecu,
c) na popravak uređaja za dijagnostiku u bolnicama,
d) nahraniće gladne građane.

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bastro
Offline
Ukupno postova: 154
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.09.2013. 20:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa dobro kome je ovo čudno? Svi mediji imaju uredničku politiku, ali baš svi. Ona je uvjetovana novcem ili politikom ali uglavnom interesom. Na svakoj se kući zna što se smije ili ne smije objavljivati, ali STV je prešla čak i tu granicu. Niti jedan medij se ne može uspoređivati sa STVom po neobjektivnosti. Dobili su zasluženo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mapatil
Offline
Ukupno postova: 254
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 14.09.2013. 22:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rogere, rogere, poglavarstva ne postoje od 2009. otkako su izbori neposredni, tako da ni ne mogu hvaliti sadasnje kad ne postoji Wink

_________________
Vilenjak je želio saznati tko sam. Dobio je ponudu da se nađemo i upoznamo.

Vilenjak se tada ukakio i odbio upoznavanje!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: