Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Odzvonilo automobilima u Tvrđi?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.09.2013. 16:01 
Naslov:  Re: Odzvonilo automobilima u Tvrđi?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Izbacivanje prometa je odličan potez, ali trošenje novaca na gradnju parkirališta je totalni promašaj jer ima prećih stvari od parkirališta a proračun je ograničen.
Svaka kuna iz gradskog proračuna treba biti uložena u izgradnju infrastrukture u industrijskim zonama, a sve treba povući iz EU fondova.
Isto tako i obnavljanje preostalih objekata u Tvrđi zajedno s gradnjom parkirališta treba povući sredstva iz EU. NIŠTA IZ PRORAČUNA.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.09.2013. 16:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mali pijonir je napisao/la (Pogledaj post): › Jedino što treba napraviti jest zabraniti promet u Tvrđi četvrtkom, petkom i subotom od 20 do 6 sati ujutro.

Potpuna zabrana prometa je suluda u situaciji kad se u Tvrđi nalaze Gradsko poglavarstvo, 3 srednje škole, glazbena škola, tri muzeja, više fakulteta, rektorat Sveučilišta, dvije crkve u kojima se svaki vikend vrše krštenja i svadbe, čitav niz restorana i kafića, više sportskih klubova i naravno stotine stanara.

Treba biti realan.

I ovo isto nije loša ideja, ali treba ostaviti dojam na građane da se rade jaaaako važne stvari.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RoadToNowhere
Offline
Avatar

Ukupno postova: 351
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.09.2013. 20:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mali pijonir je napisao/la (Pogledaj post): › Jedino što treba napraviti jest zabraniti promet u Tvrđi četvrtkom, petkom i subotom od 20 do 6 sati ujutro.

Potpuna zabrana prometa je suluda u situaciji kad se u Tvrđi nalaze Gradsko poglavarstvo, 3 srednje škole, glazbena škola, tri muzeja, više fakulteta, rektorat Sveučilišta, dvije crkve u kojima se svaki vikend vrše krštenja i svadbe, čitav niz restorana i kafića, više sportskih klubova i naravno stotine stanara.

Treba biti realan.

Ti hoćeš objasniti da netko ne može prošetati tih 500 metara? Daj nemoj me zezati, šta u Gradsko poglavarstvo moraš ići autom, ne možeš se parkirati malo dalje pa prošetati koji metar..eto čisto tako da ti guzica vidi puta?
Evo ovo je meni debilizam, sad će netko objasniti da je stravično teško prošetati jednu ulicu više...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.09.2013. 7:14 
Naslov:  Re: Odzvonilo automobilima u Tvrđi?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la (Pogledaj post): ›
Svaka kuna iz gradskog proračuna treba biti uložena u izgradnju infrastrukture u industrijskim zonama, a sve treba povući iz EU fondova.
Isto tako i obnavljanje preostalih objekata u Tvrđi zajedno s gradnjom parkirališta treba povući sredstva iz EU. NIŠTA IZ PRORAČUNA.


S ovim se slazem. I to je moguce. Ali automobilima treba zabraniti pristup, a svi zaposleni u tim skolama, zaposleni u poglavarstvu kao i stanari mogu prosetati 500m ako ima i toliko od parkinga, ako bi on bio kod GPPa.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mali pijonir
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.09.2013. 14:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

RoadToNowhere je napisao/la: ›
Mali pijonir je napisao/la (Pogledaj post): › Jedino što treba napraviti jest zabraniti promet u Tvrđi četvrtkom, petkom i subotom od 20 do 6 sati ujutro.

Potpuna zabrana prometa je suluda u situaciji kad se u Tvrđi nalaze Gradsko poglavarstvo, 3 srednje škole, glazbena škola, tri muzeja, više fakulteta, rektorat Sveučilišta, dvije crkve u kojima se svaki vikend vrše krštenja i svadbe, čitav niz restorana i kafića, više sportskih klubova i naravno stotine stanara.

Treba biti realan.

Ti hoćeš objasniti da netko ne može prošetati tih 500 metara? Daj nemoj me zezati, šta u Gradsko poglavarstvo moraš ići autom, ne možeš se parkirati malo dalje pa prošetati koji metar..eto čisto tako da ti guzica vidi puta?
Evo ovo je meni debilizam, sad će netko objasniti da je stravično teško prošetati jednu ulicu više...


500 metara odakle? Ako misliš na 25 parkirališnih mjesta pokraj Srednjike, to je apsurdno, jer su i ti parkinzi puni i radnim danom i vikendom. Da li onda možda dalje misliš na parkirališta u Istarskoj, Cesarićevoj i Keršovanijevoj? Ili možda na VBK???

Pa što je sa stanarima tih ulica? Tamo je ionako kronični manjak parkirališta. Hoćeš reći da bi sad te ulice trebale preuzeti par stotina automobila koji su svaki dan parkirani u Tvrđi?

Prestanite srat!

_________________


"Kada pogledate samo naslovnu stranu brošure "Crno na bijelo"
možete biti stran, pristran ili nastran, ali se morate sa svim pomiriti,
jer ipak je tamo sve - crno na bijelo!"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maddox_rumble
Offline
Avatar

Ukupno postova: 848
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.09.2013. 15:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ima parking na ulazu u tvrdju, kao i kod gppa pored praonice

_________________
There can be only one, and that one is me Wink
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gost
Offline
Ukupno postova: 89
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.09.2013. 16:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

RoadToNowhere je napisao/la: ›

Ti hoćeš objasniti da netko ne može prošetati tih 500 metara? Daj nemoj me zezati, šta u Gradsko poglavarstvo moraš ići autom, ne možeš se parkirati malo dalje pa prošetati koji metar..eto čisto tako da ti guzica vidi puta?
Evo ovo je meni debilizam, sad će netko objasniti da je stravično teško prošetati jednu ulicu više...


baš me zanima jel ti parkiraš tako negdje kad ideš npr službeno u poglavarstvo. no vjerojatno si ili stanar tvrđe koji je uvjeren da će ga zabrana zaobići, ili ne voziš uopće pa ti je potpuno svejedno jer htio ne htio svuda šetaš.

ali da. postoji parking dovoljno velik za sve kod katakombi, zašto ne prošetat Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RoadToNowhere
Offline
Avatar

Ukupno postova: 351
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.09.2013. 19:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mali pijonir je napisao/la (Pogledaj post): ›
RoadToNowhere je napisao/la: ›
Mali pijonir je napisao/la (Pogledaj post): › Jedino što treba napraviti jest zabraniti promet u Tvrđi četvrtkom, petkom i subotom od 20 do 6 sati ujutro.

Potpuna zabrana prometa je suluda u situaciji kad se u Tvrđi nalaze Gradsko poglavarstvo, 3 srednje škole, glazbena škola, tri muzeja, više fakulteta, rektorat Sveučilišta, dvije crkve u kojima se svaki vikend vrše krštenja i svadbe, čitav niz restorana i kafića, više sportskih klubova i naravno stotine stanara.

Treba biti realan.

Ti hoćeš objasniti da netko ne može prošetati tih 500 metara? Daj nemoj me zezati, šta u Gradsko poglavarstvo moraš ići autom, ne možeš se parkirati malo dalje pa prošetati koji metar..eto čisto tako da ti guzica vidi puta?
Evo ovo je meni debilizam, sad će netko objasniti da je stravično teško prošetati jednu ulicu više...


500 metara odakle? Ako misliš na 25 parkirališnih mjesta pokraj Srednjike, to je apsurdno, jer su i ti parkinzi puni i radnim danom i vikendom. Da li onda možda dalje misliš na parkirališta u Istarskoj, Cesarićevoj i Keršovanijevoj? Ili možda na VBK???

Pa što je sa stanarima tih ulica? Tamo je ionako kronični manjak parkirališta. Hoćeš reći da bi sad te ulice trebale preuzeti par stotina automobila koji su svaki dan parkirani u Tvrđi?

Prestanite srat!

Oni predviđaju određeni parking za automobile koji su u tvrđi..
gost je napisao/la: ›
RoadToNowhere je napisao/la: ›

Ti hoćeš objasniti da netko ne može prošetati tih 500 metara? Daj nemoj me zezati, šta u Gradsko poglavarstvo moraš ići autom, ne možeš se parkirati malo dalje pa prošetati koji metar..eto čisto tako da ti guzica vidi puta?
Evo ovo je meni debilizam, sad će netko objasniti da je stravično teško prošetati jednu ulicu više...


baš me zanima jel ti parkiraš tako negdje kad ideš npr službeno u poglavarstvo. no vjerojatno si ili stanar tvrđe koji je uvjeren da će ga zabrana zaobići, ili ne voziš uopće pa ti je potpuno svejedno jer htio ne htio svuda šetaš.

ali da. postoji parking dovoljno velik za sve kod katakombi, zašto ne prošetat Wink
I kad idem automobilom sigurno se ne parkiram 5 metara dalje od nečega jer mi je guzica preteška za prošetati. I ne nisam stanar Tvrđe, svakidašnje prošetam jako puno, također bicikl mi draže prijevozno sredstvo. E sad kad smo to konstatirali, dragi ljudi ne serite... odlijenite se malo pa naučite da ne morate gdje god idete uparkirati u ulaz te zgrade..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gost
Offline
Ukupno postova: 89
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.09.2013. 20:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

RoadToNowhere je napisao/la: ›
I kad idem automobilom sigurno se ne parkiram 5 metara dalje od nečega jer mi je guzica preteška za prošetati. I ne nisam stanar Tvrđe, svakidašnje prošetam jako puno, također bicikl mi draže prijevozno sredstvo. E sad kad smo to konstatirali, dragi ljudi ne serite... odlijenite se malo pa naučite da ne morate gdje god idete uparkirati u ulaz te zgrade..


bravo za tebe. zašto bi i razmislio da se ta odluka ako se uvede neće odnositi samo na tebe tako vrijednog i sposobnog nego i na:
starije osobe kojima tih 500tinjak metara znači nešto, osobe s invaliditetom, roditelje s malom djecom, dostavu hrane (tvrđa i dalje ostaje dio grada u kojem ljudi žive), žene u potpeticama (tvrđa ostaje i središte noćnog života) itd.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: