Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Promašaji sadašnjeg gradonačelnika Osijeka

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Da li ste zaposleni i koliko novca neto (na ruke) mjesečno primate ili zaradite?

1. Imam posao i plaća mi je ispod 3.000 kn
12%
 12%  [ 9 ]
2. Imam posao i plaća mi je od 3.000 kn do 5.500 kn
28%
 28%  [ 21 ]
3. Imam posao i plaća mi je veća od 5.500 kn
17%
 17%  [ 13 ]
4. Nemam posao, mjesečno primam ili zaradim 0 kn
9%
 9%  [ 7 ]
5. Nemam posao, mjesečno primam ili zaradim ispod 1.000 kn
5%
 5%  [ 4 ]
6. Nemam posao, mjesečno primam ili zaradim od 1.000 kn do 2.000 kn
0%
 0%  [ 0 ]
7. Nemam posao, mjesečno primam ili zaradim 2.000 kn i više
2%
 2%  [ 2 ]
8. Nemam posao, imam invaliditet i primam 0 kn mjesečno
1%
 1%  [ 1 ]
9. U mirovini sam
0%
 0%  [ 0 ]
10. Idem u školu (studiram)
20%
 20%  [ 15 ]
11. Ostalo
4%
 4%  [ 3 ]
Ukupno glasova : 75


Autor Poruka
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.06.2013. 13:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la: ›
Meni djeluje sposobnije od Vlade, zato i očekujem veće rezultate od njega.


...a po čemu to zaključuješ?

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2013. 13:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): ›
francika je napisao/la: ›
Meni djeluje sposobnije od Vlade, zato i očekujem veće rezultate od njega.


...a po čemu to zaključuješ?

Iz njegovih stavova, no to ne znači da ne griješim.
Evo jedan zanimljiv potez koji je učinio.


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.06.2013. 13:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...osnivanje još jednog odbora u kojem je uhljebio 12 ljudi u administraciji, a ne proizvodnji, npr. po meni nije ni zanimljivo čak....ovakve postupke gledamo od svih političara, tako da...............
....još nešto: smatram da stavovi, bez konkretnog plana rada, nisu mjerilo sposobnosti.....pogotovo kad si gradonačelnik.....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2013. 13:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...osnivanje još jednog odbora u kojem je uhljebio 12 ljudi u administraciji, a ne proizvodnji, npr. po meni nije ni zanimljivo čak....ovakve postupke gledamo od svih političara, tako da...............
....još nešto: smatram da stavovi, bez konkretnog plana rada, nisu mjerilo sposobnosti.....pogotovo kad si gradonačelnik.....

I ja sam to rekao maloprije. Vidjet ćemo što će biti, da li će ostati samo na riječima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.06.2013. 13:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
...osnivanje još jednog odbora u kojem je uhljebio 12 ljudi u administraciji, a ne proizvodnji, npr. po meni nije ni zanimljivo čak....ovakve postupke gledamo od svih političara, tako da...............
....još nešto: smatram da stavovi, bez konkretnog plana rada, nisu mjerilo sposobnosti.....pogotovo kad si gradonačelnik.....

jao, jao... savjetodavni odbor (što će reći: bez neke konkretne odgovornosti) u koji je uvalio 12 ljudi...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.06.2013. 13:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa recimo prva dvojica sa spiska su vrlo sposobni ljudi..jedan je doveo Kras u Karolinu, cime je poceo novi investicijski ciklus u proizvodnji vafli, a prvi je ..pa evo proguglajte
http://www.veleri.hr/?q=node/279

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.06.2013. 13:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2013. 14:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
jao, jao... savjetodavni odbor (što će reći: bez neke konkretne odgovornosti) u koji je uvalio 12 ljudi...


Dakle, i poslije Hdssb-a imamo Hdssb.

U novinama stoji izjava Ivice Vrkića da je u taj Odbor uključio ljude sa svih političkih lista koje su ga podržale. Uhljebljavanje je dakle krenulo.

Ono što je minimum demokratskih standarda jest da doznamo da li će članovi tog Odbora dobivati bilo kakvu naknadu, i ako hoće, koliko iznosi.

Ako neće dobivati nikakvu naknadu, onda neka osniva što god hoće. No sumnjam u to.

Inače, sama ideja je smiješna, rekao bih glupava, smrdi na Hdssb, ukazuje da gradonačelnik i njegov nepostojeći tim nemaju dovoljno znanja, a sastav tog odbora je tragičan, no kakav je i mogao biti. Tko su ti ljudi? Koja su njihova znanja? Čime su se kvalificirali? Tko ih je predložio? Da li je tu bilo kakvog natječaja, ili barem ponude svima zainteresiranima da se jave? Ne, ovo je klasično političko uhljebljavanje anonimusa, uz koju iznimku, ili potrošenog kadra koji čezne za još jednim angažmanom.

Predsjednik Bosanac? Vrkić poseže za isluženim Hdssb-ovim kadrom, i ako je to smjer kojim ćemo ići, molite Boga (i Hdz) za nove izbore.

Važno je biti kritičan od prvog trenutka. Važno je postaviti visoke standarde vladajućima, jer kako vidimo, Vrkić je dosad sve uspio razočarati. Što bi tek bilo da se od njega ništa ne očekuje. Džaba sam ja ovdje 4 godine pljuvao Hdssb, kad sve ukazuje na to da se ništa neće promijeniti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.06.2013. 14:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
francika je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›      Koliko novih radnih mjesta je otvoreno u RH-a, od kad je na vlasti koalicijska vlada?
Odgovor na to pitanje je pokazatelj koliko možemo očekivati novih radnih mjesta u Osijeku.

Ako je koalicijska vlada nesposobna, ne znači da i gradonačelnik Osijeka treba biti nesposoban.
Usporedba ti je degutantna.
Neće u Osijeku biti bolje ako se oslanjamo samo na to koliko novaca ćemo uzeti od države. To nema veze sa održivom razvojem.
Samo dobro osmišljeni projekti i ulaganja u infrastrukturu mogu rezultirati gospodarskim razvojem.
Sumnjam da će Vrkić imati hrabrosti za drastične poteze i riskirati mogući poraz pred mirovimu jer mu ne treba to.

     Samo sam želio reći, da je realna mogućnost da se nesnalaženje koalicije u državi prenese i na lokalnu sredinu, jer g. Vrkić mi izgleda samo kao figura koja stoji ispred koalicije koja ga je podržala.

Meni djeluje sposobnije od Vlade, zato i očekujem veće rezultate od njega.

Za sve nas bi bilo bolje da si ti u pravu...

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2013. 14:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›
DonQuijote je napisao/la: ›
jao, jao... savjetodavni odbor (što će reći: bez neke konkretne odgovornosti) u koji je uvalio 12 ljudi...


Dakle, i poslije Hdssb-a imamo Hdssb.

U novinama stoji izjava Ivice Vrkića da je u taj Odbor uključio ljude sa svih političkih lista koje su ga podržale. Uhljebljavanje je dakle krenulo.

Ono što je minimum demokratskih standarda jest da doznamo da li će članovi tog Odbora dobivati bilo kakvu naknadu, i ako hoće, koliko iznosi.

Ako neće dobivati nikakvu naknadu, onda neka osniva što god hoće. No sumnjam u to.

Inače, sama ideja je smiješna, rekao bih glupava, smrdi na Hdssb, ukazuje da gradonačelnik i njegov nepostojeći tim nemaju dovoljno znanja, a sastav tog odbora je tragičan, no kakav je i mogao biti. Tko su ti ljudi? Koja su njihova znanja? Čime su se kvalificirali? Tko ih je predložio? Da li je tu bilo kakvog natječaja, ili barem ponude svima zainteresiranima da se jave? Ne, ovo je klasično političko uhljebljavanje anonimusa, uz koju iznimku, ili potrošenog kadra koji čezne za još jednim angažmanom.

Predsjednik Bosanac? Vrkić poseže za isluženim Hdssb-ovim kadrom, i ako je to smjer kojim ćemo ići, molite Boga (i Hdz) za nove izbore.

Važno je biti kritičan od prvog trenutka. Važno je postaviti visoke standarde vladajućima, jer kako vidimo, Vrkić je dosad sve uspio razočarati. Što bi tek bilo da se od njega ništa ne očekuje. Džaba sam ja ovdje 4 godine pljuvao Hdssb, kad sve ukazuje na to da se ništa neće promijeniti.

Visoke standarde očekivati da, ali pljuvanje ne pridonosi zajedničkom cilju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.06.2013. 14:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
Džaba sam ja ovdje 4 godine pljuvao Hdssb, kad sve ukazuje na to da se ništa neće promijeniti.

     Sve ukazuje da će biti po onoj narodnoj: "Isti valov, samo druge svinje", ili soft verzija: "Ista vaza samo drugo cvijeće". Ipak smatram da treba biti pošten, i dati novoj gradskoj vlasti 100 dana mira. To po mom mišljenju to ne znači izostanak ukazivanja na pogreške, samo blaži pristup istom.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.06.2013. 14:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la (Pogledaj post): ›
Visoke standarde očekivati da, ali pljuvanje ne pridonosi zajedničkom cilju.


 Problem je samo jesu li pravi ciljevi ono što je u predizborno vrijeme rečeno građanima, ili je to bila samo "figa u džepu g. Vrkića i ekipe, a ciljevi su dogovoreni negdje iza zatvorenih vrata.
No, to će kao i svaki put do sada, najbolje pokazati vrijeme.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jošava
Offline
Avatar

Ukupno postova: 482
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.09.2013. 20:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ništa se ne događa, Vrkić kao da je u zemlju propao. Valjda radi za dobro sviju nas, kuje planove kako izvuči koju kunu iz državnog proračuna za svoj grad i čitavu Slavoniju.

_________________
Lokalšovinist.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.09.2013. 21:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jošava je napisao/la: ›
Ništa se ne događa, Vrkić kao da je u zemlju propao. Valjda radi za dobro sviju nas, kuje planove kako izvuči koju kunu iz državnog proračuna za svoj grad i čitavu Slavoniju.


Rješava probleme u Vukovaru, istina.. ne kao "gradonačelnik Osijeka", već u svoje slobodno vrijeme kojeg izgleda ima na pretek Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.09.2013. 23:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

     Već prošlo 100 dana? Question
A kažu da vrijeme sporo prolazi kada se ništa ne radi...

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: