Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Broj posjetitelja ZOO vrta u prvih šest mjeseci ove godine manji za 10.000

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.09.2013. 11:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

efreeti1 je napisao/la (Pogledaj post): › Zanimljivo kako je svima puno dati 20 kn za kartu, a u isto vrijeme na promenadi kafići prepuni.


ja to gledam drugacije.

prijasnjih godina sam znao 3, 4 puta preko ljeta otici u zoo. Jednom povedem necaka, drugi puta mi dodju neki gosti ...

ove godine sam bio jednom.

Vjerujem da su prijasnjih godina i obitelji znale odvesti djecu i nekoliko puta godisnje, a sad ce malo razmisliti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.09.2013. 15:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
efreeti1 je napisao/la (Pogledaj post): › Zanimljivo kako je svima puno dati 20 kn za kartu, a u isto vrijeme na promenadi kafići prepuni.


ja to gledam drugacije.

prijasnjih godina sam znao 3, 4 puta preko ljeta otici u zoo. Jednom povedem necaka, drugi puta mi dodju neki gosti ...

ove godine sam bio jednom.

Vjerujem da su prijasnjih godina i obitelji znale odvesti djecu i nekoliko puta godisnje, a sad ce malo razmisliti.

     Tako je.
Prije poskupljenja sam sa klincom često išao u ZOO. Slamboš i šetnja zološkim. Ove godine samo jednom.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
efreeti1
Offline
Avatar

Ukupno postova: 37
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.09.2013. 14:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): ›

..o čemu ti pričaš???????....mi pričamo o tome da se odlazak u ZOO ne svodi na 20 kuna, nego minimalno 50 naviše za obitelj, koji dio tu ne razumiješ????? a u birtijama na promenadi baš i ne viđam previše obitelji s djecom.... Rolling Eyes


Pa pričam o tome da 2 nesice koštaju 20 kuna. ili o tome da sa sokićima za djecu bude 40, 50 kn. I to ti dođe na isto, al će velika većina odabrat cugu i kukat kak je ostalo skupo.
Pa ne znam baš, jutros sam prošao promenadom i vidio sam dosta obitelji na kavi s djecom.

@ ingo i simo: ma sve 5, ne kažem ja da je dizanje cijena recept za privući ljude, samo me smeta kad svi kukaju protiv poskupljenja, a birtije stalno pune.
Ne sjećam se da sam vidio ovakvu revoltiranu temu kada je ugositeljima smanjen PDV, a cijene ostale iste.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.09.2013. 15:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ZOO, kao i mnoge druge stvari u Osijeku, propada zbog pada i nestanka kriterija. Od rata naovamo se kao vrijednosti namecu kriteriji koji urusavaju ono sto je ovaj grad naprednim, pozitivnim i perspektivnim.

Za promjenu je potrebno mijenjati temeljne vrijednosti, ali to ide i ici ce sve teze ukoliko ljudi nastave s prihvacanjem nametnutih vrijednosti.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: