Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dugo u noc, u zimsku bijelu noc...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Vilenjak
Offline
Ukupno postova: 442
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.09.2013. 0:01 
Naslov:  Dugo u noc, u zimsku bijelu noc...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a u Dalju, cirilica na tablama. i to ooooooodavno, bez ikakvih problema.

kako to? zar su daljski Srbi drugaciji od vukovarskih? zar su daljski Srbi, za razliku od vukovarskih, otkrili pravosudnim organima RH sve podatke o srpskim zlocinima i srpskim zlocincima? zar su pronadjeni svi nestali Hrvati iz Dalja, Erduta i Aljmasa, zar je procesuiran svaki cetnicki vojvoda? sto cemo, primjerice, s onim Lukijanom koji je blagoslovio Arkana, a danas se ljeskari u Patrijarsijskom dvoru odmah preko puta rodne kuce znanstvenika Milankovica? odrzati ekumenske susrete / pomoliti se istom Bogu za Mir? zar nema niti jedna hrvatska majka iz Dalja koja, poput one vukovarske od jucer, place i trazi pravdu za svog sina? brata? oca? kcer? majku?

zar ta hrvatska majka nije vrijedna paznje / protesta? kako ona moze svako jutro gledati cetnicku cirilicu dok ide po kruh, a vukovarska majka ne moze?

ha?

...


zato sto je Vukovar simbol?
simbol cega?

tko god na ovo pitanje odgovori skolski, dakle po aktualnom skolskom programu Ministarstva obrazovanja RH (predmet Povijest) -> tocno je odgovorio. jer, takva je hrvatska nacija (prema svojim najrodjenijima). losija od nje (mada su nijanse u pitanju) samo je srpska (prema svojim najrodjenijima).

pa vi sad vidite, uznosita bratjo po materi. vidite (idemo polako -> ja vidim, ti vidis, on vidi, ona vidi, ono vidi, mi vidimo, vi vidite, oni vide, one vide, ona djeca vide) i rjesite to sami sa sobom. u tisini svoje dnevne sobe, bez tv kamera, bez divljanja po ulicama, bez pateticnog kukanja, ili pak sudskih tuzbi u Strasburu (ako je ikako moguce, molio bih).

jer meni vas je vise puna kapa.
oooooooodavno!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
tranquilize
Offline
Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.09.2013. 9:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vukovar je simbol stradanja i toj Daljskoj majci, kao sto je i Vukovarskim majkama bliska patnja drugih koje su to nazalost pretrpile, bjednika kao tebe na forumu drzi samo to sto provocira pa podize broj postova na istome, svakim novim postom dokazujes da si ljudski isprdak, sto se mene tice ides na ignore

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.09.2013. 13:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vilenjak je napisao/la: ›
jer meni vas je vise puna kapa.
oooooooodavno!

       Sve tvoje trkaljanje se svodi na to, da si ti sam sebi dovoljan, i mišljenje drugih zapravo te i ne zanima, jer ti si sebi centar svemira, sve znaš, i što bi se umarao razmišljanjem o onom što ti drugi govore, kad si ti svakako uvijek u pravu.
     Nazovi Obamu i reci mu da riješi ovo sranje sa Sirijom bez rata. Sigurno će te poslušati. Kao i prosvjednici protiv ćirilice u Vukovaru uostalom.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Vilenjak
Offline
Ukupno postova: 442
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.09.2013. 14:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: › Sve tvoje trkaljanje se svodi na to, da si ti sam sebi dovoljan


odvratno, a? nesto apsolutno neshvatljivo (pa posljedicno i neprihvatljivo) za koljektivisticke nk mozgice. prije bi poljubili crnog cetnika nego jednog Vilenjaka, el tako?

cuj, to je u redu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.09.2013. 14:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vilenjak je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la: › Sve tvoje trkaljanje se svodi na to, da si ti sam sebi dovoljan


odvratno, a? nesto apsolutno neshvatljivo (pa posljedicno i neprihvatljivo) za koljektivisticke nk mozgice. prije bi poljubili crnog cetnika nego jednog Vilenjaka, el tako?

cuj, to je u redu.

     Kad odrasteš bit ćeš vunderkind...

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: