Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



HEP dostava očitanja

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
silence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.08.2013. 22:53 
Naslov:  HEP dostava očitanja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jel netko koristi web aplikaciju hepa moj račun za dostavu očitanja ?
Naime prilikom upisa stanja na brojilu koje trenutno iznosi 12728 piše da je očekivani raspon od 12619 do 12637 odnosno da ukupna potrošnja ne odgovara. Ne mogu unijeti stvarno stanje i javlja mi da ukupna potrošnja ne odgovara... do sada nikad nije bilo problema kod dostave na ovaj način. Ima li to veze što su se oni nešto razdvajali i mijenjali naziv iz hep u hop ili kako već, zna li itko ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.08.2013. 8:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bit ce da je greska kod njih, jer su ocekivani rasponi jako mali.

imas dolje mail pa im pisi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.08.2013. 17:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): › bit ce da je greska kod njih, jer su ocekivani rasponi jako mali.

imas dolje mail pa im pisi.


hvala, provjerila..greška kod njih

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.09.2013. 12:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poštovani,

žao nam je zbog neugodnosti i komplikacija prilikom korištenja aplikacije, ali morali smo postrožiti kontrole očitanja putem interneta i Call Centra, jer će se ona koristiti za razgraničenje potrošnje pri prelasku kupaca drugom opskrbljivaču.



Molimo Vas da očitanje, Vašu šifru kupca i mjesto/grad u kojem se nalazi mjerno mjesto dostavite na e-mail [email protected] pa ćemo ga mi proslijediti u pripadajuću Elektru.
S poštovanjem,

HEP-ODS d.o.o.

samo me motiviraju da predjem kod nekog drugog Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.09.2013. 13:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...postrožiti kontrole očitanja?????...glupost, prekjučer sam komotno nazvala, bez šifre kupca, samo s prezimenom, u roku od 2 minute sam završila razgovor s iznosom očitanja, brojem žiro rn za uplatu i pozivom na broj.....ako je to postroženo, svaka čast.....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.09.2013. 13:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...postrožiti kontrole očitanja?????...glupost, prekjučer sam komotno nazvala, bez šifre kupca, samo s prezimenom, u roku od 2 minute sam završila razgovor s iznosom očitanja, brojem žiro rn za uplatu i pozivom na broj.....ako je to postroženo, svaka čast.....


da, jer si nazvala zivu i zdravu tetu koja radi na obracunu.

Call centar je onaj telefon gdje sama utipkavas ... ili web portal gdje mozes dostaviti i pratiti svoju potrosnju.

https://mojracun.hep.hr/ods/default.aspx

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.09.2013. 13:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...znači, kontrolira kompjuter jel ti muljaš ili ne????...kako???...moraš ukucati 125 brojeva više, pa na taj postrožavaju?????
...bah, kako god....moram malo prosurfati tim portalom, tek sam tu na forumu neki dan skužila da se to može i tako....
...ah, tak je to - kod nas na selu nije bilo struje, sve je meni ovo novo.......

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.09.2013. 17:37 
Naslov:  Re: HEP dostava očitanja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma nema muljanja sa očitanjem nikakvog, ionako provjeravaju najmanje dva puta godišnje a i vidi se prosječna mjesečna potrošnja koja inače nema velikih odstupanja osim kod onih koji se griju na struju...kod njih je došlo do neke reorganizacije pa je luda kuća. Prije nekih tri tjedna sam sam bila u cara Hadrijana radi nekog zahtjeva za odštetu pa tamo nema nikog, bilo zatvoreno...portir me poslao u hep na šetalište a ovi u Strossmayerovu...da poludiš od hodanja.
Kod prelaska npr. u geni nema mogućnosti samoočitanja i dostave bar ne još, pa vjerovatno žele napraviti neko razgraničenje ako netko predje da mu tu opciju blokiraju...ne znam kakva druga kontrola može biti. Tko god da predje kod bilo koga zasada je tako da će imati dva računa, jedan od novog operatera za potrošnju, a drugi od hopsa (hrvatski operater prijenosnog sustava..valjda to znači ta skraćenica) za one ostale stavke na računu: paušal i dr.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.09.2013. 17:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
...postrožiti kontrole očitanja?????...glupost, prekjučer sam komotno nazvala, bez šifre kupca, samo s prezimenom, u roku od 2 minute sam završila razgovor s iznosom očitanja, brojem žiro rn za uplatu i pozivom na broj.....ako je to postroženo, svaka čast.....


i ja povremeno koristim telefon ali me uvijek traži šifru kupca ...možda se dogoditi da ima više ljudi s istim prezimenom

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: